Autor Tema: Donald Trump (predsednik USA)  (Pročitano 2002 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: Novi predsednik Amerike Donald Trump
« Odgovor #26 poslato: 23. Februar 2017. 22:39:31 »
Jel vidis koliko ga partijski sistem ne podrzava? U jedanestom koje to predstavalja nalazi se glupi MA u ribama pa jos 90 sa Saturnom iz 8. Ima Mesec u Skorpion u sedmom...Narod ga prezire? Znas kolko ce njima ovo da oteza zivot sto se inaogurisao u ovo doba. Ovi ko da su imali astrologa da ga upropaste sa ovakvim horoskopom trenutka....Da su birali grdje ne bi napravili

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ has no influence.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #25 poslato: 25. Januar 2017. 19:33:05 »
Bom ovaj patriota bas bas

Bik AC
MC Vodolija sa suncem u njoj ... Menja SVET :lol:
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #24 poslato: 25. Januar 2017. 19:31:08 »
sve ostalo sam ja!

Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #23 poslato: 25. Januar 2017. 19:21:11 »
Prorocsnstvo itd :smeh:
El nemate sta pametnije od ovih zavera?
Tako je bilo i za Papu sve i svasta pa na kraju sta bi?

Tramp ce odigrati za svoju zemlju znacajnu uligu, izbrisace je iz sveta i koncetrisati je na samu sebe jer je video iz proteklog vremena "opasnost" po nju, a ko zeli da zivi u opasnoj drzavi koju pola sveta proklinje?

Zanima me natalna karta inaguracije!
Ima li ko?

Jer vec je potpisao izlazak USA iz pacifickog saveza a potpisace i izlazak iz Atlantskog saveza sa EU, potpisao je za zid sa Meksikom (ako se ne varam) i sprecice ilegalnu imigraciju iz juznih zemaljа jer sa 30 miliona pridoslica Amerika socijalno trpi previse vec sad i on to vidi...

Pljuju ga jer je svet navikao da USA vodi svugde bitku o svom trosku (estonija i sve pribalticke zemlje itd sve one gledaju da ih usa stiti a od koga?) , pozvao je onu Mejovu iz UK a od ostalih EU drzavnika nikog, pa je se digla panika u EU jet se plase kako ce dalje sami AKO on ne pokaze "naklonost" :lol:

Svet se menja a i treba, jer dosta je izigravanja moci naustrb slabijih

On ce biti izgleda jedini predsednik koji ce se rastaviti u toku svog mandata, al videcemo :lol:
sve ostalo sam ja!

-vivi-

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #21 poslato: 23. Januar 2017. 14:42:22 »

Van mreže Vladarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #20 poslato: 23. Januar 2017. 11:34:12 »
tu smo da diskutujemo
:)
ja se ne ukljucujem, jer ne znam dovoljno da bilo sta pametno astroloski kazem
meni je njegov natal,
nekako
ni za glavu ni za rep

Vala bas...samo sto meni se odmah pali alarm i lampica kod tih "neodredjenih"
Sta mislite o neaspektovanom PL u 12?

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #19 poslato: 23. Januar 2017. 08:26:41 »
tu smo da diskutujemo
:)
ja se ne ukljucujem, jer ne znam dovoljno da bilo sta pametno astroloski kazem
meni je njegov natal,
nekako
ni za glavu ni za rep

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #18 poslato: 22. Januar 2017. 21:35:07 »
     E aj mi samo objasni kako je isto / slično kad neko ima stacionarni Saturn i nema veze sa politikom i nema vlast da utiče na državu / narod i nekoga ko je rodjen uoči pomračenja i ima vlast i moć da utiče na državu / narod ~ Mesec u čartu predsednika je narod... pomračenje... šta to može leba ti da bude dobro i da on može (i da hoće, a neće, jer je težak rasista i da ne nabrajam sve šta je...) da učini za svoj narod?

razgovaracemo kad podje da se odigrava, jer to Astroloski receno nije validno bas zato sto tu di stoji, tu stoji i ne ide ka nicemu NEGO JE TU, al intepretacija je razlicita od astrologa do astrologa, pa odatle nije to lose po NJEGOV NAROD nego je lose po SVET, jer on ce biti koncetrisan na svoju zemlju pre nego na svet... al aj, vreme ce pokazati da ce Amerika da postane nesto totalno drugo.
videcemo vremenom, imacemo ga pred ocima i sve njegove sokove koje bude sprovodio a sokirao svet ionako vec iskvaren :lol:
sve ostalo sam ja!

-vivi-

Van mreže Vladarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #17 poslato: 22. Januar 2017. 21:19:18 »
     Pa po logici stvari SMČ je glava Zmaja... JMČ je tako du*e Zmaja :lol:
pa da gde je rep zmaja, nema glave...tako da odose u p.m.
Eno svasta nesto na temi krajem prosle godine americki predsednicki izbori
vidi se bre iz aviona da je covek buduci kralj...on ima i ove fix zvezde amerike...oriona a on je simbol USA