Autor Tema: Donald Trump (predsednik USA)  (Pročitano 2409 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36194
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1265
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
Odg: Novi predsednik Amerike Donald Trump
« Odgovor #27 poslato: 20. Maj 2020. 13:10:31 »
Bom ovaj patriota bas bas

Bik AC
MC Vodolija sa suncem u njoj ... Menja SVET :lol:
Opozicija bila vidovita jos pre par godina.
Nema mu karte,isparila, a bas me zanima da li ce ga ponovo izabrati u novembru, bilo bi lepo da se to dogodi.
Kosmo Natal

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Vladarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #26 poslato: 23. Februar 2017. 22:39:31 »
Jel vidis koliko ga partijski sistem ne podrzava? U jedanestom koje to predstavalja nalazi se glupi MA u ribama pa jos 90 sa Saturnom iz 8. Ima Mesec u Skorpion u sedmom...Narod ga prezire? Znas kolko ce njima ovo da oteza zivot sto se inaogurisao u ovo doba. Ovi ko da su imali astrologa da ga upropaste sa ovakvim horoskopom trenutka....Da su birali grdje ne bi napravili

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • Reputaciona snaga: 14
  • ☆ swiss ☆ barely matters.☆ swiss ☆ barely matters.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #25 poslato: 25. Januar 2017. 19:33:05 »
Bom ovaj patriota bas bas

Bik AC
MC Vodolija sa suncem u njoj ... Menja SVET :lol:
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #24 poslato: 25. Januar 2017. 19:31:08 »
sve ostalo sam ja!

Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #23 poslato: 25. Januar 2017. 19:21:11 »
Prorocsnstvo itd :smeh:
El nemate sta pametnije od ovih zavera?
Tako je bilo i za Papu sve i svasta pa na kraju sta bi?

Tramp ce odigrati za svoju zemlju znacajnu uligu, izbrisace je iz sveta i koncetrisati je na samu sebe jer je video iz proteklog vremena "opasnost" po nju, a ko zeli da zivi u opasnoj drzavi koju pola sveta proklinje?

Zanima me natalna karta inaguracije!
Ima li ko?

Jer vec je potpisao izlazak USA iz pacifickog saveza a potpisace i izlazak iz Atlantskog saveza sa EU, potpisao je za zid sa Meksikom (ako se ne varam) i sprecice ilegalnu imigraciju iz juznih zemaljа jer sa 30 miliona pridoslica Amerika socijalno trpi previse vec sad i on to vidi...

Pljuju ga jer je svet navikao da USA vodi svugde bitku o svom trosku (estonija i sve pribalticke zemlje itd sve one gledaju da ih usa stiti a od koga?) , pozvao je onu Mejovu iz UK a od ostalih EU drzavnika nikog, pa je se digla panika u EU jet se plase kako ce dalje sami AKO on ne pokaze "naklonost" :lol:

Svet se menja a i treba, jer dosta je izigravanja moci naustrb slabijih

On ce biti izgleda jedini predsednik koji ce se rastaviti u toku svog mandata, al videcemo :lol:
sve ostalo sam ja!

-vivi-

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #21 poslato: 23. Januar 2017. 14:42:22 »

Van mreže Vladarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #20 poslato: 23. Januar 2017. 11:34:12 »
tu smo da diskutujemo
:)
ja se ne ukljucujem, jer ne znam dovoljno da bilo sta pametno astroloski kazem
meni je njegov natal,
nekako
ni za glavu ni za rep

Vala bas...samo sto meni se odmah pali alarm i lampica kod tih "neodredjenih"
Sta mislite o neaspektovanom PL u 12?

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #19 poslato: 23. Januar 2017. 08:26:41 »
tu smo da diskutujemo
:)
ja se ne ukljucujem, jer ne znam dovoljno da bilo sta pametno astroloski kazem
meni je njegov natal,
nekako
ni za glavu ni za rep