Autor Tema: Doniranje za Forum  (Pročitano 1255 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36225
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Doniranje za hosting i opstanak foruma
« Odgovor #4 poslato: 29. Avgust 2016. 11:55:50 »
     Iskreno, nemam pojma kako to sad dalje ide (nikad mi niko nije uplaćivao da bih znala)
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #3 poslato: 29. Avgust 2016. 11:53:18 »
sta da pisemo za svrhu uplate
i koja je sifra placanja
:)

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36225
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #2 poslato: 29. Avgust 2016. 11:43:43 »
     Banka Intesa :

Nevenka Blažik, Branka Ćopića 6/5 11160 Mirijevo

Uplata na dinarski račun : 51-112-0001055/2

Uplata na devizni račun : RS35-160-5130201799278-55

<3 :thank_you: <3
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže Founder 2008*

• * Administrator *
  • * Drugar u prolazu *
  • Reputaciona snaga: 5561
  • Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
    • Web solucija
Doniranje za Forum
« Odgovor #1 poslato: 29. Avgust 2016. 11:08:06 »
   Poštovani članovi,

Na inicijativu vlasnice foruma pokrećemo ovu temu kako bi oni koji su voljni pomogli joj da forum opstane. Uzimajući u obzir tešku situaciju i našu dugu saradnju www.websolucija.com će donirati jedan deo troškova održavanja pa taj iznos (hosting/domen - održavanje) neće iznositi 16000 kao što je rekla već 10700 dinara.

Ljudi dobre volje mogu joj pomoći na tekući račun koji će ona ostaviti u nastavku teme. Rok za slanje je 10.septembar.

S poštovanjem,
   www.websolucija.com