Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o svakodnevnom kretanju planeta itd  (Pročitano 18779 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nenuš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36263
  • Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: ~ PricaonicA ~ o svakodnevnom kretanju planeta itd
« Odgovor #170 poslato: 20. Septembar 2020. 21:03:41 »
Kako se prave dnevni mesečni i godišnji horoskopi za sunčeve znakove?

Ne znam kako to moje kolege rade, ali kod mene je sistem da stavim :as: u znak za koji ću pisati dnevni & nedeljni & mesečni horoskop (to je inače jedan od najjednostavnijih principa i kad napr nema vremena rođenja pa se uzme Sunce da bude kobajagi :as: ) i ondak pratim kretanje :tr: i Punog i Mladog Meseca (naravno kada se rade nedeljni ili mesečni horoskopi) Dnevne horoskope izbegavam da radim, jer su vrlo uopšteni, jedno vreme sam radila tumačeći tranzite za taj dan bez uplitanja opcije kako će ti tranziti u toku dana da utiču na znake, ali je to meni lično preobiman posao (obaveza) da bi se svaki dan zanimala sa tim, iskreno.
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže astrodream*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 316
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #169 poslato: 20. Septembar 2020. 13:58:40 »
Narod (uključujući i mene nekad) misli da postoji samo znak i podznak (koji ne uzimaju u obzir mnogo) i onda čitaju to u novinama što ne bude tačno i zato misle da nema istine u horoskopu.

Na mreži Nalda*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 8
  • Nalda has no influence.
« Odgovor #168 poslato: 20. Septembar 2020. 13:23:42 »
Aha, ono u novinama što izbacuju. Iskreno, mislim da je ono totalno nepravilno i previše generalno. Možda gledaju aspekte na Sunčev znak što je opet previše uopšteno s obzirom da Sunce može biti na različitim stepenima znaka. Bolje su objave vezane za podznak, to je mnogo približnije...
Upravo. Ali narod to najviše interesuje. Pa je mene zainteresovalo kako li se to gleda.
Sumnja je jedina sigurnost.

Van mreže astrodream*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!astrodream is awe-inspiring!
« Odgovor #167 poslato: 20. Septembar 2020. 13:17:33 »
Aha, ono u novinama što izbacuju. Iskreno, mislim da je ono totalno nepravilno i previše generalno. Možda gledaju aspekte na Sunčev znak što je opet previše uopšteno s obzirom da Sunce može biti na različitim stepenima znaka. Bolje su objave vezane za podznak, to je mnogo približnije...

Na mreži Nalda*

• * Posetilac *
  • *
« Odgovor #166 poslato: 20. Septembar 2020. 09:42:13 »
Ne shvatam sta misliš. Možeš li da objasniš?
Mislim a pravljenje horoskopa za sunčeve znake, uopštenog horoskopa.

Van mreže astrodream*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #165 poslato: 20. Septembar 2020. 01:41:49 »
Ne shvatam sta misliš. Možeš li da objasniš?

Na mreži Nalda*

• * Posetilac *
  • *
« Odgovor #164 poslato: 19. Septembar 2020. 23:17:27 »
Kako se prave dnevni mesečni i godišnji horoskopi za sunčeve znakove?

Van mreže Nenuš*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36263
  • Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!Nenuš is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #163 poslato: 29. April 2019. 21:01:30 »
Nista ovi tranziti ne donose..donesu jedan cvijet i eto ti trazita..a sve mislis nesto ce bitno da se desi

Zivis za tu jednu famu od dogadjaja i on ono dodje prodje koda nikad nista nije ni bilo i opet ajmo jovo na novo

Ja se držim onoga, ako ti je u natalu planeta jaka ili je u polju koje je jako, i sam tranzit te planete će nešto da donese & pokrene, i naravno, supotno... U Đotišu se tako prate tranziti, po snazi planeta i po snazi samog polja kroz koje te tranzitne planete prolaze (i naravno i u Đotišu i u Ta se gledaju planetarni periodi koji su aktivni, pride, da bi se videlo koja je planeta tada aktivna ~ čak u Đotišu obrću čart i stavljaju planetu čiji je glavni period da bude "nov Asc" i ondak gledaju raspored kuća & planeta i daju dalja tumačenja)
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže evge*

• * Tumač *
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1462
  • evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!
« Odgovor #162 poslato: 29. April 2019. 20:37:28 »
Nista ovi tranziti ne donose..donesu jedan cvijet i eto ti trazita..a sve mislis nesto ce bitno da se desi

Zivis za tu jednu famu od dogadjaja i on ono dodje prodje koda nikad nista nije ni bilo i opet ajmo jovo na novo

sladjana*

• Gost
« Odgovor #161 poslato: 21. Februar 2018. 15:33:43 »
Danas lep aspekt Venera  :0: Neptun i sve to u  :60: sa Mesec:kisikisi: