Autor Tema: Prognoze po kineskom horoskopu  (Pročitano 2684 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Sonjasonja*

  • Tarot Tumač
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 277
  • Reputaciona snaga: 1158
  • Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Voli sebe.
Odg: Prognoze po kineskom horoskopu
« Odgovor #12 poslato: 01. Februar 2022. 14:42:45 »
     Savet : ako je moguće, drži taj papir na Istoku, u crvenoj koverti.

Mislim da crvena koverta sa novcem ima sreću ako je poklonio nekome prvih 5 dana Kineske NG. Naručito mlađim osobama, deci ili kolegama.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Prognoze po kineskom horoskopu
« Odgovor #11 poslato: 01. Februar 2022. 14:00:02 »
     Savet : ako je moguće, drži taj papir na Istoku, u crvenoj koverti.
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Alex94*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2970
  • Reputaciona snaga: 4382
  • Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Prognoze po kineskom horoskopu
« Odgovor #10 poslato: 01. Februar 2022. 13:40:28 »
Zanimljivo. Nisam do sad videla da se tako piše.

Na mreži Sonjasonja*

  • Tarot Tumač
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 277
  • Reputaciona snaga: 1158
  • Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Voli sebe.
Odg: Prognoze po kineskom horoskopu
« Odgovor #9 poslato: 01. Februar 2022. 13:00:58 »


Gde treba da se drži taj papir posle?

Negde gde da možeš savremena na vreme pročitati.
Moja preporuka čitati na mlad Mesec.

Van mreže Alex94*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2970
  • Reputaciona snaga: 4382
  • Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Prognoze po kineskom horoskopu
« Odgovor #8 poslato: 01. Februar 2022. 12:40:04 »
01.02.2022
Vodeni tigar

Danas je dan za pročišćavanje sa vodom. Piti je ceo dan što više a ko može i samo nju bez hrane, kafe, čaja ....
U toku dana u jednom dahu napisati na 1 papiru sve što želite u ovoj godini kao da se to već dogodilo. Pisanje kao kratki opis i fokusirati se na osećanja koja vas vode tipa sreća i zadovoljstvo.

Gde treba da se drži taj papir posle?

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Prognoze po kineskom horoskopu
« Odgovor #7 poslato: 01. Februar 2022. 12:20:59 »
     Predstojeća 2022. godina biće u znaku vodenog Tigra. On će uticati na sve znake horoskopa time što će od njih zahtevati akciju i inicijativu, jer oni koji biraju pasivan pristup rizikuju da da propuste šansu da uspeju u mnogim stvarima.Na vama je!

Pacov

Budite posebno oprezni u rizičnim poduhvatima jer vam se tu uspeh ne smeši. Sada bi bilo mnogo mudrije da se angažujete oko završetka stvari koje ste započeli. U tom slučaju, moćni Tigar, vladar 2022. godine će vas sigurno podržati, doprinoseći vašem uspehu. U pogledu ljubavi, možete biti sigurni da će sve biti dobro- očekuju vas nova poznanstva, koja će se verovatno razviti u nešto veoma prijatno za vas. Glavna stvar je da ne budete previše izbirljivi

Bivo

Godina će biti puna događaja i novih ideja. Bićete bombardovani predlozima, ali nemojte se uhvatiti za sve, inače ćete biti potpuno sluđeni. Pravilno odredite prioritete i izaberite oblasti aktivnosti koje vam se čine najperspektivnijim. Godina ne obećava nikakve promene u finansijskom sektoru – sve će se zadržati na istom nivou kao i prethodne godine. Ali romantična sfera obećava mnogo zanimljivih mogućnosti. Moguće je da ćete pronaći srodnu dušu, a ako ste je već pronašli, onda ćete možda razmišljati o braku.

Tigar

Čeka vas veoma svetla i bogata godina! Dobićete snagu, samopouzdanje, energiju. Imaćete dovoljno resursa da sprovedete neke od svojih starih ideja. Ne propustite svoju šansu! Postići ćete uspeh samo ako ste dovoljno energični i proaktivni. Upravo sada možete početi da gradite svoju budućnost. A šta će biti sa vama u godinama koje dolaze zavisiće samo od vas. Ono na šta treba obratiti posebnu pažnju je potrošnja. Pazite na trošenje kako ne biste ostali bez novca.

Zec

Pred vama je dvosmislena godina. Ponekad se osećate kao da ste na talasu sreće i postižete uspeh za uspehom, ali ponekad ćete se suočiti i sa preprekama. Ne odustajte u svojoj zamisli i ne libite se da potražite pomoć ljudi oko sebe. U svakoj situaciji možete pronaći istomišljenike koji će vas rado podržati u teškim situacijama. Moći ćete da ih ubedite u šta god želite. U finansijskom smislu, čeka vas nedoslednost, pa se potrudite da uvek imate određenu sumu, koja vam, ukoliko se pojave nepredviđene okolnosti, može biti rezerva.

Zmaj

Predstojeća godina će od vas zahtevati posebnu aktivnost. Biće mnogo stvari u kojima se možete dokazati. Vaše akcije treba da budu što je moguće konkretnije. Postavite sebi jasne ciljeve, težite im, pronađite rešenja. Već od prvog meseca godine možete osetiti priliv novca. Ako želite da ostvarite visok prihod, moraćete da mislite i radite preduzetnički. Posebnu pažnju treba posvetiti zdravlju. Postoje velike šanse da prevaziđete hronične bolesti i poboljšate opšte zdravstveno stanje

Zmija

Zmija i Tigar su u teškoj vezi. Tigar više voli da bude jednostavan posmatrač i da ne utiče direktno na tok Zmijinog života. Ovo sugeriše da sada sami možete unapred odrediti tok svog života. Zmijama je obezbeđena maksimalna raznolikost mogućnosti, od kojih možete izabrati najoptimalnije i najinteresantnije. Možete postići veliki uspeh u kreativnom izražavanju, u duhovnim praksama i u sticanju novih znanja. Moguć je i sportski uspeh. Romantična sfera vam je veoma važna. Ona će pružiti emocionalnu podršku i doneti zadovoljstvo u vaš život.

Konj

Osetićete ogromnu količinu energije kako biste mogli da ostvarite svoje planove. Sve bi moglo da prođe ako biste delovali sami, ali problem je što su ljudi oko vas. Neko će sigurno napraviti grešku koja će uticati i na vaš rezultat. Najbolje je da se trenutno ne bavite zajedničkim poslovima, već se usredsredite na samorazvoj. Ako ipak morate da sarađujete sa nekim, onda smanjite očekivanja kako ne biste bili razočarani. Fokusirajte se na duhovnu stranu svog bića i pronađite unutrašnju harmoniju.

Koza

Imaćete velikih problema zbog svoje emotivnosti. Impulsivne odluke i konfliktno ponašanje dovešće do toga da ćete izgubiti razumevanje za druge, što će dovesti do novih problema. Ali u isto vreme, imate prilično velike izglede za unapređenje. U materijalnom smislu može biti uspeha. Ako želite srećnu ljubav, onda morate biti spremni da se menjate. Ne zaboravite da u teškim situacijama uvek treba razgovarati sa voljenima. Oni će vas podržati i dati prave savete.

Majmun

Bićete okruženi ogromnom količinom resursa. Novac, poznanstva, kreativne ideje- sve ovo će vam biti dostupno. Čini se da sve možete uzeti, ali postoji jedan problem. Možete pogrešno proceniti kako da raspolažete resursima. Stoga, u svakom slučaju, nemojte žuriti. Ponašajte se pažljivo i budite svesni šta će vam biti od koristi i u koju svrhu. Takođe, pokušajte da ne budete previše emotivni, kako ne biste imali problema u ljubavnim vezama.

Petao

Godina Tigra biće veoma povoljna za vas. Uspeh i sreća će biti na vašoj strani. Okolnosti će vam ići u prilog. Ipak, ne treba sve prepustiti slučaju. Ako sami ne pokažete dovoljno preduzimljivosti, onda će vam sve biti beskorisno. Posebno se fokusirajte na finansijsku stranu jer vas tu očekuje značajan uspeh. Dovoljno je samo da budete promišljeni i da pametno upravljate raspoloživim kapitalom.

Pas

Možda želite da budete u centru pažnje i da se bavite važnim pitanjima u svom životu. Ali malo je verovatno da će ove vaše potrebe biti zadovoljene. Teškoća je u tome što će vam sada biti posebno teško da se sami nosite sa svim teškoćama. Stoga će vas timski sigurno dovesti do najvećeg uspeha. Obratite više pažnje na svoje raspoloženje. Što ste optimističniji, više pozitivnih događaja će vas okružiti

Svinja

Ovo je godina obilja i uspeha. Pokušajte da implementirate bilo koju, čak i najhrabriju, ideju koja vam padne na pamet. Ne odlažite ih za kasnije, jer imate samo jedno vreme - ovde i sada. Godina vam pruža mogućnosti da postignete kreativni uspeh, razvijete profesionalne veštine, popnete se na lestvici karijere, postignete finansijsko blagostanje i budete uspešni u ljubavi.

https://sensa.mondo.rs/astrologija
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Na mreži Sonjasonja*

  • Tarot Tumač
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 277
  • Reputaciona snaga: 1158
  • Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!Sonjasonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Voli sebe.
Odg: Prognoze po kineskom horoskopu
« Odgovor #6 poslato: 01. Februar 2022. 11:52:36 »
01.02.2022
Vodeni tigar

Danas je dan za pročišćavanje sa vodom. Piti je ceo dan što više a ko može i samo nju bez hrane, kafe, čaja ....
U toku dana u jednom dahu napisati na 1 papiru sve što želite u ovoj godini kao da se to već dogodilo. Pisanje kao kratki opis i fokusirati se na osećanja koja vas vode tipa sreća i zadovoljstvo.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Prognoze po kineskom horoskopu
« Odgovor #4 poslato: 04. Januar 2017. 17:48:56 »
Citat: Ja
ZEC
(1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011)
 
Novac: Očekuje vas dosta kazni i poreza, i novac će vam stalno izmicati. Moguće je i da će vam biti ukinut bonus koji imate na poslu, ili da će vam biti smanjena plata. Rođaci i prijatelji zamoliće vas za pozajmicu, a vi dobro razmislite i procenite da li ste u situaciji da pomognete.
 
Ljubav: Samci će imati dosta uspeha sa suprotnim polom, a moguće je da se dogodi i ljubav na poslu ili putem društvenih mreža. Međutim, teško da će bilo koja veza opstati zbog neraspoloženja koje vučete sa sobom.
 
Zdravlje: Mogućnost nesreće u ovoj godini je velika, ali ćete to rešiti rutinskom operacijom. Mogućnost nesanice i depresije.

Citat: Duda
PACOV
(1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008)
 
Novac: Što se ove stavke tiče, njen najbolji opis je – nedefinisano. Uspećete da skrpite kraj s krajem, ali ne očekujte nikakve velike prilive novca jer ćete se razočarati. Gledajte da ne pozajmljujete novac drugima, jer će uskoro zatrebati vama.
 
Ljubav: Muškarci će imati susret sa moćnom i uspešnom ženom, starijom od njh, koja će ih sasvim opčiniti. Žene u ovom znaku će ili stagnirati ili imati beznačajne veze. Ako ste već u braku, klonite se i najbezazlenijeg flerta, jer se neće završiti dobro po vas i porodicu.
 
Zdravlje: Opšta slika je sasvim zadovoljavajuća. Imaćete nalete loših i boljih perioda, a najveća opasnost preti vam od slučajnih povreda.
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."