Autor Tema: Mesečeve Vesti  (Pročitano 15774 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

sladjana*

• Gost
Odg: Mesečeve Vesti
« Odgovor #238 poslato: 21. Januar 2019. 12:15:50 »
     Pa super :up: Kako prošla "smena vlasti" :lol: ?

To je danas u 18h.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35564
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #237 poslato: 21. Januar 2019. 11:30:00 »
     Pa super :up: Kako prošla "smena vlasti" :lol: ?
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

sladjana*

• Gost
« Odgovor #236 poslato: 20. Januar 2019. 22:36:26 »
Možda će Ovan da prisustvuje ja odoh na čas engleskog u 18:15.

Imam časove 2 puta nedeljno ponedeljak i petak.
Na prvom je bilo lepo. Nije me ni testirala već me odmah ubacila u lekcije i rekla da je to ti nema potrebe da me testira A2 nivo.

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
« Odgovor #235 poslato: 20. Januar 2019. 11:48:04 »
     Eto... izgon Sunce i Mars :90: Saturn :lol: promena "vlasti" :smeh:
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

sladjana*

• Gost
« Odgovor #234 poslato: 20. Januar 2019. 11:25:17 »
U ponedeljak u 18h u mojoj zgradi sastanak sa novom firmom koja ce nam održavati zgradu i postaviće novog Upravitelja . Eto meni pomračenja .:lol:

Biće gora nego prethodna.

Van mreže Nena*

« Odgovor #233 poslato: 20. Januar 2019. 11:03:47 »
     Hvala, znam :aha: ovih dana sam hodajuća kombinacija peršuna i kamilice :lol:
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5775
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #232 poslato: 19. Januar 2019. 17:29:44 »
Ako imas persuna slucajno, skuvaj jedno 1.5-2l, pa popij. I to je dobro za izbacivanje vode iz organizma.

Van mreže Nena*

« Odgovor #231 poslato: 19. Januar 2019. 10:48:41 »
     Nisam nikako draga :down: Desno oko super, levo i dalje suzni kanal iziritiran... celu noć glavobolja, bolovi do povraćanja (migrena najverovatnije) jedva sam malo spavala, sva sam otečena (pored očiju, kompletno lice, šake, noge, stopala) Moram da vidim da uzmem ili Lasix ili Glukofaž, da izbacim taj višak vode (ako je u pitanju voda :hmm: )
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5775
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #230 poslato: 18. Januar 2019. 23:33:14 »
Neno kako su ti oci? Ne znam kako bih to opisala..ali prije par dana su i mene oci pekle, pa mi se neka magla navlacila, a onda dok citam ne vidim, pa izmicem, a opet kao kroz sjenku vidim. Na casovima jezika sam jedva citala em mi neonke smetaju em oci me peku i imam utisak kao da suze . Zadnja  2 dana proslo, veceras na jeziku sve ok.
Medjutim mladja cerka isto danas osjetila kod sebe, em je oci bole, em su blago crvene..tako da ne znam sta je.

sladjana*

• Gost
« Odgovor #229 poslato: 18. Januar 2019. 19:05:23 »
     Pa neko me je od planeta potkačio :D A pomračenje mi je na 1° od Saturn :heh: Od sinoć nosim "naočare" od kamilice, ne skidam ih uopšte :gega:

Možda i hoće te zakačiti pomracenje ali više bi gledala da utiče na kuću, porodicu, neke lose vesti ....
A možda i ne bude ništa.
Pomračenje će kod nas biti oko 6h ujutru.

Mislim da ti probleme sa očima stvorilo vreme ili neka infekcija a mozda i Jupiter  :0: Venera.