Autor Tema: Licni brojevi i nedoumice...  (Pročitano 7703 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
Odg: Licni brojevi i nedoumice...
« Odgovor #44 poslato: 31. Avgust 2018. 10:55:10 »
Ja samo da refreshujem temu.  :leto1:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #43 poslato: 07. Maj 2018. 21:51:04 »
Taj broj 211 nije dobro izracunat... Ponovi racunanje ili ostavi datum rodjenja.
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 63
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Free bird
« Odgovor #42 poslato: 13. Decembar 2017. 22:01:42 »
Ja sam 211. Ko god bude nasao vremena da mi to protumaci malo, bicu vrlo zahvalna. Hvala na dobroj volji.  :cvetko:

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1714
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
« Odgovor #41 poslato: 10. Avgust 2015. 09:44:32 »
Ne kvaris to je to... Tvoja kombinacija govori prvenstveno o jakom intelektu i pravilnom koriscenju tvojih mentalnih kapaciteta.
Imam običaj da se rasipam na sve strane, jer me svašta zanima i onda ne stignem ono glavno da odradim što je prioritet.Radim na tome da ovu svoju naviku promijenim.
Imas dara za vodju i mislim da mozes da budes odlicna za neki privatni posao. Osmica ti daje andjela cuvara, i mozes da budes verovatno zatecena kako ti u odsudnim momentima dodje neka visa sila da te izvuce.
Ovo sam x puta osjetila, baš tako, anđeo čuvar.
Bioritamska sedmica daje bistrocu, a s obizirom da je iz 5 i 2 pojacava znacenje i dodaje intuiciju u svemu tome. Ono sto je nedostatak da mozes da budes veoma zaje...a kad se naljutis :)
 :angrys:Čuvaj se bijesa strpljivog čovjeka, hehe. Mogu dosta toga da istrpim, ali kad mi pukne film, auh.
Meni bliska osoba ima kod 538 (04.01.1974.) i dosta smo slični. Jedina razlika što ja odluke donosim više na bazi osjećanja (što nije uvijek dobro), a on je oličenje razuma (poklekne ponekad, razumije se, čim je sa mnom  :histerija: ).

Hvala puno, Vladarka.  :fala:

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #40 poslato: 10. Avgust 2015. 00:03:57 »
Vladarka, ako imas vremena da meni pogledas, kod 718.
Datum rodjenja 05.02.1981.
Hvala.
Ako ne kvarim koncept teme. :)
U suprotnom se izvinjavam, brisite post.

Ne kvaris to je to... Tvoja kombinacija govori prvenstveno o jakom intelektu i pravilnom koriscenju tvojih mentalnih kapaciteta. Imas dara za vodju i mislim da mozes da budes odlicna za neki privatni posao. Osmica ti daje andjela cuvara, i mozes da budes verovatno zatecena kako ti u odsudnim momentima dodje neka visa sila da te izvuce.
Bioritamska sedmica daje bistrocu, a s obizirom da je iz 5 i 2 pojacava znacenje i dodaje intuiciju u svemu tome. Ono sto je nedostatak da mozes da budes veoma zaje...a kad se naljutis :)

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #39 poslato: 09. Avgust 2015. 17:43:10 »
Kombinacija 4 i 8, jeste zapravo Mars i Saturn i prica o karmi koju si povukla, sa oceve strane jer je 4 - otac...
Milsim da daje velike prepreke u zivotu, ali isto tako i nagradu ako se zaista pridrzavas asketskih pravila saturna...
Ne mislim da ono od cega bezis da te prvo stigne, vec te stigne i sta oces i sta neces ali se stoicki izboris sa svime jer imas snagu jednog diva...
U datom trenutku dodje sve na svoje, i godine nagrade...po tebi je to bila ova, pa ce 2017. da ti donese promena 2018. sudbinsku ljubav ili cak ponovno rodjenje deteta...e sad ovo je skolski, a ti slobodno pisi na pp ili ljubavnoj num.sta te zanima...vidim pises o spasoju na nekim temama o ljubavi tj horarnoj...

Aha, znači realno, 448 je čista Karma tj jednostavno mora sve da mi se dešava u životu, htela ja to ili ne (tj pokušala ja da to izbegnem ili ne) i da je to u stvari šta god da se desi (čak i ono najgore) dobro za mene i moj lični razvoj (jer me ojačava i donosi mi stabilnost)

Za 2018 mi i Vivi reče da po TA imam mogućnost još jednog deteta i da se ne plašim što bih imala toliko godina jer je to dete sudbinsko (kao i Duda) :ok:

Ću pišem na drugim temama, al moram prvo da skontam i naučim nešto o numerologiji, ne znam zašto, al tako mi teško sve to nekako ide da zapamtim :blush2:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5773
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #38 poslato: 09. Avgust 2015. 16:59:57 »
Vladarka, ja sam kod 235, pa kad imas vremena, reci nesto o njemu, hvala.

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #37 poslato: 09. Avgust 2015. 11:36:33 »
Ovo su uzasno intuitivni ljudi, koji su stare duse i moguce da im je ovo zadnji zivot na zemlji...
Trostruki Neptun/Pluton odgovara umetnicima, spijunima i svim onim zanimanjima koja su neoubicajena, i imaju odgovornost za mnoge ljude. Ovo je kod koji nikako ne prima tudje savete i samo tera po svome. To je po meni njima najveca mana. Imaju i zadatak u zivotu da pobede porok, ili neko tako veliko iskusenje. Jedan od karmickih zadataka im je i ljubav, zato i treba da mnogo energije uloze u odnos sa drugima. Moraju da rese sve tri devetke koje su date ljubav, posao u simbolici Neptun, i porok/iskusenje inace....
Ne bi bilo lose da ostavljate ceo datum...ima razlike...

Vladarka, hvala puno na odgovoru :) da da ovo je sve tacno to su ti kvaliteti i te mane, zbog toga sto nicije misljenje ne uvazava oko svega a narocito stvari ljubavi nailazi  na zid... inace si sve dobro objasnila, puno ljudi zavisi od njega, dolaze mu ljudi sa problemima neprekidno, cesto to prouzrokoje i osecaj krivice... i ja negde mislim da je stara dusa u pitanju ali eto posto je toliko pametna ta dusa savet ne prihvata a kad je empatija u pitanju tu pada na ispitu.

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1714
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
« Odgovor #36 poslato: 09. Avgust 2015. 10:00:10 »
Vladarka, ako imas vremena da meni pogledas, kod 718.
Datum rodjenja 05.02.1981.
Hvala.
Ako ne kvarim koncept teme. :)
U suprotnom se izvinjavam, brisite post.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #35 poslato: 09. Avgust 2015. 09:38:07 »
Sta kazete za kod 999? upravo sam izracunala meni bliska osoba ima ovaj kod, i posto sam ja malo subjektivna mogu samo reci vrlo neobicna i posebna osoba, onako to bi bilo objektivno. kakav je sud numerologije za ovaj kod, samo me ukratko zanima?

Ovo su uzasno intuitivni ljudi, koji su stare duse i moguce da im je ovo zadnji zivot na zemlji...
Trostruki Neptun/Pluton odgovara umetnicima, spijunima i svim onim zanimanjima koja su neoubicajena, i imaju odgovornost za mnoge ljude. Ovo je kod koji nikako ne prima tudje savete i samo tera po svome. To je po meni njima najveca mana. Imaju i zadatak u zivotu da pobede porok, ili neko tako veliko iskusenje. Jedan od karmickih zadataka im je i ljubav, zato i treba da mnogo energije uloze u odnos sa drugima. Moraju da rese sve tri devetke koje su date ljubav, posao u simbolici Neptun, i porok/iskusenje inace....
Ne bi bilo lose da ostavljate ceo datum...ima razlike...