Autor Tema: Znak/Podznak Profil Jarac  (Pročitano 13683 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 160
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Znak/Podznak Profil Jarac
« Odgovor #54 poslato: 27. Oktobar 2015. 23:33:15 »
Kad budem iskopala neku sliku gde se vide. Inace su plavo,zelene,zuto sive :D Rekose mi,urokljive :D

posmatrac*

• Gost
« Odgovor #53 poslato: 27. Oktobar 2015. 23:32:15 »
Uh,to zato sto nisi video moje oci :P
Nemoj zezat :D.Pa daj Jarcice da ih vidimo :D?

Ava GArdner je bila prepoznatljiva takodjer po lijepim okama,mada  oni privlacniji Jarcevi  i JArcice vise odisu Pravilnim crtama lica,nego ocima ;)

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #52 poslato: 27. Oktobar 2015. 23:26:09 »
Uh,to zato sto nisi video moje oci :P

posmatrac*

• Gost
« Odgovor #51 poslato: 27. Oktobar 2015. 23:25:33 »
Daaaa bre, Kevin rules!!
Znam ja da oni sve vide i sve znaju, nego ipak uspevaju da ostanu suzdrzani, a to se ceni. :lol:
PA nije cudo da ti se svidja,posto ima Ma u Ovnu i Ve u Strijelcu ;)Ali djeluje ko da su mu sve planete u Jarcu,ledenjak pravi:D(valjda Ac Djevica)

Meni se kod zena Ovnova,cesto dopadnu oci,mislim da im na tom planu niko nije ravan,sto i ima logike,jer simbolicki vladaju gornjim dijelom glave,tj ocima.

Najezim se kad je vidim :)

http://www.astrotheme.com/astrology/Claudia_Cardinale

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #50 poslato: 27. Oktobar 2015. 23:21:41 »
Aha,ne zna se ko mi je slicniji :D

posmatrac*

• Gost
« Odgovor #49 poslato: 27. Oktobar 2015. 23:19:53 »
Tolkin i ja na isti san,izgleda da zato toliko volim LOTR haha

3 januar?Sumaher,Mel Gibson,Tolkin :D

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #48 poslato: 27. Oktobar 2015. 23:09:35 »

Ma ko fol ih se nista ne dotice,sve kontaju bolje od ikoga,to je samo maska :DZele da izgledaju autorotativno,da su postovani,posebno pitanjima Pravde i Istine pristupaju temeljito,pa je sigurno neki Jarac izmislio onu "Pravda se mora izvrsiti,makar svijet propao" :D

A ti,kao da nemas So u Ovnu i MA u Vodoliji,koji ce tebi Jarac,tebi treba neki liberalniji,tolerantniji muskarac ;)

Ovaj JArac se tebi onda dopada,bas mu je legla ova uloga sa Lavicom pokojnom Whitney ;)

Daaaa bre, Kevin rules!!
Znam ja da oni sve vide i sve znaju, nego ipak uspevaju da ostanu suzdrzani, a to se ceni. :lol:
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #47 poslato: 27. Oktobar 2015. 23:08:17 »
Tolkin i ja na isti san,izgleda da zato toliko volim LOTR haha

posmatrac*

• Gost
« Odgovor #46 poslato: 27. Oktobar 2015. 23:00:48 »
Rod Stewart Рођен: 10. јануар- na isti dan kao i moj bivsi :lol:
Pa dobro, ja znam da za jarceve vazi da ne padaju lako pod zenski uticaj. Pogotovo ne ako mu se zena otvoreno nabacuje, generalno mi se svidja ta suzdrzanost. Tako da, ovaj tip jarceva kao sto je kazes Rod Stewart, mi se ne bi dopao. Ne volim te "glavne baje u drustvu i gradske smekere"- to se tako kaze :lol:
Ja volim  zimu u coveku. Onaj u cosku, sto gleda svoja posla i izgleda kao da ga nista ne dotice - e to je pravi   namrgodjeni rogonja Jarac :lol:

Ma ko fol ih se nista ne dotice,sve kontaju bolje od ikoga,to je samo maska :DZele da izgledaju autorotativno,da su postovani,posebno pitanjima Pravde i Istine pristupaju temeljito,pa je sigurno neki Jarac izmislio onu "Pravda se mora izvrsiti,makar svijet propao" :D

A ti,kao da nemas So u Ovnu i MA u Vodoliji,koji ce tebi Jarac,tebi treba neki liberalniji,tolerantniji muskarac ;)

Ovaj JArac se tebi onda dopada,bas mu je legla ova uloga sa Lavicom pokojnom Whitney ;)

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #45 poslato: 27. Oktobar 2015. 22:51:06 »
Rod Stewart Рођен: 10. јануар- na isti dan kao i moj bivsi :lol:
Pa dobro, ja znam da za jarceve vazi da ne padaju lako pod zenski uticaj. Pogotovo ne ako mu se zena otvoreno nabacuje, generalno mi se svidja ta suzdrzanost. Tako da, ovaj tip jarceva kao sto je kazes Rod Stewart, mi se ne bi dopao. Ne volim te "glavne baje u drustvu i gradske smekere"- to se tako kaze :lol:
Ja volim  zimu u coveku. Onaj u cosku, sto gleda svoja posla i izgleda kao da ga nista ne dotice - e to je pravi   namrgodjeni rogonja Jarac :lol:
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...