Autor Tema: Tranziti za 2016  (Pročitano 23959 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Evge*

• Gost
Odg: Tranziti za 2016
« Odgovor #219 poslato: 01. Avgust 2016. 11:51:13 »
u eto taman kad se budem javila  Vodolija :ok:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #218 poslato: 01. Avgust 2016. 11:02:07 »

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #217 poslato: 01. Avgust 2016. 09:27:18 »

Evge*

• Gost
« Odgovor #216 poslato: 31. Jul 2016. 13:14:07 »
:retro: Neptun također u domicilu

-- jaki intenzitet, jaka emtivnosti..nešto iz prošlosti što bi moglo izać na vidjelo i što bi moglo rezultirat povredom..sad će lijepo cijeli  Devica steliji da gleda u tu prošlost ali što je dobro kod  Neptun kad te i povrijedi ti još više žudiš da te zanese :ok:

-- neke najdublje potrebe od prije će da izađu na vidjelo  pa će to onda  Merkur Devica da analizira kako i zašto

-- snovi, čini mi se vrlo važni u ovom periodu..slušaj podsvijest

-- ja ću da se žrtvujem za karijeru, za ugled, prestiž, visok status :ok:   

Evge*

• Gost
« Odgovor #215 poslato: 31. Jul 2016. 13:01:17 »
Merkur Devica u svom zemljanom domicilu, tu mu je i egzaltacija

-- dobra komunikacija, razmišljanja, logika, zapažanje svakih detalja :ok:
-- planovi se materijaliziraju..ono tipa što mislim to i ostvarim :ok:
-- posebno razumije svoje tijelo pa tako dobro poznaje tijelo, istraživanje tijela, kako gdje funkcionira šta (:ok: mogli bi bit dobri patolozi)
-- svakodnevna higijena
-- tako misli jače utječe na tijelo..svaka misao pojačava djelovanje
-- govor tijela..ko će da ašikuje neka zavodi tijelom..ko će da se seksa neka bude perverzan i praktikuje oralno
-- slušajte svoje tijelo :ok: ovo je savjet iz prve ruke, ono uvijek zna što vam treba
-- red i organizacija..služi, ali prije svega sebi samom kako ti funkcioniraju misli, tijelo i duh   

-- sakrkazam netolerantnost cinizam diplomata
-- politčar :ok:

-- probavni trakt, pankreas, jetra, donji abdomen
-- ajmo dosta politički pregovora u HRV Grčka Egipat Slovenija Turska Atena Moskva Zagreb

--  :90: krtiičnost, stiničavost, zajedljivost..:ok:

-- al ću da se nadadiljam servo haus -.-"

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #214 poslato: 25. Jul 2016. 08:11:34 »

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #213 poslato: 12. Jul 2016. 10:40:45 »
a kako ce se meni ovo ostvariti?
pa, devojke moje
po mojoj zelji decko me vodi ovde sutra i prekostura
http://miami.rs/
ovo je meni venera u lavu-Spa & Wellnes zona
kod mene je natalno venera u lavu i u konjuk sa merkurom koji je vladar 7 kuce-sve vam je jasno

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #212 poslato: 12. Jul 2016. 10:38:41 »
citat
Venera u Lavu će 21. jula obrazovati egzaktan aspekt trigona sa Saturnom u Strelcu. Ako želite neki svoj talenat da pokažete drugima, iskoristite ovaj period.

Sve one ljubavne priče koje već izvesno vreme postoje, boje vazduh i usrećuju vam dane, ali još uvek nisu realizovane, sada mogu dobiti svoj pravi početak. A one, koje traju kroz vreme, sada dobijaju najlepše epiloge. Mnogo veridbi i venčanja biće upravo u ovom periodu.

Prepustite se emocijama i ne skrivajte svoje talente. Period Venere u Lavu izvlači sve naše kvalitete na površinu i traži najviše od nas, da bi nam dala najbolje. Samo najbolje je dovoljno dobro za nju.

https://astroportal.in/venera-u-lavu-od-12-jula-do-5-avgusta-2016-pijedestal-zivota/21228

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35516
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #211 poslato: 11. Jul 2016. 13:13:48 »
     Sada imamo i vidžet sa astro.com na Naslovnoj strani, pa ćemo lakše da pratimo kretanje :tr: planeta :aha: :)
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #210 poslato: 11. Jul 2016. 09:29:19 »