Autor Tema: Vesti o Saturnu  (Pročitano 1247 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35515
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

sladjana*

• Gost
Odg: Vesti o Saturnu
« Odgovor #5 poslato: 17. Avgust 2016. 23:23:08 »
 :tr:  Saturn  :dir: - '' svanulo'' nasim sportistima na OI ili je ''baksuz'' NIkolic uticao lose dok je boravio tamo :).

Evge*

• Gost
« Odgovor #4 poslato: 01. April 2016. 12:58:24 »
:tr: Saturn :nat: Jupiter

-- nije bilo nikakvih značajnih dobitaka..osim poznanstva sa pravnikom..u kojeg sam se i zaljubila, s kojim sam poslje imala teških problema..bio je baš jupiter - saturn tip..užasno teška osoba..uglavnom mi nije ništa dobro donijela iskreno ne sjećam se ničeg pozitivnog kroz taj period
kroz 4. kuću preseljenje u stan uži centar grada..pa dobila sam neku nagradnu igru vezano za namještaj..

:tr: Saturn :nat: Pluton

-- užasno puno svađa, prijetnji, provokacija, prijetnji sudom, tuča, mržnje..u okolini isto tako uasno puno svađa, lomljavine, uvreda, poniženja..uglavnom su stare osobe u igri..ali to je takva razdorna energija..bolna onako teška..ali i jako jako seksualna..silovateljski, nastrana, bolesna, ubilačka, krajnje dominantna
to mi je bio jako težak period..pošto mi se odvilo u 5 kući..užas..krajnji onaj..svi muškarci su bili te simbolike samodestruktivni, agresivni
nenormalni bolovi anusa o.O i to bezveze
kroz 5. kuću puno tipova što iz simbolike vage pravnika, odvjetnika..referenata..sve stariji..poslje puno tipova iz simbolike škorpiona...tu sam počela sa plesom nakon 1. prekida od 5-6 god..dok je bio u vagi dobila sam na loto strugalici oko 1500 E..dobivala sam puno novaca iz raznoraznih odnosa ubiti od nagradnih igara do prijateljski..znam dobro da sam svako malo bila po dučanima   

:tr: Saturn :nat: Venera

-- dobitak od starijih žena, ljubav prema nećemu antiktnom..starijem..stariji muškarac, stara veza..rabljena odjeća..onaj prljavi istrošeni novac..definitvno raskidanje svih loših odnosa..loših ljubavi..disciplina u ljubavi..mogućnost stavljanja osjećaja na čekanje..testiranje partnera..nema suza sve se radi sa taktikom..sve je na mjestu..povratak prirodi..   ne znam dal to vrijedi za druge znakove..ali zategnutost kože tj neka vrsta prirodnog liftinga..ne znam kako ovo utječe na jajnike npr..jako mi se smanjila mjesečnica..sporo sazrijevanje jajašca..doduše sve u svom redu po nekoj sinergiji se odvija.venera tu uljepšava sve što saturn nosi
kroz 6. kuću definitivno stabilizacija bolesti

sladjana*

• Gost
« Odgovor #3 poslato: 02. Novembar 2015. 22:26:01 »
 :tr:  Saturn preko  Neptun , nedostaje .
Pronadjos tumacenje
'' SATURN KONJUNKCIJA NEPTUN - ovaj tranzit Saturna ukazuje na nešto izraženije mogućnosti za javljanje situacija koje bi na neki način mogle podsticati introspekciju i kreativnost kada osoba može naučiti da bolje vlada sobom i da uspešnije kontroliše razne životne situacije. Takođe, ovakav tranzit daje mogućnosti za jačanje volje za unapređenje kvaliteta ljubavnog života.  ''

izvor - http://www.astrum.co.rs/tranziti-saturna-2.html

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35515
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #2 poslato: 02. Novembar 2015. 18:57:02 »
TRANZITI SATURNA

Tranziti Saturna duze traju s obzirom na to da je Saturn spora planeta, i ona svojim tranzitima najcesce unosi razna ogranicenja, sputavanje, nemogucnost ostvarenja nekog zacrtanog plana i uopste lose stvari ukoliko ne znamo da se nosimo sa tim.

Vrlo snazan uticaj vrsi kada prelazi preko ascendenta, tako da, ukoliko postoje u horoskopu jos neki negativni aspekti, ovaj tranzit dovodi do stanja kada se osoba oseca veoma utuceno i usamljeno i tada joj je tesko da na zivot gleda s vedrije strane.

Medjutim, kada su drugi aspekti dobri, ovaj tranzit dovodi do intenzivnog razmisljanja i osoba moze poceti da razmislja o stvarima na jedan dublji nacin i tada se kod takvih osoba moze roditi ljubav prema mudrosti i zainteresovanost za bavljenje filozofijom i uopste duhovnoscu.

Tranzit Saturna moze izraziti svoj negativni uticaj posebno kada prelazi preko DSC jer onda unosi nemir i losu atmosferu u ljubavno-porodicnim odnosima, a kada se nadje jos neki negativni aspekt postoji opasnost od raskida veze ili razvoda braka.

Kada tranzitira preko Sunca to je vrlo obecavajuce jer nagoni na dublje razmisljanje tj. sagledavanje situacije iz vise uglova.

Slicno utice i tranzit Saturna preko Merkura s tim dodatkom sto ukazuje na bolju usredsredjenost prilikom ispunjavanju vaznih obaveza.

U slucaju kada prelazi preko Venere moze doneti korenite promene u ljubavi.

Tranzit Saturna preko Marsa ukazuje na moguce cesce impuslivnije reakcije i nesporazume, prelazak preko Jupitera donosi vecu nego obicno sklonost ka trosenju, dok tranzit preko Urana uzrokuje cvrst stav i jaku volju kako bi se uspesnije nosili sa svim duznostima i svakodnevnim problemima.

Tranzit Saturna preko Plutona upozorava na moguce probleme u komunikaciji i ponasanju i pogorsanje odnosa sa osobama sa kojima nismo narocito bliski ili koji nam nisu narociti prijatelji.

http://www.astrum.co.rs/tranziti_planeta.html
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Arhivar*

• Bibliotekar
  • * Drugar u prolazu *
  • Reputaciona snaga: 8
  • Arhivar has no influence.
  • Pol: Muškarac
Vesti o Saturnu
« Odgovor #1 poslato: 02. Novembar 2015. 18:18:53 »
Saturn Zvezdane Vesti o Saturn

:pametnica: