Autor Tema: NAGRADNA IGRA-FENG SHUI  (Pročitano 3676 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: NAGRADNA IGRA-FENG SHUI
« Odgovor #38 poslato: 04. Februar 2016. 12:27:33 »
hvala ti draga :) :*

ha ha, baka je hit, mogu da zamislim..mora da je i ona fascinirana sta moze feng sui  ;)
brzina tvog odgovora nije vazna-vazno je da pratis sta se desava u najvi analize po fengu, naravno postavis te lekove gde treba-i na kraju godine- napises sta se desilo...to je pravi feed :)

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #37 poslato: 04. Februar 2016. 12:13:57 »
Brze je goca odradila analizu, nego sto sam ja dala feed!!!
Prvo iznenadila me je, zavrsila je Goca i pre nego sto je rekla. Za mene koja ne znam NISTA o feng-suiju mogu samo da kazem, da to nije bila samo jos jedna  (izuzetno detaljna) analiza stana, vec i mini kurs fenga!! Dobila sam sve potanko objasnjeno, do najsitnijeg detalja.!! Onako, da kad god krenes da citas iz pocetka, vidis da si neki detalj propustio. Dakle 30 i nesto str. koje jos uvek detaljno iscitavam, jer je puno saveta i detalja, i to ne samo za mene, vec i za mamu, sestru i baku!!!
Ja sam prezadovoljna, i zasluzuje svaku preporuku!! Ali ozb vam kazem- Ocekivala sam da bude ok, ali bas se potrudila (i da nije toliko) bila bih zadovoljna, ovako je prevazisla sva moja ocekivanja.
Pravi je Feng Majstor!
Hvala ti Goco od  <3

PS.
Mi smo polako pocele da primenjujemo savete koje si nam dala, a da vidis babu sto se bacila da nadje crvenu prostirku kao sto si joj rekla, pa ona je hit!
 <3 <3 <3 <3 <3
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Grofica*

• Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #36 poslato: 01. Februar 2016. 13:55:14 »
danas je nasa Venerica
 na mail dobila uradjenu ANALIZU stana, po metodi letece zvezde Feng Suija
nadam se da ce biti zadovoljna, analiza je napisana na 23 strane, dobila je i obradjen tlocrt,
nadam se da ce ovde napisati fedd kad procita :)
 <3 <3 <3

Van mreže Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #35 poslato: 29. Januar 2016. 08:37:55 »
:*

hvala draga
stigao tlocrt i podaci
tlocrt moram lepo, lenjirom sve ponovo da crtam u razmeri, al nije mi tesko za tebe :)

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
« Odgovor #34 poslato: 28. Januar 2016. 20:05:04 »
Juce dodjem kuci, i pricam cerki i nasem haskiju za ovo nagradno takmicenje iz fenga
sve lepo redom,
i zasuze mi oci od srece (malo mi se boja glasa promeni) a nas pas Max me pazljivo gleda- dotrci i pokusava da me lizne po obrazu-misli da sam tuzna i da zato placem...:) sunce nase!
 Vidite kakve su zivotinje divne i  osecajne i koliko nas vole
pa mogli bi i mnogi ljudi da se na njih ugledaju!
Gocooo, toliko si me usrecila i samo cekaj da vidis kako ce ta pozitivna energija da ti se vrati kao bumerang!!
:* :*
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #33 poslato: 27. Januar 2016. 07:49:26 »
Juce dodjem kuci, i pricam cerki i nasem haskiju za ovo nagradno takmicenje iz fenga
sve lepo redom,
i zasuze mi oci od srece (malo mi se boja glasa promeni) a nas pas Max me pazljivo gleda- dotrci i pokusava da me lizne po obrazu-misli da sam tuzna i da zato placem...:) sunce nase!
 Vidite kakve su zivotinje divne i  osecajne i koliko nas vole
pa mogli bi i mnogi ljudi da se na njih ugledaju!

Van mreže Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #32 poslato: 27. Januar 2016. 07:46:11 »
HVALAA <3 <3
EEEEj znas kako sam se obradovala, ali ne samo ja i mama skace od srece! :)
 :fire2: :woohoo: :like: :ocena2: :thank_you: :fala: :fala: :fala: :fala:

toliko mi je drago, da recima ne mogu da opisem :)
jer,  PRIMETILA SAM KOD SEBE DA SAM NAJ NAJSRECNIJA-KADA DRUGE USRECIM!!! <3 <3 <3 <3
Pozdravi mamu od mene- a ljubim vas obe! :*

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5774
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #31 poslato: 26. Januar 2016. 18:06:26 »
Znam draga moja, hvala na nesebicnom dijeljenju svoga znanja, da si nam ziva i zdrava.

Van mreže venerica*

• Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #30 poslato: 26. Januar 2016. 15:12:55 »
HVALAA <3 <3
EEEEj znas kako sam se obradovala, ali ne samo ja i mama skace od srece! :)
 :fire2: :woohoo: :like: :ocena2: :thank_you: :fala: :fala: :fala: :fala:
Natal

Primal*

• Gost
« Odgovor #29 poslato: 26. Januar 2016. 14:11:53 »
Čestitam Venerice :*