Autor Tema: Licni brojevi i nedoumice...  (Pročitano 6957 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mrgud*

• Gost
Odg: Licni brojevi i nedoumice...
« Odgovor #4 poslato: 05. Avgust 2015. 12:52:43 »
Axaxaxa ne verujem ti si 292 Lol
Pa hit
što? nisam u toku :lol:

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #3 poslato: 05. Avgust 2015. 10:56:08 »
po kojoj logici idu ti brojevi, jer ja imam knjigu u kojoj je 9 Neptun, a Pluton 0... i da li je numerologija nužno u vezi sa MA? ako sam ja 292, to mu dođe  Mesec Neptun Mesec može li umesto  Neptun nešto? sumnjam da je numerologija nastala tek po otkriću transsaturna pa podeliše brojeve
ne sećam se ona moja mala i ja koji smo broj, sve u svemu ništa od nas, a karmički smo povezani...nikad lakše odrađena karma jbt :lol:

Bas sam juce ili prekjuce postavila pitanje na konto tog nesaglasja sa vladarstvima nad brojevima na temi Pricaonica o numerologiji. Imas MA i TA i u numerologiji. U TA numerologiji nemas transsaturne, a imas Ketu i Rahu. A u MA numerologiji sam nailazila na razlike tipa da li 8 vlada Mars ili neka druga planeta, ili tipa 9. Ta tri poslednja broja variraju. A tek je sa numeracijom slova haos.
Sto se tice male, imas bas na ovoj temi Vladarkin komentar za vas kod. ;)
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #2 poslato: 05. Avgust 2015. 06:04:02 »
     Meni to Vladarka rekla? Ja dok vas pohvatam sa tim brojevima :smeh: Ako je za mene - jedan astrolog mi je rekao da imam čistu energiju Ovan (zbog Sunce i :as: u Vaga ) a jako često ljudi ovako misle da sam Škorpija (po izgledu ~ a to sam uvek prepisivala Sunce :0: Pluton kod :as: )
ti meni vučeš na Lav kako god gledao, da li  Sunce na  :as: da li Venera u Lav, ipak uvek kruna ;)

Mrgud*

• Gost
Licni brojevi i nedoumice...
« Odgovor #1 poslato: 05. Avgust 2015. 05:59:04 »
Na Nenin licni broj...
Da u pravu si, moja greska...9 je za PL, 8 je Mars
po kojoj logici idu ti brojevi, jer ja imam knjigu u kojoj je 9 Neptun, a Pluton 0... i da li je numerologija nužno u vezi sa MA? ako sam ja 292, to mu dođe  Mesec Neptun Mesec može li umesto  Neptun nešto? sumnjam da je numerologija nastala tek po otkriću transsaturna pa podeliše brojeve
ne sećam se ona moja mala i ja koji smo broj, sve u svemu ništa od nas, a karmički smo povezani...nikad lakše odrađena karma jbt :lol: