Autor Tema: parnica  (Pročitano 1845 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 471
  • sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: parnica
« Odgovor #5 poslato: 24. Februar 2016. 21:31:34 »
Ja sam pokrenula parnicu, zato me i zanima...
jer mi se cini da je trenutak podrzan svetlima i ostalo kako sam napisala ispod.
U pitanju je parnica oko nasledstva.

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36386
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • 0611704231 ♥ 0631450039
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #4 poslato: 22. Februar 2016. 00:15:52 »
     :as: je uvek strana koja inicira postupak,  naročito ako je reč o elekciji. Smisao elekcije je izabrati najpovoljniji trenutak za početak nečega, tj da bude sve u korist osobe koja radi tu elekciju za sebe.

Samim tim, ako je ovo trenutak kada je druga strana pokrenula postupak protiv tebe, onda je ta strana :as: (uslovno rečeno - elekcioni čart za tu osobu - ovo ne može biti tvoj elekcioni čart, tj ti nisi predstavljena :as: )

A simbolika kuća ostaje ista, bilo da je elekcija, bilo da je horarac u pitanju.
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!
« Odgovor #3 poslato: 21. Februar 2016. 18:14:51 »

Ovo je karta. Vreme je navedeno kad nas je sudija pozvala da udjemo na prvo rociste.
Vreme sasvim slucajno znam, jer se advokatica zacudila da poziva ranije, jer obicno malo kasni.
Zato sam pogledala na sat. Slucajno sam se setila tog momenta kod kuce i pomislila "Aj da vidim kakva je elekcija kad vec znam tacno vreme. Da dal' smo poceli u dobrom trenutku."

Osim toga, citajuci o elekciji videla sam da je  Mesec jako vazan i njegov polozaj, a on je ovde na  :as:
pa je i  :as: samim tim osnazen svetlom.
Zatim  :mcc: je takodje osnazen svetlom  Sunce .
Zatim dobri aspekti  Mesec , ovde  Mesec :120: Sunce itd.

Ali ako gledamo ovu kartu kao horar dobijamo drugaciju sliku.

Kako onda to tumaciti?

Ja nisam ni imala nameru da tumacim ovo kao horar, ali si me ti sad pokolebala pogotovo sto je ovde sve u korist suprotne strane :desc: , a ako gledamo elekciju pokretac je u boljoj poziciji.

Sad nista ne znam???

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36386
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • 0611704231 ♥ 0631450039
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #2 poslato: 17. Februar 2016. 23:25:10 »
     Može :aha: realno se gleda kao horarac.

~ 1 polje pokretač parnice
~ 7 polje suprotna strana
~ 10 polje sudija
~ 4 polje ishod parnice
(2 polje advokat / svedoci pokretača parnice, 8 polje advokat / svedoci druge strane)
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
parnica
« Odgovor #1 poslato: 17. Februar 2016. 18:32:45 »
Da li ovde mogu razmeniti misljenja o dogadjaju koji je danas zapoceo?
Sto znaci da nisam podesavala kartu i udesavala kad ce se desiti, ali dogadjaj je zapoceo u vrreme koje sam zabelezila, pa me zanima, posto znam tacno vreme, da li to moze da se tumaci ovde kao neka predikcija?
Posebno je zaniljivo sto je  Mesec na  :as:Sunce na  :mcc: !