Autor Tema: Znak/Podznak Profil Jarac  (Pročitano 13702 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

posmatrac*

• Gost
Odg: Znak/Podznak Profil Jarac
« Odgovor #84 poslato: 28. Oktobar 2015. 23:13:16 »
Jos nisam nasla posao svog zivota haha. Nista me ne zanima,al dobro. I na to sam navikla :D
Uputit ce te Saturn tamo gdje treba,ne sekiraj se :D

Ev jedna dobra,od JArcice jedne

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 160
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #83 poslato: 28. Oktobar 2015. 23:10:35 »
Jos nisam nasla posao svog zivota haha. Nista me ne zanima,al dobro. I na to sam navikla :D

posmatrac*

• Gost
« Odgovor #82 poslato: 28. Oktobar 2015. 23:09:07 »
I kako ti ide politika?
Pa X polje i pokazuje nacin na koji nas vide drugi ljudi.

Pa i ja sam Jarac sa 6 planeta u znaku Jarca pa se ne bavim sa politikom niti me zanima :D

Pa mlada si,doci ce to sa vremenom,bar kao hobi ce ti biti ;)

10 kuca,kako nas vide mase,1 kuca kakvi smo u bliskom okruzenju ;)

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #81 poslato: 28. Oktobar 2015. 23:05:42 »
I kako ti ide politika?
Pa X polje i pokazuje nacin na koji nas vide drugi ljudi.

Pa i ja sam Jarac sa 6 planeta u znaku Jarca pa se ne bavim sa politikom niti me zanima :D

posmatrac*

• Gost
« Odgovor #80 poslato: 28. Oktobar 2015. 23:01:59 »
Ja ceo zivot imam crne misli,pesimista sam bas tako da  sam  na ovo stanje i navikla.
Uh Pl na. Mc bi mogao da da dobrog politicara ili detektiva,nesto vezano i za policiju.
PA oni koji me ne znaju dobro,na 1 pomisle da sam kakav namazani kriminalac,onaj malo inteligentniji :D
Bavim se politikom;)
ALi to je vise zasto sto sam Jarac :D

A taj Ac u Djevici,zna da da tesku narav.

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #79 poslato: 28. Oktobar 2015. 22:59:23 »
Ja ceo zivot imam crne misli,pesimista sam bas tako da  sam  na ovo stanje i navikla.
Uh Pl na. Mc bi mogao da da dobrog politicara ili detektiva,nesto vezano i za policiju.

posmatrac*

• Gost
« Odgovor #78 poslato: 28. Oktobar 2015. 22:49:33 »
Meni je Pluton egz.na Suncu i Merkuru. Uzas ,samo crne misli
Mene je u ovih nesto vise od 10tak godina,kako mi je usao u 1 polje,okrenuo naopacke,pa sam od jednog bezbriznog,sportu okrenutog momka,vremenom postao jako tezak,"dubok",komplikovan itd.
Do duse meni je natalno Pl na Mcu egzaktno,pa je to moralo sa godinama doci.

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #77 poslato: 28. Oktobar 2015. 22:46:38 »
Meni je Pluton egz.na Suncu i Merkuru. Uzas ,samo crne misli

posmatrac*

• Gost
« Odgovor #76 poslato: 28. Oktobar 2015. 22:42:47 »
UU daleko je to.Ma samo nek se on meni pomerio sa Plutona i izasao iz kvadrata sa sobom i sve ce biti ok :D
A meni se Pluton priblizava polako Suncu u 1,sad je tacno na Merkuru,pa me baca u neka dubinska razmisljanja,okrenuo mi je mozak naopacke :D
Najgore je bilo kad mi je prelazio preko Marsa u 1,prije 3,4 godine,imao sam osjecaj da imam bombu u prsima,ali je jos uvijek u konjukciji,pa sam jos uvijek ko na iglama :D

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #75 poslato: 28. Oktobar 2015. 21:50:34 »
UU daleko je to.Ma samo nek se on meni pomerio sa Plutona i izasao iz kvadrata sa sobom i sve ce biti ok :D