Autor Tema: Licni brojevi i nedoumice...  (Pročitano 7668 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Licni brojevi i nedoumice...
« Odgovor #34 poslato: 09. Avgust 2015. 09:32:22 »
Kombinacija 4 i 8, jeste zapravo Mars i Saturn i prica o karmi koju si povukla, sa oceve strane jer je 4 - otac...
Milsim da daje velike prepreke u zivotu, ali isto tako i nagradu ako se zaista pridrzavas asketskih pravila saturna...
Ne mislim da ono od cega bezis da te prvo stigne, vec te stigne i sta oces i sta neces ali se stoicki izboris sa svime jer imas snagu jednog diva...
U datom trenutku dodje sve na svoje, i godine nagrade...po tebi je to bila ova, pa ce 2017. da ti donese promena 2018. sudbinsku ljubav ili cak ponovno rodjenje deteta...e sad ovo je skolski, a ti slobodno pisi na pp ili ljubavnoj num.sta te zanima...vidim pises o spasoju na nekim temama o ljubavi tj horarnoj...

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35516
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #33 poslato: 08. Avgust 2015. 23:37:54 »
Dobro bre Nevenka sine od kada je 4 + 4 = 9???? :mudrac:

Predpostavila sam ali uvek hocu da proverim...Sto se Vas dvoje tice kada imas nekog u svom zivotu ko ti je tako blizak a isti ste kod (doduse ne iz istih brojeva) smatraj tog coveka svojim ogledalom...Neretko ovi ljudi fizicki lice, ili su karakteri dibidus isti. Posto su ova dva broja ekvivalenti Mars i Saturn zna se sta je ciniti ' red, rad i disciplina i onda slede nagrade. Ovo su kodovi zvani samarima sudbine gde si maltene loptica ubacena u fliper (izvinjavam se sto se ponavljam ko papagaj) a okolnosti te bacaju pa u sta se odbijes to ti je.
Poruka je - ne krivi sebe i ne opiri se sudbini. Prihvati je prigrli, radi to sto moras iz dana u dan i na neki nacin ces biti nagradjena.
Svako opiranje ovom teretu koji je dat ovakvom kodu izaziva "bumerang efekat" pa ti vidi jel se isplati.
Npr ako racunas godisnje prognoze (ekvivalent solaru) dodas godinu u kojoj si pa mu ti dodjes prevashodno u godini 3ke (ako cemo u detalje u godini si 337) u avgustu si bila 22 koji je vezan za Mesec samim tim i nekretnine. U num. mesec  je jos i sudbinski broj pa ovo smatraj kao neku nagradu od univerzuma, ne znam da li tranziti na natal upucuju na  isto...

E hvala ti PUNO - ovo ću morati barem još jedno 5 puta da pročitam, da po'vatam sve brojke i šta je šta :lol: Znači 448 je nešto slično onom izrazu "ono od čega najviše bežiš, prvo će da te stigne"? Nisam zapamtila iskreno ništa iz astro predikcija što se tiče prodaje malog stana, al zato si ti sad upravo citirala Ciganice u 2 izvlačenja koja sam otvarala vezano za prodaju tog stana :up:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #32 poslato: 08. Avgust 2015. 22:44:41 »
Sta kazete za kod 999? upravo sam izracunala meni bliska osoba ima ovaj kod, i posto sam ja malo subjektivna mogu samo reci vrlo neobicna i posebna osoba, onako to bi bilo objektivno. kakav je sud numerologije za ovaj kod, samo me ukratko zanima?

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #31 poslato: 08. Avgust 2015. 22:34:56 »
     PA i čini mi se da si rekla da smo i Spasoje i ja isti broj - dal 448 ili 449 nemam pojma, zato sam pitala =)

Dobro bre Nevenka sine od kada je 4 + 4 = 9???? :mudrac:

Predpostavila sam ali uvek hocu da proverim...Sto se Vas dvoje tice kada imas nekog u svom zivotu ko ti je tako blizak a isti ste kod (doduse ne iz istih brojeva) smatraj tog coveka svojim ogledalom...Neretko ovi ljudi fizicki lice, ili su karakteri dibidus isti. Posto su ova dva broja ekvivalenti Mars i Saturn zna se sta je ciniti ' red, rad i disciplina i onda slede nagrade. Ovo su kodovi zvani samarima sudbine gde si maltene loptica ubacena u fliper (izvinjavam se sto se ponavljam ko papagaj) a okolnosti te bacaju pa u sta se odbijes to ti je.
Poruka je - ne krivi sebe i ne opiri se sudbini. Prihvati je prigrli, radi to sto moras iz dana u dan i na neki nacin ces biti nagradjena.
Svako opiranje ovom teretu koji je dat ovakvom kodu izaziva "bumerang efekat" pa ti vidi jel se isplati.
Npr ako racunas godisnje prognoze (ekvivalent solaru) dodas godinu u kojoj si pa mu ti dodjes prevashodno u godini 3ke (ako cemo u detalje u godini si 337) u avgustu si bila 22 koji je vezan za mesec samim tim i nekretnine. U num. mesec  je jos i sudbinski broj pa ovo smatraj kao neku nagradu od univerzuma, ne znam da li tranziti na natal upucuju na  isto...

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35516
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #30 poslato: 08. Avgust 2015. 19:00:22 »
khm khm...ima tema za licne brojeve...zar da vas opominjem sto trolujete uporedne brojke...ovde samo ljubavisete hahaha

PA i čini mi se da si rekla da smo i Spasoje i ja isti broj - dal 448 ili 449 nemam pojma, zato sam pitala =)
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 160
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #29 poslato: 08. Avgust 2015. 12:42:00 »
Nenna je  03.10.'75

REJHANA*

• Gost
« Odgovor #28 poslato: 08. Avgust 2015. 12:41:26 »
Jao Vlado, koliko ovih tema imas, ne znam kud se zaleltii da pitam , brine me otkuda ce mi muz izaci , sa koje teme xaxaca...ja na drugoj temi metnuh brojeve maj dijar , pa ti vidi sto ces sa mnom....;-);-);-)

Ma otvorila si Djotise xaxaxa...i tamo Tashne i mashne ;-);-);-)
e ja da kliknem na njen natal da proverim kada je rodjena, kad mi izidjose one kocke prashne, mashne i tasne kad se zakucala nisam...sad cu da joj iskopam njen brojeve i malo sredim temu da se ne pravi kupus ovde

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #27 poslato: 08. Avgust 2015. 12:33:44 »
mislim da Nena misli da je to njen broj :lol:

e ja da kliknem na njen natal da proverim kada je rodjena, kad mi izidjose one kocke prashne, mashne i tasne kad se zakucala nisam...sad cu da joj iskopam njen brojeve i malo sredim temu da se ne pravi kupus ovde

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #26 poslato: 08. Avgust 2015. 10:46:42 »
mislim da Nena misli da je to njen broj :lol:

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #25 poslato: 08. Avgust 2015. 10:43:16 »
     Aj' pišite nešto o 448 (valjda sam dobro zapamtila :lol: ) :trep:

khm khm...ima tema za licne brojeve...zar da vas opominjem sto trolujete uporedne brojke...ovde samo ljubavisete hahaha