Autor Tema: NAGRADNA IGRA-FENG SHUI  (Pročitano 3681 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

daneta*

• Gost
Odg: NAGRADNA IGRA-FENG SHUI
« Odgovor #8 poslato: 21. Januar 2016. 13:47:57 »
prijavljujem se....i iskreno se radujem analizi...o tome vec neko vreme razmisljam... <3

Van mreže Grofica*

• * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #7 poslato: 21. Januar 2016. 13:31:53 »
Dala sam prednost starijim clanovima foruma koji imaju vise od 50 poruka.
Medjutim, novi clanovi, koji se interesuju za ovu nagradnu igru i feng sui-
ako se uclanite i budete aktivni do isteka roka (a to je za 10 dana) mozete se ravnopravno takmiciti...sakupicete 50 postova , na bilo kojoj temi -moze i na temi bla bla ;)

Van mreže Grofica*

• Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #6 poslato: 21. Januar 2016. 13:02:42 »
Da se čekiram i ja.
Lepo, lepo, bas mi je milo draga moja. :*

Van mreže Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #5 poslato: 21. Januar 2016. 12:54:38 »
pfffffffffff ko iz stopa se prijavljujem.
Mada ne znam kako se radi taj nacrt, ali ajde. Snacicu se :D (ako bude trebalo)
Tata ce da mi nacrta to :)
  BAS MI JE DRAGO :* iz topa, nego sta !

A...sto se tice tlocrta, lako je to, svako ko ima osnovnu skolu to moze sam da nacrta :)
uzmes metar i krenes...(spremis papir i lenjir ..olovku, pa pokako),
sto se tice KOMPASA-...pa mozete i sami mobilnim telefonom da izmerite kompasnu direkciju
tako sto uzmete android telefon i skinete aplikaciju
COMPAS 360 PRO
i stanente na glavna ulazna vrata -kao da izlazite napolje-i izmerite tako sto drzite mobilni u visini struka, ravno i mirno
-lako je -broj se sam napise na ekranu-
...ipak, to ponovite 3 puta jer ce stalno da vam poigrava cifra
trebaju mi precizni podaci-...inace cela analiza , i moj  trud od 30 sati rada- moze da bude za dzabe, jer ce sve biti neprecizno i mozda pogresno.

PS
Radila sma analizu jednoj skorpijici iz Panceva, davno  sa foruma je ..i sad se nesto mislim da to nisi bila ti,
:)
medjutim ti si ovan-i shvatim da gresim :)
taman pomislih kako ima tvoj tlocrt stana...da se ne mucis :)
Cuvam sve tlocrte - a ovde sam na forumu uradila vise od 50 gratis analiza do sad!

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #4 poslato: 21. Januar 2016. 12:30:10 »
Da se čekiram i ja.
:)

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #3 poslato: 21. Januar 2016. 12:26:54 »
pfffffffffff ko iz stopa se prijavljujem.
Mada ne znam kako se radi taj nacrt, ali ajde. Snacicu se :D (ako bude trebalo)
Tata ce da mi nacrta to :)
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Grofica*

• VRIL Feng Shui
« Odgovor #2 poslato: 21. Januar 2016. 12:02:37 »
navalite :)
ocekujem bar 10 prijava :)
pa da izvlacim iz cinije ime dobitnika (kao nasa Primal za Tarot analizu);)

Van mreže Grofica*

• VRIL Feng Shui
NAGRADNA IGRA-FENG SHUI
« Odgovor #1 poslato: 21. Januar 2016. 11:49:59 »
NAGRADNA IGRA

Red je da pocetak 2016.g. obelezimo i jednom malom nagradnom igrom,
ko zeli besplatnu ANALIZU SVOG STANA po sistemu letece zvezde feng suija
neka konkurise- jednostavno je-samo neka napise "prijavljujem se" u postu! :)

Analiza ce da sadrzi:
-KUA brojeve ukucana
-Tabelu letecih zvezda stana
-Analizu brojeva iz tabele,  kombinaciju planinske i vodene zvezde-sa lekovima za prostor
-Analizu za 2016.g -tj.kombinacija brojeva trigrama i godisnjeg broja za 2016.g-sa lekovima za prostor
-Predlog enterijera po feng sui postulatima

Uslovi:
-da clan ima najmanje 50 postova na ovom forumu
-da pripremi za analizu tlocrt svog stana sa ucrtanim namestajem (ne kuce, vec stana- a ako je u pitanju kuca onda samo 1 sprat iste)
-da pripremi sve druge potrebne info za analizu, a to su:

1.kompasna direkcija glavnih ulaznih vrata, kao i godinu izgradnje zgrade
2.datumi rodjenja ukucana
3.opis-sta se vidi sa prozora
4.da bude online na usluzi kad zapocnem analizu, kako bi odgovorio na sva moja pitanja i podpitanja :)

Analiza ce biti gotova do 15.02.2016.-a prijavljivanje pocinje od danas, i prijave ce se primati do 31.01.2016.g.
Sta nije jasno-slobodno pitajte!
Voli vas i ljubi vas feng shui majstor :)
 <3 <3 <3 <3