Autor Tema: Tranziti za 2016  (Pročitano 23949 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Tranziti za 2016
« Odgovor #259 poslato: 05. Oktobar 2016. 14:12:48 »
Jelena Studen Vojvodic
13 hrs ·

Merkur ulazi u Vagu 7. oktobra i ostaje do 24. oktobra. Ne zaboravimo da će ovaj tranzit Merkura u Vagi biti ispraćen sa Venerom u Škorpiji, tako da ovaj tranzitni Merkur u Vagi može koristiti manipulacije i skrivene misli da bi ostvario kontakte. Može u kontaktima biti podstaknut strašću, pa i želju za osvetom i zbog nekih odluka može izazvati emotivne krize.

Prilazi se lepo, fino, u početku izgleda lepršavo i veselo, a onda prelazi u provokaciju. Korsiti osmeh da bi vas isprovocirao, Ruke su u lepim rukavicama, ali oprez, jer unutra može biti i nož, a onda su to reči koje će vas saseći, raniti ili ubiti (ubi me reč). Reči su spolja fine i upakovane u šareni ukrasni papir, ali ispod papira se nalazi otrov. Slično kao kada koračate putem koji prolazi kroz lepo okruženje i prirodu ne sluteći da ćete izaći na močvaru. Isto tako, obuli ste najlepše ciplele, ali ste uglazili u blato.

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35515
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #258 poslato: 14. Septembar 2016. 13:46:03 »
     :smeh: :smeh: :smeh:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Evge*

• Gost
« Odgovor #257 poslato: 14. Septembar 2016. 13:39:25 »
pa ja neznam što se taj mars nije pripojio tom stelijumu neg osto u  Strelac..ali nema veze..evo odličan sam vozač da se pohvalim malo..instruktor mi je reko da rijetko tko vozi tako dobro bez prethodnog znanja vožnje..samo da malo smanjim agresivnost da mu ne iščupam mjenjač i da ga ne vozim 70 na sat kroz grad :smeh:

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
« Odgovor #256 poslato: 14. Septembar 2016. 13:34:43 »
     Pa nema šanse da egzaltirani Mars ne donese nešto vezano za posao, svima, ma gde bio u natalu, realno :hum: A što se tiče para, da... niko se ne bi bunio :lol:
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Evge*

• Gost
« Odgovor #255 poslato: 14. Septembar 2016. 13:33:18 »
pa čuj može on da i ne dođe ali da mi uplaćuju redovno platu :haha:

« Odgovor #254 poslato: 14. Septembar 2016. 13:29:42 »
     Ja sve nešto mislim da će tebi posao da stigne kad :tr: Mars predje u Jarac sad krajem Oktobra... takav mi osećaj :mag:
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Evge*

• Gost
« Odgovor #253 poslato: 14. Septembar 2016. 13:02:22 »
Jupiter u Ph do 26. kad će biti u  :0: Sunce

-- do tad onda valjda ne funkcionira u opće kako treba oonda kad ovo sjedne povećanje volje za partnestvima..putovanja..idealno vrijeme za okultizam :ok:..posjete..planiranja sastanaka..pokretanje veza eto ništa posebno

možda me onda napokon pozovu na posao

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #252 poslato: 14. Septembar 2016. 12:59:29 »
https://astroportal.in/tranzitni-jupiter-u-znaku-vage-prosperitet-kroz-emotivne-i-poslovne-odnose/21805

citat

Tokom boravka tranzitni Jupiter u znaku Vage formiraće sektil sa Saturnom u znaku Strelca, što može stabilizovati ostvarivanje ciljeva samo ako se budu sagledala i prethodna iskustva, a zatim će Jupiter formirati i kvadrat sa Plutonom u znaku Jarca i opoziciju sa Uranom u znaku Ovna.

Aktiviranjem ovih napetih aspekata, tokom ove i naredne 2017. godine, mnogo toga od navedenog će se naći na udaru. Mnoge veze i brakovi biće prinuđeni da se suoče sa nekim starim problemima, kojih se na neki način plaše, a koji su ostali zabetonirani godinama.

Neko od partnera će inicirati neki novi korak, koji se tiče odnosa, neobičnim idejama koje vode u boljitak. Ako se opirete i ne prihvatite promene i neke iznenađujuće prilike, koje omogućavaju napredovanje, opozicija od Urana može izazvati stresne, šokantne i napete obrte situacija i iznenađujućih i turbulentnih događaja, a one u nekim slučajevima mogu dovesti do prekida emotivnih veza i bračnih zajednica.

Pluton će nametnuti potrebu da se sve potrebno eliminiše, da se otkloni sve što blokira dalji napredak da bi se neki odnos potpuno transformisao, dok će Uran dovesti do potpune revolucije i oponiranja u partnerskim odnosima.

Nepredvidljive, nagle i nenadane događaje, koji će se u ovom periodu pokrenuti, najviše će osetiti kardinalni znakovi (Ovan, Rak, Vaga i Jarac), kao i oni koji imaju podznak u ovim znacima, te oni koji imaju neku ličnu planetu ili stelijum u kardinalnim znacima.

Jasmina Kurcinak
---------------------------------------
a joooj, tu sam i ja rak...

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #251 poslato: 14. Septembar 2016. 09:17:05 »
zanimljiva prica vezana za tr retro merkura...moj slucaj

pre nekog vremena dolazili mi majstori iz Telekoma,prokopali ulicu za opticke kablove-i sad treba da se ukune bandera iza moje kuce
da se cela veza kablova poveze za banderu ispred kuce,..i prikaci svima,pa i na moju kucu
Medjutim
kod mene komplikovan slucaj-neki dundjeri to ranije radili,i sad ovi imaju veliki problem
dxa ne duzim,
ja nedam da mi gaze po korovu kuce,jer se crep pomera,pa mi se ranije vec natapala izolacija potkrovlja kisnicom
i sad treba celu izolaciju da vadim,stavljam novu i gips ploce..cirka 8000evr popravke.

Rano jutros opet dodjose, na dogovor...
ja odoh na posao,oni zovu 15 puta..
na kraju nadjose neko resenje
kad stignem kuci videcu i koje.
RETRO MERKUR -kablovi za telefon-ponovo uvode..i td.

nastavak sledi,
dodjem kuci
telefion ne radi
zovem majstora koji je tu bio i menjao kablove
kaze mi covek-prijavite smetnje telekomu
drugi dan-prijavim smetnje...nastavak sledi

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #250 poslato: 14. Septembar 2016. 09:16:02 »
http://studiomaras.com/altertv/zanimljivosti/ako-prolazis-kroz-pakao-samo-nastavi

shvatih text kao Sade sate i vreme ciscenja :)

Ako prolazite kroz pakao, samo nastavite.