Autor Tema: Znak/Podznak Profil Jarac  (Pročitano 13307 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže posmatrac*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 174
  • posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!
Odg: Znak/Podznak Profil Jarac
« Odgovor #74 poslato: 28. Oktobar 2015. 21:26:26 »
Nemam taj polozaj tako da video moze da saceka :D
PA dobro,vazi ovo i za tranzite SAturna,za par godina ce ti doci na Sunce u Jarca,licno tad ocekujem najbolje od sebe :D

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 162
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #73 poslato: 28. Oktobar 2015. 21:04:39 »
Nemam taj polozaj tako da video moze da saceka :D

Van mreže posmatrac*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!posmatrac is awe-inspiring!
« Odgovor #72 poslato: 28. Oktobar 2015. 21:03:46 »
Jeste,to je greska . Ne mozes sve sam u zivotu ;)
PA ti nemoj sama,ako mislis da ti je neko potreban :D

Sve je i onako interes u zivotu,ljudi te vole da je njima lijepo,ne zbog tebe,nego zbog njih,ili te ne vole,svejedno ;)

Evo ako znas engleski,o Saturnu u Jarcu,ili Saturnu u 10 kuci,isto je ;)

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #71 poslato: 28. Oktobar 2015. 21:03:00 »
Haha moju kartu mozes da proveris na forumu :P

Van mreže Kefalina*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 873
  • Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!Kefalina is awe-inspiring!
« Odgovor #70 poslato: 28. Oktobar 2015. 21:02:22 »
. Ne mozes sve sam u zivotu ;)
Jesi ti sigurna da ti je stelijum u jarcu ;)

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #69 poslato: 28. Oktobar 2015. 20:56:24 »
DA nam je neka velika greska,ne bi vladali 10 kucom horoskopa prirodno ;)

Jeste,to je greska . Ne mozes sve sam u zivotu ;)

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #68 poslato: 28. Oktobar 2015. 20:52:16 »

Van mreže posmatrac*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #67 poslato: 28. Oktobar 2015. 20:51:29 »
Nasa najveca greska - ne treba mi niko,mogu sve sam :D
DA nam je neka velika greska,ne bi vladali 10 kucom horoskopa prirodno ;)

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #66 poslato: 28. Oktobar 2015. 20:49:16 »
Nasa najveca greska - ne treba mi niko,mogu sve sam :D

Van mreže posmatrac*

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #65 poslato: 28. Oktobar 2015. 20:47:10 »
Ne volim nista vodeno :D

Nemoj tako,pa zivot je nastao iz vode :D

Dobro,lako je tebi kao Jarcu,stijeni,kamenu,da mozes bez vode,to je mnogo teze plodnoj zemlji ,tj Biku,ili Djevici,njima je voda mnogo potrebnija.;)

Samo su Vodeni ovisni o nama Jarcevima,da bi im davali strukturu,tj sigurnost(da ne odleprsaju u svemir previse  :D)