Autor Tema: Popularnost  (Pročitano 3489 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1409
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Popularnost
« Odgovor #9 poslato: 10. Septembar 2014. 12:12:07 »
Ja koliko znam Mesec u Bik-3polje  i  Venera u Rak-6polje a i Sunce i Mars je u Rak-6polje (stelijum)  moze  da oznacava "skrivenu popularnost" ako to ikako moze da se nazove tako...

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #8 poslato: 10. Septembar 2014. 10:41:56 »
     Meni su i Mesec i Venera u XI polju - ne mogu da se ne pohvalim, al me mnogo ljudi zna preko interneta - ko god je u astro vodama barem jednom je čuo za Šmišonju :trep: Mesec vl. :mcc: a Venera :as:
Istina i eto ja sam te htjela upoznat blize jer si super tumacica.
Ja mislim da cu ja bit popularna kad umrem  :rolf:
 MesecVenera :120: ali u skrivene kuce :) vladar  :mcc: je  Sunce stvarno ne vidim da cu bit popularna.

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35411
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #7 poslato: 19. Jun 2014. 16:15:43 »
     :blush1: :fala: :heartshape:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

plutonac*

• Gost
« Odgovor #6 poslato: 19. Jun 2014. 15:49:06 »
da, ja sam čitao tvoje postove na bar 3-4 foruma  :aha:
možda zato ljudi imaju osećaj kao da te znaju godinama

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • Reputaciona snaga: 35411
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #5 poslato: 19. Jun 2014. 13:55:18 »
     Meni su i Mesec i Venera u XI polju - ne mogu da se ne pohvalim, al me mnogo ljudi zna preko interneta - ko god je u astro vodama barem jednom je čuo za Šmišonju :trep: Mesec vl. :mcc: a Venera :as:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ Is looked down upon.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #4 poslato: 19. Jun 2014. 10:54:50 »
imam  SunceRakMesec u 1. kući,  Venera na  :mcc:
će bidnem mega zvezda a Swiss?  :histerija:

A ham, Super Nova :smeh:
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

plutonac*

• Gost
« Odgovor #3 poslato: 19. Jun 2014. 10:27:41 »
imam  SunceRakMesec u 1. kući,  Venera na  :mcc:
će bidnem mega zvezda a Swiss?  :histerija:

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ Is looked down upon.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #2 poslato: 18. Jun 2014. 20:28:08 »
E ovde sam super, ugasio sam ga skroz!
Popularanost? Pa i da postanem Popularan opet ne bi vidio nit primetio :smeh:, dobro, iskreno, popularnost nemam u Natalu jer su mi Venera i Mesec roknuti :lol: mozda Sunce donese nesto pri kraju zivota...
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

lina*

• Gost
Popularnost
« Odgovor #1 poslato: 18. Oktobar 2011. 12:33:08 »
iz PSIHOLOŠKA ASTROLOGIJA - ČARLS E.O. KARTER

POPULARNOST

- Ona zavisi uglavnom od Meseca i Venere, s tim da Mesec utiče na popularnost kod masa, a Venera na društveni uspeh. Sunce u Raku gotovo uvek doprinosi popularnosti kod ličnosti na visokim položajima, kao što se može videti u slučaju Henrija VIII koji je, i pored prevrata, ostao u sećanju naroda. Dobar aspekt između Sunca i Urana se takođe vrlo često nalazi kod onih koji postignu veliku popularnost zahvaljujući snazi svoje ličnosti . Jaka planeta, opet, uvek teži ka uspehu i priznanju u onoj oblasti kojom vlada: tako popularni vojni lideri moraju imati dobrog Marsa, u kojoj god zemlji da žive, ako žele da postignu popularnost u vojsci.