Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o svakodnevnom kretanju planeta itd  (Pročitano 15247 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evge*

• Gost
Odg: ~ PricaonicA ~ o svakodnevnom kretanju planeta itd
« Odgovor #141 poslato: 26. Oktobar 2016. 12:31:42 »
gornji me boli ispod rebara..donji me ne boli tj crijeva ni niže..nisam naduvana, baš me boli

a to, pa znaš imam nekakve bezvezne uroinfekcije za koje čak nije protreban niti lijek to moze biti ta aflikacija..što je gore svako malo to imam =(
pa mi je rekla doktorica da probam malo na dijetu ići da ne jedem slatkiše nego kiselo

Van mreže ♡ Astro Sage ☆*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35119
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #140 poslato: 26. Oktobar 2016. 12:21:35 »
Donji stomak (u predelu creva, ne kod prepona) je vezano za 6 polje ~ tebi su sad tu Venera Saturn koji aflikuju :nat: Jupiter u Devica - to takodje može da bude taj bol i osećanje nadutosti ( Venera ) i težine ( Saturn )
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchAmar Nat Deck

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (50€) b) natal & godišnji (50€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (50€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (50€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Evge*

• Gost
« Odgovor #139 poslato: 26. Oktobar 2016. 11:50:45 »
ja sam primjetila da probadanja u prsima imam samo dok spavam ili po noći i naravno i dalje bol u trbuhu  Mars :0: Mesec

Na mreži Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15713
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #138 poslato: 26. Oktobar 2016. 10:34:06 »
da, ima to logike
jer do nove godine je i rok da zavrsimo te radove u firmi...
i tada ce da mi se olaksa posao
i bice mirniji period
ovo sad je tezak KULUK
kao stena na ledjima
skoro se na kolenima do kuce dovucem, a radim po 12 i 14h dnevno
plus majstori i kod kuce vec 5 nedelja

Van mreže ♡ Astro Sage ☆*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35119
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #137 poslato: 26. Oktobar 2016. 10:27:19 »
Hočeš. Iz evo ličnog iskustva, prošao egz. :90: i malo mi lakše u glavi :aha:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchAmar Nat Deck

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (50€) b) natal & godišnji (50€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (50€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (50€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #136 poslato: 26. Oktobar 2016. 09:46:07 »
bas sad gledam efemeride
saturn ce posle 1 januara 2017 g da bude na 21 stepenu strelca
i proci ce mi ti nategnuti egzaktni kavdrati i opozicije
zivnucu malo

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1205
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #135 poslato: 26. Oktobar 2016. 09:34:30 »
Kosmo hvala ti na lepim recima i podrsci
:*

Izdrzi...jos..malo...da..Saturn...prodje...kvadrate...sa..Mo,Ju,Sa...i..zivnuces....siurna..sam :herc:
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Na mreži Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #134 poslato: 26. Oktobar 2016. 08:10:28 »
Kosmo hvala ti na lepim recima i podrsci
:*

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1205
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #133 poslato: 26. Oktobar 2016. 07:57:34 »
dobro znam ja da ce saturn iz strelca da izadje za oko 1 godinu
i da ide jos kroz jarca, jer sade traju 7,5 god
sve se nesto nadam da ce kroz jarca da bude lakse..jer je tu saturn u sedistu
ali dispoz nat saturn je u mojoj 1 kuci, ..i to ne treba da se zanemari

ali KADA ce da mi malo svane?
Jos...samo..vrlo...malo...dok...Ju...bude...u...dobrim...aspektima...prema...tvojim...vatrenim...i...vazdusnim...planetama.
Pluton...i...Neptun...tebi...prave...dosta....dobrif...aspekata...tako...da...nije...sve...tako...crno. <3
Izvini...tastatura...mi..nije...u..redu.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Na mreži Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #132 poslato: 25. Oktobar 2016. 22:47:19 »
dobro znam ja da ce saturn iz strelca da izadje za oko 1 godinu
i da ide jos kroz jarca, jer sade traju 7,5 god
sve se nesto nadam da ce kroz jarca da bude lakse..jer je tu saturn u sedistu
ali dispoz nat saturn je u mojoj 1 kuci, ..i to ne treba da se zanemari

ali KADA ce da mi malo svane?