Autor Tema: Praktičnost  (Pročitano 1306 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

beskrajnost555*

• Gost
Odg: Praktičnost
« Odgovor #4 poslato: 16. Septembar 2014. 12:37:19 »
Pa ja sam sva zemljana :D  Sunce Merkur Mars Bik :D
Tako da mi toga ne fali.
Vladar 3 je  Saturn Škorpija,  jer mi  3k pocinje  Jarac.

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #3 poslato: 16. Septembar 2014. 12:32:30 »
Ja mislim da ce prakticnost pre svega doneti zastupljenost zemljanog elementa u horoskopu... jak ugaoni saturn, ali i merkur u zemlji...nisam siguran koliko vatreni elemnt doprinosi..e da isto mislim da je bitan vladar trece kuce u kom je znaku...

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #2 poslato: 16. Septembar 2014. 12:23:23 »
Ja sam prakticna i volim biti. Ja mislim ponajvise zbog tog  :as: :0: Saturn koji mi je iza ledja i time da je vladar mog  Mesec koji jeste u 4 kuci. Plus vjerujem da je dobro bit praktican i nije potrebno stalno izmisljat neku toplu vodu. Tesko mi je sa onima koji imaju previse vatre(moja mama), jer oni nisu uopce prakticni, vec bi stalno nesto trosili i nesto kupovali uzas.  :tuca1: :bignono:

lina*

• Gost
Praktičnost
« Odgovor #1 poslato: 18. Oktobar 2011. 12:30:13 »
iz PSIHOLOŠKA ASTROLOGIJA - ČARLS E.O. KARTER

PRAKTIČNOST

- To je uglavnom stvar zemaljskih znakova, te Marsa i Saturna, gde valja primetiti da su ove planete umnogome povezane sa fizičkim planom i "spuštanjem u materiju". S druge strane Vaga, Vodolija i Ribe su često nepraktične i sanjari. Vatra je obično praktična, ali ne uvek razborita ili diskretna, kao što su to Mesec i Rak.
Uran najčešće ume da ceni praktičnu stranu stvari, ali je takođe i pokadšto prenebregne, uveren u veću važnost nekog manje konkretnog aspekta stvari kojom se bavi. Njegove metode su uz to ponekad nepodesne u praksi, pošto mu često nedostaje takt i strpljenje, budući da sve želi da uradi celovito i drastično. "Grabi sve", slogan admirala Fišera, tipičan je za ovu planetu. Ipak, Uran, kada je dobro smešten, može delovati sa velikim uspehom u svakodnevnom životu.