Autor Tema: Donald Trump (predsednik USA)  (Pročitano 1963 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sladjana*

• Gost
Odg: Novi predsednik Amerike Donald Trump
« Odgovor #16 poslato: 22. Januar 2017. 20:55:12 »
Svidja mi se  :tr:  Uran koji mu ulazi u 9 polje - verovatno ce uciti mnogo i mnogo zuriti da sve postigne .

Povratak  Jupiter mu je dobro donelo sve u 2016 godini , period do oktrobra ove godine ce biti ok , posle moguce da ima problema oko porodice , zene - koja se meni cini da moze da bude i bivsa u toku mandata mu.

Treba nam natal Amerike da bi videli sta moze biti ....

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35516
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #15 poslato: 22. Januar 2017. 20:32:24 »
     Pa po logici stvari SMČ je glava Zmaja... JMČ je tako du*e Zmaja :lol:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Vladarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #14 poslato: 22. Januar 2017. 20:27:23 »
Neno potpuno si u pravu. Ovaj ce ih sarani...narod je MO, a nema grdje od toga da je na j.cvoru. Ostadose ljudi bez glave.

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
« Odgovor #13 poslato: 22. Januar 2017. 18:59:07 »
     E aj mi samo objasni kako je isto / slično kad neko ima stacionarni Saturn i nema veze sa politikom i nema vlast da utiče na državu / narod i nekoga ko je rodjen uoči pomračenja i ima vlast i moć da utiče na državu / narod ~ Mesec u čartu predsednika je narod... pomračenje... šta to može leba ti da bude dobro i da on može (i da hoće, a neće, jer je težak rasista i da ne nabrajam sve šta je...) da učini za svoj narod?
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ Is looked down upon.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #12 poslato: 22. Januar 2017. 18:47:33 »
     :histerija: baš će da učini DOBRO svom narodu osoba koja je rodjena uoči samog maltene pomračenja :histerija: Mesec :0: JMČ ... ovo nema goreg od ovoga... jedina "sreća u nesreći" je što nema aflikacija prema Sunce Mesec od strane drugih planeta... al zato stelijum Rak :90: Vaga :tones: za sve i svuda :jok: :down:

Ucinice dobro svom narodu, a to sto je "uoci" ne znaci i da ce biti (greska koje se svi hvataju ko pijan za plot)

I ja imam stacionarni saturn i nije rx i ako bi za koji dan bio, a razlika je izmedju "sad je" i "bice" :lol:
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #11 poslato: 22. Januar 2017. 18:42:37 »
     :histerija: baš će da učini DOBRO svom narodu osoba koja je rodjena uoči samog maltene pomračenja :histerija: Mesec :0: JMČ ... ovo nema goreg od ovoga... jedina "sreća u nesreći" je što nema aflikacija prema Sunce Mesec od strane drugih planeta... al zato stelijum Rak :90: Vaga :tones: za sve i svuda :jok: :down:
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #10 poslato: 22. Januar 2017. 18:39:20 »
ima mesec u strelcu kao i ja
samo sto je moj na MCu, a njegov u 4 kuci

Da
Samo sto ti imas jupiter u devici, a tamo mu je fino bas bas :lol:
sve ostalo sam ja!

Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #9 poslato: 22. Januar 2017. 18:30:37 »
odlicna analiza rekla bih
velika odgovornost za velike funkcije
nista tu nije cudno

ps
i ja u Sade satima ko Trump

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #8 poslato: 22. Januar 2017. 18:30:12 »
ima mesec u strelcu kao i ja
samo sto je moj na MCu, a njegov u 4 kuci

Da
U 4 polju je, znaci da ce da uradi dobro svom narodu
sve ostalo sam ja!

-vivi-

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #7 poslato: 22. Januar 2017. 18:11:55 »
http://vedska-astrologija.blogspot.rs/2017/01/inauguracija-donalda-trumpa.html

radili su i neke analize tamo na fb grupi kod natase, posto ce biti pomracenja preko njegovog asc tokom 2017 ne prognoziraju mu bas najbolje