Autor Tema: Znak/Podznak Profil Jarac  (Pročitano 13706 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

posmatrac*

• Gost
Odg: Znak/Podznak Profil Jarac
« Odgovor #44 poslato: 27. Oktobar 2015. 20:42:50 »
Strelac bi bar na kraju price ostao optimista i nasao nesto dobro u svemu tome- tesko da bi pao u depresiju.
To ti je ta komb.  Jarac  Ribe

Venera  Ribe kaze hocu to, a  Sunce  MarsJarac kaze idemo, radimo.. :lol:
Onda jarac kaze- evo osvojii smo jos jedan vrh- a venera odgovara- a onaj tamo sto se nazire u dajini (Ribe),a sta mislis da probamo i njega da osvojimo- mislim ja verujem (Ribe) da mi to mozemo- a jarac odgovara- pa naravno da mozemo, samo moramo da imamo dobar plan! A venera  Ribe ostane da trepce  :trep: do sledeceg izazova. i tako, cudna je to kombinacija, nije cesto da vidis  Jarac sa venerom u  Ribe. Bar iz mog iskustva.
Hahaha,legendo,kako si to slikovito opisala ,svaka cast :DPA primjetio sam kod nekih Strijelceva takodjer da se vise loze kada ih zene ignorisu,pa reko mozda je i od Strijelca u meni.

Pogledaj koliko je Rod Stewart ,glumica i top modela promijenio(po tome poznatiji nego po pjesmama :D),i bice ti malo jasnija ta kombinacija SO i MA u JArcu,Ve u Ribama, :D

I da ti kazem,da imas Veneru tacno tamo gdje je i ja imam,na istom stepenu ;)
Najvise veza sam imao sa zenama Ovnovima,i cesto im se mnogo svidim,valjda ih privuku moj Ac u Strijelcu te Sa i Mo u Lavu,a kod mene su SA i So u recepciji,znaci SA mi je jak i te kako ;),ali nekako brzo veze sa njima prerastu u nekakav drugarski odnos,moj Ma u Jarcu trazi sta "mekse" od zena Ovnova,Ribe  da me se ne plase bi bile idealne cini mi se.Bikice su mi takodjer slabost,5 kuca sa Jupiterom mi je u Biku,ali tu moram crtati sta hocu da kazem,pa je problem u komunikaciji prisutan.

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #43 poslato: 27. Oktobar 2015. 20:29:38 »
Strelac bi bar na kraju price ostao optimista i nasao nesto dobro u svemu tome- tesko da bi pao u depresiju.
To ti je ta komb.  Jarac  Ribe

Venera  Ribe kaze hocu to, a  Sunce  MarsJarac kaze idemo, radimo.. :lol:
Onda jarac kaze- evo osvojii smo jos jedan vrh- a venera odgovara- a onaj tamo sto se nazire u dajini (Ribe),a sta mislis da probamo i njega da osvojimo- mislim ja verujem (Ribe) da mi to mozemo- a jarac odgovara- pa naravno da mozemo, samo moramo da imamo dobar plan! A venera  Ribe ostane da trepce  :trep: do sledeceg izazova. i tako, cudna je to kombinacija, nije cesto da vidis  Jarac sa venerom u  Ribe. Bar iz mog iskustva.
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

posmatrac*

• Gost
« Odgovor #42 poslato: 27. Oktobar 2015. 19:38:54 »
To nije mozda, to ti je 100%  VeneraRibe !

Pa moguce,ali pomisljam da je mozda i od Aca u Strijelcu,posto volim da imam cilj uvijek,a kada dodjem do cilja,osjecam se depresivno,i onda smisljam novi cilj,novu planinu za penjanje(stani,pa to je Jarac :D,ili je Strijelac,ko ce ga znati)

ALi imam i Sa pored Mjeseca u LAvu,pa  mogu da otupim emotivno,da se pretvorim u kamen bukvalno.

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
« Odgovor #41 poslato: 27. Oktobar 2015. 19:28:18 »
Primjetio sam kod mnogih muskaraca Jarceva(ne samo kod sebe:D),da im se ego(LAvovi su male mace za njih) granici sa bolescu(ako Sunce vlada egom,Saturn vlada Super egom,manijakalnim egom :D),i to je razlog zasto mnogo kuliraju,zasto se prave hladni u tim emotivnim odnosima,jer ne zele da dopuste sebi da na najmanji nacin budu ovisni o partnerki.Nezavisnost,u svakom smislu,je drugo ime za Jarca.
Emocije smatraju slaboscu,pa pribjegavaju kontroli istih,i jako ne cijene one osobe koje ne znaju da kontrolisu svoje osjecaje,i Jarac ako mu je stalo do nekoga,svoju privrzenost pokazuje djelima,nikada rijecima,jer zapravo svako moze rijecima nekome  iskazati ljubav,a pri tome lagati.Jarcu prica,teorija,ne znace nista, vjeruje samo u praksu, djela,djela i djela.
JArac je i jako dubokouman,vrlo lako cita izmedju redova,vrlo cesto na osnovu mnogobrojnih ranijih iskustava(SAturn ih donosi mnogo)unaprijed zna razvoj situacije,pa zna da zauzme gard,koji iznenadi stranu preko puta.

To je mozda od Ve u Ribama,pa cim ideal,postane "opipljiv",materijalan,ja gubim interes :D[/b]

To nije mozda, to ti je 100%  VeneraRibe !
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

posmatrac*

• Gost
« Odgovor #40 poslato: 27. Oktobar 2015. 19:24:05 »
Ovaj tarot opis 2 Jarcevske dekade me je licno bolje opisao,nego svi astrolozi,koji su mi ikada analizirali natalnu kartu,ali od A do Z,nisam mogao da vjerujem da je ovo toliko tacno

Urođene karakteristike ove ličnosti su konstruktivna ener­gija, kreativna sposobnost, hrabrost i pouzdanost. Konflikt je vrlo normalan — nastaje između emotivne čežnje i prak­tičnog razuma.

POZITIVNA STRANA
Kreativna vatra u ovoj ličnosti kontrolirana je konstruk­tivna snaga koja osposobljava JARCE druge dekade da sve završe što poduzmu. Oni znaju prihvatiti granice ali ih istovremeno i nadvladati. U jeku intenzivne aktivnosti mogu zadržati rav­notežu i posebno su pouzdani u opasnostima. Ujedinjuju inicijativu i želju da upotpune i završe sve što su započeli. Oni su dobri, energični i oduševljeni radnici. Po prirodi se znaju kontrolirati, a svojom jakom emotivnom snagom upravljaju zdravim razumom i jakom voljom. U ljudskim su odnosima strastveni, odani i duboko suosjećaju. Instinktivno razumiju ljude i njihove prilike i uvijek nastoje popraviti uvjete života u svojoj okolini.

NEGATIVNA STRANA
Previše su pozitivni, dominiraju i prkose. Puštaju da njima u potpunosti ovladaju osjećaji kakvi su srdžba i ljubo­mora, pohlepa i mržnja. U nastojanju da ostvare svoj cilj, uništit će sve što im stoji na putu, bez obzira na posljedice ili štetu. Njihova kreativna vatra postaje u potpunosti de­struktivna. Suosjećanje prelazi u mračni pesimizam koji ni u čemu ne vidi dobro. Zatvaraju se u sebe i nastoje se izoli­rati do osamljenosti. Uživaju u osjećaju superiornosti i tako od prijatelja stvaraju neprijatelje. Ako su negativni, JARCI druge dekade  nesretni su ljudi koji zbog velike osobne snage mogu donijeti goleme nevolje svojoj okolini.

RAVNOTEŽA
Prvi korak prema ravnoteži JARCA TRI je spoznaja vla­stite snage i odlučnost da se ona primjenjuje konstruktivno. Od vitalne je važnosti izbjegavati destruktivne misli i akcije, te razvijati plemenite životne vrline. Valja razvijati i primje­njivati toleranciju i strpljivost koje su u njihovoj naravi sla­bije izražene. No iznad svega im je potrebno opuštanje, vri­jeme za smijeh i užitak. Ovim pozitivnim energičnim ljudima bit će izvrsna protuteža raznolikost interesa, hobija i prija­teljstva, jer se inače često previše usmjeruju samo na jednu stranu i isključuju sve ostale mogućnosti.

Evo jedna od Jarca druge dekade,retrogradnog Jimia PAgea :D(covjeku sve planete retro ,osim Sunca,Mjeseca i Venere),jedan od najvecih gitarista svih vremena

http://www.astrotheme.com/astrology/Jimmy_Page

posmatrac*

• Gost
« Odgovor #39 poslato: 27. Oktobar 2015. 19:18:16 »
Primjetio sam kod mnogih muskaraca Jarceva(ne samo kod sebe:D),da im se ego(LAvovi su male mace za njih) granici sa bolescu(ako Sunce vlada egom,Saturn vlada Super egom,manijakalnim egom :D),i to je razlog zasto mnogo kuliraju,zasto se prave hladni u tim emotivnim odnosima,jer ne zele da dopuste sebi da na najmanji nacin budu ovisni o partnerki.Nezavisnost,u svakom smislu,je drugo ime za Jarca.
Emocije smatraju slaboscu,pa pribjegavaju kontroli istih,i jako ne cijene one osobe koje ne znaju da kontrolisu svoje osjecaje,i Jarac ako mu je stalo do nekoga,svoju privrzenost pokazuje djelima,nikada rijecima,jer zapravo svako moze rijecima nekome  iskazati ljubav,a pri tome lagati.Jarcu prica,teorija,ne znace nista, vjeruje samo u praksu, djela,djela i djela.
JArac je i jako dubokouman,vrlo lako cita izmedju redova,vrlo cesto na osnovu mnogobrojnih ranijih iskustava(SAturn ih donosi mnogo)unaprijed zna razvoj situacije,pa zna da zauzme gard,koji iznenadi stranu preko puta.

Ja nisam Jarac koji voli mnogo da radi,ja i disciplina ko nebo i zemlja,pa mnogo volim slobodu u svakom smislu te rijeci,ne volim da me nego ogranicava na bilo koji nacin, posebno ne volim posesivne zene,i malo nisam normalan,pa su mi interesantne samo one zene do kojih ne mogu lako doci.Nerijetsko sam se znao prije naloziti na glumicu,ili neku javnu licnost,pjevacicu,do koje mogu doci samo u snovima,nego na neku djevojku koju mogu da imam kad pozelim.To je mozda od Ve u Ribama,pa cim ideal,postane "opipljiv",materijalan,ja gubim interes :D

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35552
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #38 poslato: 27. Oktobar 2015. 15:18:11 »
hvala bogu, pa oni mogu dugo da ostano suzdrzani- nece dok im ne das znak.
Nije tema, ali ja ne znam sto se ti opires. (mada nisam bas ni upucena u pricu skroz) Tebi bas treba jedan takav!

Ma mi bi se poubijali da smo u partnerskom odnosu :sm3: jer oboje smo teškog temperamenta i inadžije teške :smeh: da ne spominjem njegovu bolesnu ljubomoru =(
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže venerica*

• Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #37 poslato: 27. Oktobar 2015. 13:52:34 »
tu gde mu je jupi tu su mu opsesivne misli,znas da strelac ustvari preteruje,nije jarac,on samo cvrsto drzi i kontrola a preterivanje je strelac i jupi,puno necega van kontrole...
Da ali kad pogledas  Mesec :120: Merkur mislis da je to neka zdravija varijanta, medjutim, negde skripi.
Sve u svemu da rezimiramo :ok: su  Jarac kad nemaju tezih aspekata- ja volim njihov odnos prema poslu, redu i disciplinovanom nacinu zivota. Ali znam nekoliko duplih  Jarac i skroz su na mestu, bas ispunjavaju sve one knjiske usove i super se razumem sa njima. Cak sam i sa bivsim  Jarac Jarac ostala u veoma dobrim odnosima.
Sta napisaste , ispade moja kombinacija Jarac / Jarac najbolja. :)

Super kombinacija :ok:
Natal

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #36 poslato: 27. Oktobar 2015. 13:39:36 »
Takoooo je, izgubi kontrolu kad ne moze da promeni ili utice 100% na nekoga, sto ti kazes- razboljeva se. sindrom hitlera. :lol:
Ne moze Uki da se opusti- tako su fabricki podeseni, ne moze ni da spava duze od 4h (mora non stop akcija-tenzija) Koncentracija 100% budnost, detalji- ma uzas, bas kao sto kazes. Takve ljude moras da doziras, inace te uvrte u masinu (posle njega, kao da sam izasla iz centifuge sa 1200 obrtaja) :lol:
Ja sam misia da je ta kombinacija  Jarac Blizanci kao lajt, blizanac, pa malo kao opustenije. Ma kakvi!
ovaj isto ima  Merkur Strelac

tu gde mu je jupi tu su mu opsesivne misli,znas da strelac ustvari preteruje,nije jarac,on samo cvrsto drzi i kontrola a preterivanje je strelac i jupi,puno necega van kontrole...

Van mreže venerica*

• Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #35 poslato: 27. Oktobar 2015. 13:31:27 »
moja mama je isto jarac/blizanac i isto mesec u ovnu,i isto ovako radi,red,rad i disciplina,pobegla sam od kuce od upravo tog ispiranja mozga kako kazes...da razumem ja sve al jel mozes nekad da se opustis ko covek?verujem da kao i kod nje,ne moze...to je bas jako retko,a recimo,zanimljivo je sto ima saturn u ribama u 11.oj,i jupi u biku u 12.oj venera u strelcu u 8.oj,dovede to do bolesti,sekira se sto ne moze nekog da promeni i razboli se od toga,nema promene ili prihvati il idi...
Takoooo je, izgubi kontrolu kad ne moze da promeni ili utice 100% na nekoga, sto ti kazes- razboljeva se. sindrom hitlera. :lol:
Ne moze Uki da se opusti- tako su fabricki podeseni, ne moze ni da spava duze od 4h (mora non stop akcija-tenzija) Koncentracija 100% budnost, detalji- ma uzas, bas kao sto kazes. Takve ljude moras da doziras, inace te uvrte u masinu (posle njega, kao da sam izasla iz centifuge sa 1200 obrtaja) :lol:
Ja sam misia da je ta kombinacija  Jarac Blizanci kao lajt, blizanac, pa malo kao opustenije. Ma kakvi!
ovaj isto ima  Merkur Strelac
Natal