Autor Tema: Tranziti za 2016  (Pročitano 23958 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Tranziti za 2016
« Odgovor #229 poslato: 11. Avgust 2016. 08:17:11 »
Rahu i venera u istom znaku

pise Jovana LG

http://jovanalg-astrology.com/vera.html

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #228 poslato: 09. Avgust 2016. 12:52:12 »
Aspektu, zaobidji me please  :gega:

like like

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #227 poslato: 09. Avgust 2016. 12:42:24 »
Ja imam natalno  Venera :90: Saturn i svaki me tranzit potkaci.
Ovoga puta je   :tr: Venera :0: :nat: Venera :90: :tr: Saturn :0: :nat: Saturn
A imam utisak da nema sta da me strefi kad nemam nekog do kog mi je stalo bas ili partnera pa se nadam da prodje relativno ok (mada do sad nikad nije). Samo da se, ne daj boze, neki bivsi ne povampiri.  :0 3:
Potpuno mi je ok samoj, ne trazim i ne treba mi niko. Aspektu, zaobidji me please  :gega:
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #226 poslato: 09. Avgust 2016. 11:49:00 »
zanimljiva analiza , pise Jelena SV (sa FB)

Malo za ljubitelje astrologije...Dobijam pitanje: "Kako je ova ženska dugo sama a nema aspekt između Venere i Saturna?" Prvo, uopšte nije nužno, a nije ni pravilo da se ovaj aspekt pojavi u natalu da bi neko bio dugo sam. To je zbog toga, što je potrebno baciti pogled i na ceo horoskop, a ne samo na Veneru. I, šta primećujem? Prvo dispozitor njenog vladara podznaka je Saturn koji je u konjunkciji sa Merkurom vladarem sedme kuće i ova konjunkcija je još smeštena u dvanaestoj kući. Merkur konjunkcija Saturn koja se ovde odnosi na sedmu kuću (partnerske odnose) govori da je osoba vrlo oprezna u izboru partnera. Ako tu postoji opreznost, onda naravno da osoba neće ulaziti brzo u veze i da neće leteti iz veze u vezu. Ovakvo ponašanje može onda da se manifestuje kroz duge pauze, pa i samoću kada su partnerski odnosi u pitanju.

Takođe, s obzirom da je ovaj aspekt u dvanaestoj kući znači da kod nje postoji problem da vezu doživi u stvranom i realnom životu, odnosno da je živi na autentičan način. I, to je potencijal da se pojave problemi, odlaganja, nemogućnost "materijalizacije" partnerskog odnosa. Dalje, da bi se osoba povezala, kontaktirala, upoznala (Merkur) sa nekim potencijalnim partnerom to mora biti neko ko ima ozbiljan pogled na život, obezbeđen status i posao, čvrsto da stoji na zemlji i da je zreo (Saturn). Dakle, tu se sad postavlja pitanje koliko ona na takve muškarce nailazi, da li se kreće u društvu koje je zrelije, u kojem su starije osobe, jer sve ovo ima uticaj da li će aktivirati ovakav aspekt...posebno u ovom vremenu kojem živimo, gde deca žive još kod roditelja, nemaju svoj krov nad glavom, pa još ako nemaju ni posao...a, sve je ovo slika naše realnosti. Ovaj aspekt bi verovatno drugačije radio u Americi ili Engleskoj, Danskoj...ali, mi moramo spustiti horoskop tamo gde se osoba nalazi. Jer, mora tako, zato što ona sa ovim aspektom očekuje od partnera sigurnost i čvrst oslonac.

Isto, Merkur u konjunkciji sa Saturnom koji ima uticaj na sedmu kuću govori i o tome da ona ne ostvaruje baš tako lako kontakte sa drugima i da tu postoji jedan krut stav, sumnjičavost, pa i plašljivost odnosno strahovi o kojima neću sad. Nego, kad smo kod Venere, ona je u Vodoliji i u trigonu sa Jupiterom u Vagi, e tu može da bude "zamka", jer se i sa ovim aspektom dugo čeka. Zato što je ovo potreba da se kroz partnerski odnos i kroz ljubav raste u svima pravcima i intelektualno i materijalno i duhovno i ovo se često ne prepoznaje u mladosti. Sa ovim aspektom potrebno je da imate pored sebe nekog ko će vam čak biti i učitelj i ko će vam otvoriti vidike. Najniža vibracija ovog aspekta je da imate u partneru sponzora. Potrebno je da se osoba potpuno otvori prema tome da bi tako nešto privukla. Da ne spominjem ovde sad i Mesec, ali ne može se nešto posmatrati samo kroz jedan aspekt, a pogotovo ne treba robovati klasičnim definicijama "Ako osoba nema aspekt između Venere i Saturna, onda iskusiti duge periode samoće."

A, evo vam i poznat primer Žakline Kenedi Onazis koja je imala Veneru i to kao vladara sedme kuće u opoziciji sa Saturnom. Imala je dva braka i plus što se šuškalo da je i ona imala neke afere kada je bila u braku sa Kenedijem.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #225 poslato: 09. Avgust 2016. 11:34:39 »
evo moje konfuzije..:0

citat iz gornjeg Jeleninog texta:

Vidite, možda ćete se odreći nekog emotivnog izbora, pa i osobe uz koju ste bili zaneseni i na koju ste bili mnogo slabi i to u korist razumne ljubavi i pametne veze. Ubedićete sebe: „Nema koristi od zanosa i mašte. To je samo za sanjare, a za mene nema stvarne ljubavi, ako ne uključim razum.“ Međutim, ovo je kao klackalica, pa ako ostanete verni svojim emotivnim snovima i ljubavnom maštanju, onda se odričete osobe sa kojom možete imati pametnu i razumnu vezu.
Zbog toga, ne idite u ekstreme prihvatajući jedno, a odbacivajući drugo.  Prihvatite snove o kojima ste maštali, pa iz mašte stvarajte radost.

Pokažite slobodno i vašu osetljivuju i slabu stranu, jer iz slabosti, kao ideala i mašte  možete osetiti ljubav

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #224 poslato: 09. Avgust 2016. 11:27:55 »
konfuzija i deziorijentisanost
pise Jelena SV
Izdvojiću dva aspekta koji će ovih dana biti na nebu. Venera u Devici i Mars u Strelcu biće u izazovnim aspektima sa Neptunom u Ribama.

http://www.sitoireseto.com/nedeljni-horoskop-nastupa-period-osetljivosti-konfuznog-ponasanja-i-dezorijentisanosti/

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #223 poslato: 09. Avgust 2016. 11:08:13 »
26 i 28 avgusta tr venera konjukcija tr jupiter u devici-kod mene kvadrat nat mesec koji je vladar 5 kuce
pa je tu blizu i tr saturn na nat mesecu, a u kvadratu sa venerom i jupijem..

bice gusto-neki lom, mozda odluke :)
i merkur na 28 device konj venera
a jupi je vl 10
venera 3 i 8 kuce
saturn 11 (moje zelje, prijatelji)
mesec vl 5 -ljubav, hobi

posto mi je merkur ukljucen,kao vladar 7
ljuvana pitanja
mozda vracanje starom decku (sex simbol?)

ijaoo, sad tek vidim,pa i mars ce mi biti na 13 st strelca, skoro na nat mesecu..a saturn na 10* strelca..lom lom..
(tek sad shvatih KOLIKO STREPIM od susreta sa sex simbolom, pa on je za mene NAGAZNA MINA!!) ;)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #222 poslato: 09. Avgust 2016. 10:57:30 »
pise Jovana LG
tr saturn i venera u losem odnosu

http://jovanalg-astrology.com/sa.ve.html

citat iz texta

Tranzitna Venera će par dana iza ući u konjunkciju sa Jupiterom. Venera kao drugi diferencijator Sunčeve životne energije, privlači sada mogućnost za novo ispunjenje u ljubavnih odnosa. Obratite pažnju na one koji vam se udvaraju ili u čijem su pravcu okrenute vaše simpatije. Ipak, tranzitni Saturn koji je u kvadratu sa Venerom, veoma često, donosi i odnose (ili ulazak u vezu) koji postaju izazovniji nego što se može u startu predvideti i praćeni serijom ozbiljnih problema.
Recimo, sada možete ostvariti vezu sa zauzetom, dalekom osobom, ili “jednostavno” sa osobom koja je dosta starija ili dosta mladja od vas. Možete i obnoviti odnos sa osobom koja vas je nekada napustila.  Strah je sada odlučujući faktor. Strah od odbijanja, ostavljanja, napuštanja.

Kako god, narednih dana ćete donositi teške odluke koje će zahtevati gorku odgovornost. Ovo su dani izazova za postojeće zajednice, prijateljstva, veze i brakove. Iako vam se u ovom trenutku čini da ste odbijeni, da je odnos u nekakvom obliku zahladjenja, da ste zapostavljeni, da voljena osoba "tera inat" sa vama, da vas "udara" ćutanjem i da je "sudbinska" uskraćenost više nego prisutna, istina je daleko drugačija.  Ovo su dani premora emocija i sukoba starog (prošlog) sa vašim željama, kao i pojave novog.
Udaljavanje od žena, prijatelja ili nesporazuma sa ženama na poziciji je takodje moguć. Budite strpljivi i pokušajte da potrebe (naročito emocionalne) narednih par dana uobličite, racionalizujete i što strpljivije realizujete.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #221 poslato: 08. Avgust 2016. 12:29:00 »

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35516
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #220 poslato: 01. Avgust 2016. 16:40:47 »
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)