Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o svakodnevnom kretanju planeta itd  (Pročitano 16840 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: ~ PricaonicA ~ o svakodnevnom kretanju planeta itd
« Odgovor #93 poslato: 29. Mart 2016. 14:49:50 »
Maagla svuda, magla oko nas...
neptun je tu negde sigurno...;)

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #92 poslato: 29. Mart 2016. 14:46:00 »
     Delim sa tobom iskustvo skidanja "ružičastih naočara"...
Nije lako, ostaje gorak ukus, ali je magla koja je postojala pre gora...
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #91 poslato: 29. Mart 2016. 14:42:01 »
Ja sam, kao i uvek, odreagovala na  Venera :90: Saturn i na  :retro: Saturn
Potpuno nova perspektiva i osvescivanje (do duse ne prijatno) od petka, subote. Sad se samo osecam k'o izduvan balon i misao u glavi da se tera dalje...

Delim sa tobom iskustvo skidanja "ružičastih naočara"...
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Evge*

• Gost
« Odgovor #90 poslato: 29. Mart 2016. 13:18:51 »
ja sam danas baš vrijedne stvari bacila koje nikad nisam nosila..a kupila sam zato jer se onda moglo..al  novac očito nije bio što se kaže "od srca" pa su stvari ostale nenošene i baš si danas mislim šta će mi to uopće nekako kao da mi stvara bol pa je sve otišlo..stavila sam kraj kontenera
a i poželja sam da to isto opet dobijem od  :herc:

uglavnom gomilam odjeću, knjige, kozmetiku, mačeve i figurice..80% od toga uopće ne koristim..a ako toga nemam osjećam se loše, a ako skupim previše onda mi smeta kako mi neće samo tako lako pare pristizat toga mi nikad previše nebi bilo   :histerija: :histerija:

Van mreže Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5773
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #89 poslato: 29. Mart 2016. 13:08:57 »
Isto, samo skupljam i nikako da bacim. E onda povremeno napravim cistku i bacim sto nisam za godinu, ali opet nedovoljno.

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #88 poslato: 29. Mart 2016. 13:03:57 »
Goco, ne znam za tebe, ali ja sam onaj klasican  Rak hrcak, samo skupljam, a tesko bacam.
Ali cu se potruditi da bacim sve nepotrebno....

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #87 poslato: 29. Mart 2016. 12:48:33 »
samo bacajte stare stvari
to je dobro
cistite cistite cistite

jer, znate ovo
kad obrisete sa kompa neki fajl, ode u kantu za smece
ali,
u stvari opet je u kompu!Djubre ostaje i dalje u kompu.
E tako je i sa nama,
neku emotivnu povredu
kao zaboravimo, prebolimo
ali je ona i dalje u nama, sakrivena , potisnuta..

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #86 poslato: 29. Mart 2016. 12:35:27 »
Ja sam, kao i uvek, odreagovala na  Venera :90: Saturn i na  :retro: Saturn
Potpuno nova perspektiva i osvescivanje (do duse ne prijatno) od petka, subote. Sad se samo osecam k'o izduvan balon i misao u glavi da se tera dalje...

Evge*

• Gost
« Odgovor #85 poslato: 29. Mart 2016. 12:34:14 »
pa mislim da  Jupiter Saturn nebi trebalo puno utjecat na klimu, nije to tako ozbiljna stvar..jedino ako ti na toplo bude puvalo ladno a na ladno toplo..ili da se tako s vremena na vrijeme prešalta

ja sam baš danas poslušala tvoj savjet od prije par tjedna kad si mi rekla da pobacam sve što nema korist od starih suvenira..bacila sam čitavu putnu torbu kojekakvih gluposti

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #84 poslato: 29. Mart 2016. 12:24:48 »
danas sam narucila klima uredjaj, stize mi u subotu
jeste, znam,..Nena rece retro su jupi i saturn,..al ko da ceka avgust da ne budu retro???
Vazno da merkur nije retro, a ni mars...
sta cu..