Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o svakodnevnom kretanju planeta itd  (Pročitano 14700 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 34923
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: ~ PricaonicA ~ o svakodnevnom kretanju planeta itd
« Odgovor #111 poslato: 19. April 2016. 13:20:29 »
     Kad nema puno aspekata i nije baš dobro, jer se energije ili vrte u krug, ili pak se nagomilavaju, pa kad explodiraju, bude baš loše...
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit search

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (40€) b) natal & godišnji (40€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (40€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (40€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Evge

• Gost
« Odgovor #110 poslato: 19. April 2016. 13:08:59 »
sad sam tek vidjela da očuh ima na asc  Lav  :retro: Mars na 15 stupnjeva -.-"..vječito je zapet ko puška..ako ga nešto pitaš ispali ko metak..kao neki grč..  :180: Sunce bolje ga je ništa ne pitat..sad ću baš da pratim kako će da se ponaša

inače ima jako čudan chart  Mesec Venera Uran Pluton  SMČ nikakvog aspekta nemaju..ukupno samo 4  :90: i 1  :120:

Evge

• Gost
« Odgovor #109 poslato: 19. April 2016. 11:48:48 »
     Meni su oboje u 3 polju, ako ćemo po MA kod :nat: Neptun vl. VI polja, usput imaju :90: sa :nat: Mesec , pa tako obnavljaju aspekt izmedju Mesec Neptun kod mene. Osećanje "imam volje i snage da radim, uspeću" se smenjuje sa "čemu sve ovo, zašto se budim uopšte, propašću" na 2h po 2h za 24h :uzas:

Ne treba zaboraviti da njima ( Mars Saturn ) takodje stoji :90: sa :tr: Neptun pored samog :tr: Jupiter ... nepotpuni ali realno vrlo jak :tr: T :90: Na sreću pa :tr: Merkur neće ući u Blizanci pa napraviti pravi T :90: jer će 29/04 da krene :retro:

Tamo negde u junu će ipak da bude aktiviran T :90: ali sa Venera i na sreću pa :tr: Mars će već tada da bude u Škorpija al opet ostaje "velesa družina" Saturn Neptun Jupiter + Venera ... to će tek da bude interesantno za posmatranje šta će tek onda da bude...

meni nema  :90: tako puno...očekujem neke tenzije u "kući" zbog..pa rekla bi više primanja - davanja i iznenadnih dešavanja..nekako imam osjećaj kad se spusti u  Škorpija (nadam se da neće napravit  :180: Sunce preko  :nat: Pluton neznam točno na kojem stupnju će to bit) da će se pojavit  Vodolija kao osoba koja nije uzvratila istom mjerom..na neki način počela sam sanjat sve te osobe iz prošlosti koje nisu bile fer (pošto mi je tu i  Saturn kao disp. mog  Sunce)

sa  Devica sam u pripremnom fajtu,počeli smo sinoć (njemu :tr: Mars:0:  :nat: Saturn isto disp 7. kuće di mu je  Mars, dodatno mu je  :nat:  Saturn :90: Sunce Merkur:tr:  Saturn  :0:  :nat:  Uran)  mislim d aće ovo eskalirat dok uđe u  Škorpija  :154s: :chillpill:

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 34923
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #108 poslato: 19. April 2016. 04:34:16 »
     Meni su oboje u 3 polju, ako ćemo po MA kod :nat: Neptun vl. VI polja, usput imaju :90: sa :nat: Mesec , pa tako obnavljaju aspekt izmedju Mesec Neptun kod mene. Osećanje "imam volje i snage da radim, uspeću" se smenjuje sa "čemu sve ovo, zašto se budim uopšte, propašću" na 2h po 2h za 24h :uzas:

Ne treba zaboraviti da njima ( Mars Saturn ) takodje stoji :90: sa :tr: Neptun pored samog :tr: Jupiter ... nepotpuni ali realno vrlo jak :tr: T :90: Na sreću pa :tr: Merkur neće ući u Blizanci pa napraviti pravi T :90: jer će 29/04 da krene :retro:

Tamo negde u junu će ipak da bude aktiviran T :90: ali sa Venera i na sreću pa :tr: Mars će već tada da bude u Škorpija al opet ostaje "velesa družina" Saturn Neptun Jupiter + Venera ... to će tek da bude interesantno za posmatranje šta će tek onda da bude...
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit search

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (40€) b) natal & godišnji (40€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (40€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (40€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Evge

• Gost
« Odgovor #107 poslato: 18. April 2016. 19:20:31 »
Ovaj  :retro: Mars vec je poceo da me prca

Van mreže mesecarka

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 956
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #106 poslato: 02. April 2016. 21:34:51 »
meni saturn i mars trce 5.im poljem,jako jako velika potreba za seksom i neznoscu,jos je prolece... :zbun1:

joj sapatnice, isto i kod mene jos ce sad i  Mars :retro:. bese mi grozan kad je pre dve godine ono bio  :retro:Vaga kapiram da nece sad biti toliko grozan neka malo uzburka ovo mrtvo more na ljubavnom planu.

Mrgud

• Gost
« Odgovor #105 poslato: 02. April 2016. 18:49:28 »
meni radni dan traje od 5i 30 h ujutro do 23h nocu
umor
umor
premor
stres
ma, tesko podnosim ovaj tr saturna i marsa na MC u u strelcu,jer mi pravi kvadrat sa  nat saturnom, nat uranom i plutonom
kocnica, pa gas,
gas pa kocnica
mada , posao ide, kotrlja se
zavrsavam ja sve sto pocnem...uy veliki trud i napor
pa tranzit malog i velikog malefika preko  :mcc:Mesec šta očekuješ drugo

Na mreži Grofica

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15713
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #104 poslato: 02. April 2016. 18:01:36 »
meni radni dan traje od 5i 30 h ujutro do 23h nocu
umor
umor
premor
stres
ma, tesko podnosim ovaj tr saturna i marsa na MC u u strelcu,jer mi pravi kvadrat sa  nat saturnom, nat uranom i plutonom
kocnica, pa gas,
gas pa kocnica
mada , posao ide, kotrlja se
zavrsavam ja sve sto pocnem...uy veliki trud i napor

Na mreži sladjana

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 8911
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
« Odgovor #103 poslato: 01. April 2016. 20:09:38 »
Meni tako neprija  :tr:  VeneraRibe.

Van mreže uranija

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13155
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #102 poslato: 01. April 2016. 19:17:35 »
Kupi si dildo i rijesi se muke :D meni se nagon smirio bas sam se razveselila vise mi je bilo dodijalo -.-"
svako djete nece da jede dok je malo i svakoj mami to smeta :D

da znas :D mada to meni mazenje nema ko da zameni,jedino,maser :D