Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o svakodnevnom kretanju planeta itd  (Pročitano 16839 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: ~ PricaonicA ~ o svakodnevnom kretanju planeta itd
« Odgovor #123 poslato: 11. Septembar 2016. 12:41:28 »
Nedelja .
 :tr:  Mesec  :0:  :tr:  PlutonVenera sa njima u  :180: .

Unutrasnja borba. Proslost i buducnost.

Na ovo dodati i sam :tr: Mesec u Jarac i nastupajući Sunce :90: Mars ... Danas i sutra, napet dan...
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

sladjana*

• Gost
« Odgovor #122 poslato: 11. Septembar 2016. 09:51:14 »
Nedelja .
 :tr:  Mesec  :0:  :tr:  PlutonVenera sa njima u  :180: .

Unutrasnja borba. Proslost i buducnost.

sladjana*

• Gost
« Odgovor #121 poslato: 21. Avgust 2016. 13:16:59 »
Da li  :tr:  Mars  :0:  :tr:  Saturn moze delovati dobro na kosarkase koji danas/ veceras igraju sa USA?

Svakako im je svanulo kada je  :tr:  Saturn krenuo   :dir:.

Evge*

• Gost
« Odgovor #120 poslato: 03. Avgust 2016. 11:02:55 »
:retro: Neptun nije tako loš..ali evo recimo dešavanja u HRV odkad je   Merkur Devica odma se to počelo nešto tu rovarit

sladjana*

• Gost
« Odgovor #119 poslato: 03. Avgust 2016. 10:10:00 »
Spore planete  :retro: .

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 471
  • sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!
« Odgovor #118 poslato: 03. Jul 2016. 17:10:20 »
Kod mene nema veze sa NM,
 :tr: Venera :120: :nat: Sunce
 :tr: Mars :120: :nat: Sunce
 :tr: Merkur :180: :nat: Mesec

Da li ce i kod mene biti nekih   <3 desavanja, obzirom da mi je  Sunce vlad  :as:...

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!
« Odgovor #117 poslato: 03. Jul 2016. 16:55:22 »
Osim toga i  :tr: :retro: Neptun :120: :nat: Venera
Ovo ce biti neka romantika ili vec vidjena prevara...

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #116 poslato: 03. Jul 2016. 16:48:57 »
Sutra u 13h New Moon na 12,53  Rak
Zasto pisem ovo...
Otvorila sam kartu mladog meseca i zapazila neverovatnu podudarnost sa natalom jedne osobe koju poznajem.
 :as: NM na njegovom  :as:
 :tr: Venera  :0: :nat: Mesec
  :tr: Mars :120: :nat: Mesec
 NM  :120: :nat: Venera
NM  :180: :nat: Mars

Posto je  :as:u Vaga mislim da ovo ukazuje na pokretanje neke nove partnerske price...

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui

Evge*

• Gost
« Odgovor #114 poslato: 19. April 2016. 16:34:42 »
Vjerujem ti..i mogu te razumjet..meni je, kao pozitivnoj osobi, izuzetno bilo tesko zivjet u takvom okruzenju..druga stvar moja priroda je mirna..a oni svi isto marva..stvarno to nikom nebi pozeljela