Autor Tema: Marko Tulije Ciceron  (Pročitano 641 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Mad Astrologer*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 203
  • Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Vivere est militare!
Odg: Marko Tulije Ciceron
« Odgovor #6 poslato: 15. Oktobar 2016. 12:09:20 »
vidi, vidi...
Labor omnia vincit.

Evge*

• Gost
« Odgovor #5 poslato: 15. Oktobar 2016. 12:04:59 »
aha, ipak ovog momenta baš čitaš Cezara? šta konkretno?

Komentari o građanskom ratu

• *Drugar iz komšiluka *
  • Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!
  • Vivere est militare!
« Odgovor #4 poslato: 15. Oktobar 2016. 12:02:16 »
aha, ipak ovog momenta baš čitaš Cezara? šta konkretno?
Labor omnia vincit.

Evge*

• Gost
« Odgovor #3 poslato: 15. Oktobar 2016. 12:00:15 »
Nisam..Cezar isto ima dobrih latinskih djela i samih ovako izreka više, a ipak kao general mi je :ok: državnik pogotovo a dikatator još više..a Ciceron je moj omiljeni govornik bez daljnjeg. Pazi oba su vrlo vrijedna.

• *Drugar iz komšiluka *
  • Vivere est militare!
« Odgovor #2 poslato: 15. Oktobar 2016. 11:56:18 »
hahaha ja malopre na mojoj temi pisah o Cezaru, a ti reče da ga čitaš, permutovala si gospodu :lol:
Labor omnia vincit.

Evge*

• Gost
Marko Tulije Ciceron
« Odgovor #1 poslato: 15. Oktobar 2016. 11:54:46 »
Još jedan savršeni muškarac koji me obara s nogu. Tako je moćan i sexy. Da se rodi ponovno za mene, bila bih mu prva konkubina :muvator:
Želim i ja postat tako moćna pravnica :ok: mislim Marko naravno  <3