Autor Tema: Pričljivost  (Pročitano 4181 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

beskrajnost555*

• Gost
Odg: Pričljivost
« Odgovor #13 poslato: 16. Septembar 2014. 17:42:28 »
Lijep opis tog sto si napisala astropolis i super ti je nadimak  (: :rs:
Ja takodjer sam brzopleta, al ja mislim da je kod mene teza stvar zbog tog  Merkur :0: Mars pa ond i najbolja namjera zna bit nekad teska, i znam bit  sarkasticna  :as: Škorpija. No jer je vladar 3  Saturn Škorpija  onda se najvise odmaram kad nemam mnogo ljudi kraj sebe. Najvise sam zadovoljna sa partnerom, ne trebaju mi mnogi ljudi.
Meni tvoje rijeci astropolis zvuce pozitivnom energijom, posto tako ja idem prema toj nekoj energiji koju osjetim, jer ipak  Mesec vladar 9 a vladar  Mesec je  Saturn pa se onda vrti u krug.
Meni su cesto znali reci kako previse ozbiljno shvacam zivot, a ja ne mogu drugacije.
Ja ne znam tocno zasto ne volim ni cigare  ni alkohol, moj jedini problem jeste vezan za hranu.  :tortica:

Van mreže Astropolis*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 366
  • Astropolis is awe-inspiring!Astropolis is awe-inspiring!Astropolis is awe-inspiring!Astropolis is awe-inspiring!Astropolis is awe-inspiring!Astropolis is awe-inspiring!Astropolis is awe-inspiring!Astropolis is awe-inspiring!Astropolis is awe-inspiring!Astropolis is awe-inspiring!Astropolis is awe-inspiring!Astropolis is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Astro Polis grad budućnosti - Polis konj. Jupiter
    • Astropolis
« Odgovor #12 poslato: 16. Septembar 2014. 16:10:11 »
e beskrajnost najprije da ti cestitam jer nisi popila alkohol, tu sam ja u elementu jer volim popit subotom kad je izlazak i ekipa mada mi nitko ne vjeruje kad kazem da nisam u zivotu zapalila cigaretu al eto...nego sto se tice pricanja tu sam svoj na svome, sunce i merkur u XI polju (udruge,organizacije,astro itd.), vrh sedme u ovnu a mars otisao u II/III s tim da ga vise osjetim u III...da ne govorim kako je mars u strijelcu a i jupiter se nasao u III tako da mogu pricati o xy, puno da ne govorim a i vidi se prema tipkanju-p e sad ima jedna caka, kako starim skuzila sam da itekako ima smisla ona prica o gubljenju energije putem rijeci, nebitno dal je pisana (preko kompa) ili izgovorena...za to je zasluzan jupiter u jarcu- saturn u I i moje III polje je nekih 70% u jarcu tako da ima smisla... merkur trigon jupiter daje sintezu analize ali me tlaci ovaj kvadrat sa uranom u drugoj kuci kao kod beskrajnosti, ne volim pricati na telefon a kad tipkam barem donekle mogu imati "red", mada ni to ne pomaze sasvim jer mi je i neptun u III....e da plete mi se jezik i brzopleta sam sto daje spoj- konj. marsa i urana:)
U svakom trenutku života pred nama se nalazi više opcija. Ponekad su neke od njih neugodne, a posljedice teške pa kažemo da “nismo imali izbora”. Alternativa uvijek postoji ali je pitanje naše spremnosti da li ćemo je prihvatiti i preuzeti odgovornost za naše odluke i akcije.

Natal

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #11 poslato: 16. Septembar 2014. 14:55:29 »
ne volim alkohol, jer tad čovek nema kontrolu nad sobom, zato kad nekad ipak i popijem, umuknem skroz i spava mi se, nisam pričljiv tad
Takodjer ni ja :)
Ja u zivotu nikad nisam popila alkohol, smatram da nije dobro da covjek ne zna sto radi pa napravi glupost.
Sto se tice pricanja, ja imam jako velik problem. Naime uvijek dobijam osjecaj da kao moram nesto pricat sa ljudima, a ne volim previse pricat, bolje bit umjeren. Tu mi je velika nesigurnost  Merkur :120: Mesec , i nekako osjecam da bi svima bila dosadna sa onim sto pricam, iako znam i ja da razgovoram ako trebam. Moj  Merkur je u 7 pa sam tako reci uvijek okrenuta i susrecem ljude, al ja stvarno ne znam kako pricat sa njima, na tel je jos gore. Najvise onda volim da ne pricam. Jedino se osjecam sa partnerom ugodno, valjda zbog  Merkur u 7.
Ne znam kako rijesit dilemu pricanja.  :ih: :S :bx:

Preko neta vladar je  Merkur mi je lako tipkat.... ne znam.

plutonac*

• Gost
« Odgovor #10 poslato: 18. Jun 2014. 20:38:04 »
 :rock:

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35600
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 067 701 48 17 § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #9 poslato: 18. Jun 2014. 17:57:55 »
da, ne volim alkohol, volim da su mi sva čula što izoštrenija, a ne da otupe.. zato   :kafica:

:160s: :223s: isti razlog :aha: (ne volim ni običan alkohol, za dezinfekciju u kući da imam, a kamoli nešto za piće, jednostavno ne volim...)
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ has no influence.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #8 poslato: 18. Jun 2014. 17:51:46 »
da, ne volim alkohol, volim da su mi sva čula što izoštrenija, a ne da otupe.. zato   :kafica:

Hahaha Logicar? Odlicno, Kafa, volim je i ja al ne toliko... 2-3 soljice espressa i miran sam :lol: doduse, Alkohol volim al do odredjene mere taman da odletim u veselje jer ja kad popijem ni trunke od Agresije nema u ponasanju :lol: pa zato i volim da popijem kako kad :lol:
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

plutonac*

• Gost
« Odgovor #7 poslato: 18. Jun 2014. 17:45:40 »

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #6 poslato: 18. Jun 2014. 17:42:51 »
ne volim alkohol, jer tad čovek nema kontrolu nad sobom, zato kad nekad ipak i popijem, umuknem skroz i spava mi se, nisam pričljiv tad

E, a primetio sam to kod Vodenih i da Alkohol ili im SVEZE glasne zice ili im razveze do te mere da ne znaju ni sta pricaju, pa sam to shvatio kao da alkohol deluje preagresivno na njih i sve one koji imaju visak vode u natalu :lol:
sve ostalo sam ja!

Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

plutonac*

• Gost
« Odgovor #5 poslato: 18. Jun 2014. 17:32:47 »

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #4 poslato: 18. Jun 2014. 16:55:23 »
     Pa po sistemu jednakih polja, tvoje III polje je u Strelac i tu je Jupiter Neptun - kad popiješ, pričaš za medalju, al kad proradi :90: Merkur iz XII i :90: Saturn iz IX polja, ondak ćutiš ko zaliven :lol:

Koje? Cutim kao ono Vaga sto ume, kad se Naljuti u smeru? GDE SI NE VIDIM TE, a da nema veze, nebitan si (a ta osoba ti svo vreme stoji pred nosom) :histerija:
sve ostalo sam ja!

-vivi-