Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o svakodnevnom kretanju planeta itd  (Pročitano 16042 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1221
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ PricaonicA ~ o svakodnevnom kretanju planeta itd
« Odgovor #133 poslato: 26. Oktobar 2016. 07:57:34 »
dobro znam ja da ce saturn iz strelca da izadje za oko 1 godinu
i da ide jos kroz jarca, jer sade traju 7,5 god
sve se nesto nadam da ce kroz jarca da bude lakse..jer je tu saturn u sedistu
ali dispoz nat saturn je u mojoj 1 kuci, ..i to ne treba da se zanemari

ali KADA ce da mi malo svane?
Jos...samo..vrlo...malo...dok...Ju...bude...u...dobrim...aspektima...prema...tvojim...vatrenim...i...vazdusnim...planetama.
Pluton...i...Neptun...tebi...prave...dosta....dobrif...aspekata...tako...da...nije...sve...tako...crno. <3
Izvini...tastatura...mi..nije...u..redu.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15712
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #132 poslato: 25. Oktobar 2016. 22:47:19 »
dobro znam ja da ce saturn iz strelca da izadje za oko 1 godinu
i da ide jos kroz jarca, jer sade traju 7,5 god
sve se nesto nadam da ce kroz jarca da bude lakse..jer je tu saturn u sedistu
ali dispoz nat saturn je u mojoj 1 kuci, ..i to ne treba da se zanemari

ali KADA ce da mi malo svane?

Van mreže Jyōtiṣī ज्योतिषी*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35354
  • Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #131 poslato: 25. Oktobar 2016. 18:39:41 »
lijepo tamo reče da će se za vrijeme  Jupiter Vaga ponavljat situacije u ljubavi koje su se desile 2004/2005 ja sam se te godine ludo zaljubila u ovog sada malog šta me oče ženit...što nalaže da pitam dal ću opet na nekom putovanju ludo da zaljubim u motorista nekog?

U to vreme sam bila sa onim Blizancem što je 15 godina stariji od mene, pucala ljubav od Aprila 2003 do Aprila 2007 (on oženjen, pored mene još 2 švalerke :D :D :D meni bilo savršeno :D :D :D )
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

daneta*

• Gost
« Odgovor #130 poslato: 25. Oktobar 2016. 16:21:50 »
...evo moje iskustvo se kod jupitera odnosi takodje na zaljubljenost  2004/2005 takodje platonski prvo,a onda sam usla u vezu stim istim godinu posle...prica nije najsrecnija...s tim da je i solar podrzavao tu tezinu...

sad je interesantnija situacija,sto se tice aspekata...jupiter i uran su u aspektu i to na relaciji prvo /sedmo...mozda je i ovo neko emotivno stanje ali sa srecnijim rezultatima... posao, karijera u solaru su  podrzani ,a dispozitor jupitera je na mesecu  ...e sad ako je to ljubav kroz posao tim bolje...

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15712
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #129 poslato: 25. Oktobar 2016. 13:19:33 »
secam se sta je meni bilo 2004-5
pa, bila sam u braku, i upoznam preko posla tipa(koji je isto bio u braku)
jako se dopadnemo jedno drugom, mentalno smo se skapirali na prvu..i fizicki smo bili bas lep par
ALI
sve je bilo samo platonski
TADA!

Posle ..2007 recimo...pocelo je..tako sto -
desilo se u medjuvremenu da sam se ja razvela 2005/6
a njemu preminula zena u 36 godini, iste te 2006.godine...i ostade on udovac,posle nekog vremena
 smo se spandjali-i umalo se ja ne udah za njega
ALI
preokret
ostavi me i ozeni neku Ukrajinku 25 god mladju od njega!Razveo se i od nje posle 1,5 god...
i pre mesec dana ode da radi zauvek na Filipine u Manilu.KRAJ!

Ako je po tome suditi...pa
nista bolje nece ni sad da bude...
a ne bih volela...ponovo ni slicnu pricu da prolazim.
Meni je mars  u vagi.

Evge*

• Gost
« Odgovor #128 poslato: 24. Oktobar 2016. 15:47:26 »
lijepo tamo reče da će se za vrijeme  Jupiter Vaga ponavljat situacije u ljubavi koje su se desile 2004/2005 ja sam se te godine ludo zaljubila u ovog sada malog šta me oče ženit...što nalaže da pitam dal ću opet na nekom putovanju ludo da zaljubim u motorista nekog?

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!Jyōtiṣī ज्योतिषी is awe-inspiring!
« Odgovor #127 poslato: 11. Septembar 2016. 15:21:26 »
     Mislim da bi otpremnina za neki fizički rad moglo pre da bude 6 polje :mislilac: rad za druge napr, pa isplata bi onda bila taj :tr: Saturn koji je već u 6 znaku od :as: i onda :120: Venera (ona se isto vezuje za finansije realno) a ona ti dodatno u 2 znaku od :as: a i vladar je 11 polja, pare od posla.
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13393
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #126 poslato: 11. Septembar 2016. 14:54:40 »
     Vas 3 se definitivno selite, ili kad :tr: Jupiter dodje do :nat: Mesec ili do :nat: Saturn :)

da,to mi mnogo znaci,Vivi nam je pomogao oko astrokartografije,tj gde da odemo,i zaista,kad smo bolje procitali o tim mestima,to je to,bingo,Svedska,jonkoping,divno mesto u simbolici mog mesec-saturna,dom na jezeru,jer je grad na jezeru a okolo planine,taman za njega snoubording,naravno,opet neki ekstremni sport,videla sam i da imaju tekstil,to je ono sto trenutno sada radim,pa boze,valdja ce mi pomoci onaj gore da konacno pomognemo i sebi i svojima  :hum: :klanjanje:
zaista i njegova majka nema nista a ni moji nisu daleko bolji sa 27000 mesecno za njih dvoje,tako da ovo je jedini nacin da opstanemo ,budemo mirni a da ne propadnemo,da ne pricam sta sve se desi kad njegova majka dodje i stalno smatra da za nju moramo da imamo mesta i para...

sta mislite,hocu dobiti otpremninu uz saturna u strelcu?to gledam kroz vladara 8.e il 11.e,ipak to nije poklon sa neba kontam,vec otpremnina da smo visak,viskovi su 8.a,,jupiter u vagi bi trebao dati nesto :)

« Odgovor #125 poslato: 11. Septembar 2016. 14:37:39 »
     Vas 3 se definitivno selite, ili kad :tr: Jupiter dodje do :nat: Mesec ili do :nat: Saturn :)
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13393
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #124 poslato: 11. Septembar 2016. 14:33:02 »
uh,nevidjena borba,juce sam bila lose,danas sam bolje zarad boljeg sutra,mnogo mi pomaze slika nas 3 u drugom mestu,gradu,drzavi :)