Autor Tema: Posao i zaposlenje  (Pročitano 10258 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Posao i zaposlenje
« Odgovor #26 poslato: 14. Jun 2013. 12:10:26 »
Onda bi mogla vremenom koristiti taj trigon Marsa i Merkura ka Saturnu i Jupiteru, ili kroz dodatan posao ili ćeš kombinovati sa stalnim bar to neće ići otežano i uz čekanje :) i jeste, sve u svoje vreme ;)

Van mreže mimi81*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 7
  • mimi81 has no influence.
« Odgovor #25 poslato: 14. Jun 2013. 11:50:21 »
Državni posao je usko vezan za Saturna i zemljane znakove jer ukazuju na stabilnost (bar je tako bilo pre ove krize). Ekonomija je vezana za Veneru, Bika ali i Škorpiju, durgu i osmukuu ukoliko posao imaa veze sa finansijama. Administracija svakako Merkur i sve čime on vlada.
Ti imaš Saturna na Asc i samim tim bi trebala naučiti vremnom(ako ve nisi do sada) da su red, rad i disciplina ono što donosi rezultate kada si ti u pitanju, da nema ničega sa neba i preko noći, da se za sve moraš lično potruditi i opstati i izdržati i onda slede rezultati. Ovo ti je moglo biti nametnuto odrastanjem, detinjstvom ili pak jednim roditeljem. Jupiter blizu Saturna koji vlada tvojim trećim poljem izgrađuje tvoj karatkter preko komunikacija i intelektualno što znači da imaš potencijal da svoje ideje (treća kuća) sprovedeš u delo uz određeno vreme (Saturn). Kako je i Venera u Jarcu ponovo akcenat na ambiciji i stabilnosti ukazuje da ćeš naučiti da istraješ ali kako ih vezuje kvadrat ovo je opet teži rad nego što bi možda trebao biti. Sve kuće posla ti počinju u vodenim znacima pa ti je neophodan posao koji će te voditi i ispunjavati. E sada tu je Rak, Mesec u Lavu pa Jupiter u Vagi pa mi se čini da je to ipak neki malo ličniji posao gde ćeš pokazivati svoje sposobnosti, talente, diplomatiju, komunikaciju. MEđutim kako sve vodi na tu Veneru u Jarcu koja može ukazivati  na stabilan posao vezan za materijalno, ekonomiju i na Saturna u Vagi to može biti državni posao i administracija  ali mi se čini da neće doći tako lako. Sa druge strane Mesec u LAvu i Sunce u Vodoliji teže poslu gde se možeš ispoljavati, ti i tvoji stavovi, pa MErkur konj Mars u Vodoliji u 5, ponovo akcenat na talentima, hobijima, tvojim ličnim sposobnostima a kako oni imaju trigon sa Sa i Ju rekla bih da će to biti ono pravo i ono što će biti tvoj posao. Dakle posao gde ćeš pokazivati ono što znaš, pokazivati otvoreno delom i rečima (Ma i Me) i imati slobodniji pristup poslu, gde ćeš dolaziti lično ti do izražaja. Posao u administraciji te može ugušiti psihički, to je moje mišljenje.

Majana.hvala ti puno na odvojenom vremenu.
Zaista sve pohvale za analizu,zaista ima istine....ranije jesam cekala da mi posao sam padne sa neba ali sada je potpuno druga stvar.Sto se tice ovog drzavnog posla i administracije,mozda  sami  :90: mogu da ukazu na teze dolazenje do posla i sam rad ali moze biti i cekanje na nesto duze vreme i prolongiranje.Ja gotovo 3 godine cekam ovaj posao.Obecan mi je ali uvek se nesto prolongira i ceka i na kraju odlaze...i tako iz godine u godinu.Medjutim,trenutno se na pitanju zaposlenja vise vodi pregovori nego ranije i kako kazu bice jako brzo.Tacno je da sam dosta ambiciozna i da zelim posao ali danasnje vreme je tesko.Ja sam iskreno optimista po pitanju svega i smatram da sve dolazi onda kada je namenjeno i planirano.
Hvala ti puno jos jednom na odvojenom vremenu

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #24 poslato: 14. Jun 2013. 11:20:45 »
Draga Majana, znam da nije mesto da se ovde pise ali bas mi je drago da si tu opet :)
Divan ti je blog, citala sam ono sto sam stigla juce. Svaka cast!  <3
I avatar je meden  :shmish:
Meni je falilo tvoje pisanje.
Veeeliki pozzzzzzz :heartshape:
Hvala ti mnogo :* nisam očekivala baš ovakvu reakciju na mene, baš si me oraspoložila  <3 A za blog trudim se, sav je vodenast zar ne :) a avatar nije u mom stilu uopšte ali valjda ovaj Jupiter koji ulazi u Raka utiče malo pre vremena :)

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #23 poslato: 14. Jun 2013. 10:59:32 »
Draga Majana, znam da nije mesto da se ovde pise ali bas mi je drago da si tu opet :)
Divan ti je blog, citala sam ono sto sam stigla juce. Svaka cast!  <3
I avatar je meden  :shmish:
Meni je falilo tvoje pisanje.
Veeeliki pozzzzzzz :heartshape:
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Majana*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #22 poslato: 14. Jun 2013. 10:25:54 »
Pozdrav svima....
Ja imam velike nedoumice po pitanju zanimanja i posla kojim cu se baviti.Volela bih da znam da li ja u mojoj karti imam predispozicije za posao u drzavnoj instituciji kao administrativni radnik.Ekonomista sam po struci.Vec jedno duze vreme pregovaram za posao u drzavnoj ustanovi.Interesuje me koji aspekti ukazuju na drzavni posao?
Državni posao je usko vezan za Saturna i zemljane znakove jer ukazuju na stabilnost (bar je tako bilo pre ove krize). Ekonomija je vezana za Veneru, Bika ali i Škorpiju, durgu i osmukuu ukoliko posao imaa veze sa finansijama. Administracija svakako Merkur i sve čime on vlada.
Ti imaš Saturna na Asc i samim tim bi trebala naučiti vremnom(ako ve nisi do sada) da su red, rad i disciplina ono što donosi rezultate kada si ti u pitanju, da nema ničega sa neba i preko noći, da se za sve moraš lično potruditi i opstati i izdržati i onda slede rezultati. Ovo ti je moglo biti nametnuto odrastanjem, detinjstvom ili pak jednim roditeljem. Jupiter blizu Saturna koji vlada tvojim trećim poljem izgrađuje tvoj karatkter preko komunikacija i intelektualno što znači da imaš potencijal da svoje ideje (treća kuća) sprovedeš u delo uz određeno vreme (Saturn). Kako je i Venera u Jarcu ponovo akcenat na ambiciji i stabilnosti ukazuje da ćeš naučiti da istraješ ali kako ih vezuje kvadrat ovo je opet teži rad nego što bi možda trebao biti. Sve kuće posla ti počinju u vodenim znacima pa ti je neophodan posao koji će te voditi i ispunjavati. E sada tu je Rak, Mesec u Lavu pa Jupiter u Vagi pa mi se čini da je to ipak neki malo ličniji posao gde ćeš pokazivati svoje sposobnosti, talente, diplomatiju, komunikaciju. MEđutim kako sve vodi na tu Veneru u Jarcu koja može ukazivati  na stabilan posao vezan za materijalno, ekonomiju i na Saturna u Vagi to može biti državni posao i administracija  ali mi se čini da neće doći tako lako. Sa druge strane Mesec u LAvu i Sunce u Vodoliji teže poslu gde se možeš ispoljavati, ti i tvoji stavovi, pa MErkur konj Mars u Vodoliji u 5, ponovo akcenat na talentima, hobijima, tvojim ličnim sposobnostima a kako oni imaju trigon sa Sa i Ju rekla bih da će to biti ono pravo i ono što će biti tvoj posao. Dakle posao gde ćeš pokazivati ono što znaš, pokazivati otvoreno delom i rečima (Ma i Me) i imati slobodniji pristup poslu, gde ćeš dolaziti lično ti do izražaja. Posao u administraciji te može ugušiti psihički, to je moje mišljenje.

Van mreže mimi81*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 7
  • mimi81 has no influence.
« Odgovor #21 poslato: 13. Jun 2013. 20:43:34 »
Pozdrav svima....
Ja imam velike nedoumice po pitanju zanimanja i posla kojim cu se baviti.Volela bih da znam da li ja u mojoj karti imam predispozicije za posao u drzavnoj instituciji kao administrativni radnik.Ekonomista sam po struci.Vec jedno duze vreme pregovaram za posao u drzavnoj ustanovi.Interesuje me koji aspekti ukazuju na drzavni posao?

Igorakis86*

• Gost
« Odgovor #20 poslato: 11. Januar 2013. 11:22:38 »
Mozete mi reci kojim cu se zanimanje baviti?   http://upload.slike.com/?v=Y0E9A.gif

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 101
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #19 poslato: 28. Mart 2012. 09:43:07 »
draga Vanja bas ko sto kazes jeste sreca u nesreci jer sta je drugo jupiter u blizancima ako ne to,jos opozicija neptun ako dobro vidim,te firme uvek posle imaju problema,pre ili kasnije ,a partner,vrlo jasno...vladar tog jupitera je na dsc tj merkur u jarcu....

Draga Uranija,hvala...Vidite to nisam znala za taj aspekt donosi problem za firme...citala sam pre jednu temu oko analizairanja natala nasihh ministara gde je naglasen  Neptun u losim aspektima sa Jupiterom..manipulatori,osobe koje zude za velikim novcima...kazu da je krajnje dejstvo tog aspekta njihov kvadrat,koji predstavlja bankrot,skandal...
Ocigledno ta opozicija nosi i lose stvari po mene...
[Prvo zaposlenje i prvi prestanak rada nije bio zbog mene licno,vec zbog stecaja same banke..ali druga promena posla je bila zbog mog propusta u radu..dovela sam sebe u jako nezgodnu situaciju i svrsen cin..pa je bio sporazumni prekid...
Sta se sada desava?ta firma ima probleme...finansijske prirode...

Ocigldno da ta opozicija u mom natalu govori i dvojnosti problema...po mene i po firme...jel da?

I jos nesto...mada nije tema za ovaj post...sta sam saznala skoro o poziciji mog Merkura u natalu?da moze da se desi situacija da udjem u brak a da ne znam da sam trudna...ili da imam lazni menzis...e posto sam ja laik u astrologiji,nisam sigurna kako je ta osoba dosla do tog zakljucka!!!!

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #18 poslato: 28. Mart 2012. 00:15:55 »
draga Vanja bas ko sto kazes jeste sreca u nesreci jer sta je drugo jupiter u blizancima ako ne to,jos opozicija neptun ako dobro vidim,te firme uvek posle imaju problema,pre ili kasnije ,a partner,vrlo jasno...vladar tog jupitera je na dsc tj merkur u jarcu....

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 101
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #17 poslato: 27. Mart 2012. 10:13:11 »
Uranija,
vidite meni je ovo treci posao koji radim...
I to je rad u programerskoj firmi...ali sta mi se treci put ponavlja?OPET SU NOVCI KOD MENE...ali kes...xaxa..
Pocela sam da radim pre 12 godina...Mama mi je umrla i ja sam dobila njeno radno mesto..To je taj Jupetr?Jel da?Planeta Srece i Nesrece...Posao mi je vezan za blagajnu...Devizni,dinarski sektor..Nakon dve godine banka ode u stecaj,ja dobijem OTPREMNINU i zaposlim se u osiguranju...OPET Jupiter..Sreca u nesreci...Opet prosperiram na "nesrecu" drugih...
Radno mesto mi je opet bilo vezano za novac..u pocetku je to bila prodaja osiguranja,zatim poasao knjigovodje i na kraju opet DINARSKA I DEVIZNA POSLOVANJA...Kes,e banking,menice...sve je opet u mojim rukama....Tu sam radila 7 godina..i odlazim i opet se zaposljavam i opet sve ispocetka...
To je moje iskustvo...
A npr..sto se partnera tice..Upoznala sam ih kroz posao...veza iz osiguranja...on je bio vezan za moju poziciju i zaviso je od mene u smislu plata,dnevnica...
Trenutna osoba sa kojom sam,mesto upoznavanja je opet vezano za novac..Uplacujem clanarinu...xexe....ali vezan je za sport...simbolika vladara 5 polja...Mars...

Hvala Uranija....