Autor Tema: Savršen dan  (Pročitano 647 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 14
  • ☆ swiss ☆ barely matters.☆ swiss ☆ barely matters.
  • Pol: Muškarac
Odg: Savršen dan
« Odgovor #41 poslato: 14. Mart 2017. 18:26:47 »
     Divan dan, grunuo posao, čak 4 porudžbine, medju kojima i Jovana LG, naručila i ona tumačenje i odmah poslala pare ~ od koji sam odmah za sutra naručila preko Maxi Online hranu i sokove za Dudu da budu do 20tog :skocko:

prioni na posao, pokazi se u povoljnom periodu da se Trudis a zbog naknadnog revansa a koje ce ti vreme ispostaviti kasnije :lol:

ova godina, a ko je ne preokrenes trudom i zalaganjem onda ne znam, ces biti sama kriva za sve!!!

pozdravi mi JLG
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Reputaciona snaga: 36225
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #40 poslato: 14. Mart 2017. 18:06:41 »
     Divan dan, grunuo posao, čak 4 porudžbine, medju kojima i Jovana LG, naručila i ona tumačenje i odmah poslala pare ~ od koji sam odmah za sutra naručila preko Maxi Online hranu i sokove za Dudu da budu do 20tog :skocko:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

sladjana*

• Gost
« Odgovor #39 poslato: 13. Mart 2017. 13:09:09 »
Drug Nikola mi javio da mu je devojka trudna. Mozda ce se ozeniti . Ona iz CG. Ne znaju sta ce. Zive sa vremena na vreme zajedno.
Drago mi.

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • Reputaciona snaga: 14
  • ☆ swiss ☆ barely matters.☆ swiss ☆ barely matters.
« Odgovor #38 poslato: 05. Mart 2017. 14:39:09 »
moj savrsen dan
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1026
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #37 poslato: 04. Mart 2017. 20:06:51 »
Bas sam te pominjala u zavodjenju. Imam neki asteroid Kazanova na 16 Lava...i napisah ne znam jel me ijedan lav zaveo ikada. Ah pa da - TI!
sa mnom si sigurna.....jer ja te mozda jesam zavela ali te sigurno necu izdati ;)  <3 <3 <3

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #36 poslato: 04. Mart 2017. 20:03:38 »
<3 i mojoj najdrazoj VLADARKI je danas rodjendan.....pa joj evo i ovde cestitam.....i ljubim i volim punooo <3

Bas sam te pominjala u zavodjenju. Imam neki asteroid Kazanova na 16 Lava...i napisah ne znam jel me ijedan lav zaveo ikada. Ah pa da - TI!

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1026
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #35 poslato: 04. Mart 2017. 19:30:33 »
 <3 i mojoj najdrazoj VLADARKI je danas rodjendan.....pa joj evo i ovde cestitam.....i ljubim i volim punooo <3

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #34 poslato: 04. Mart 2017. 19:01:11 »
 <3 <3 <3 Srećan rodjendan mami <3 <3 <3
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Van mreže Mad Astrologer*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 203
  • Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!
  • Vivere est militare!
« Odgovor #33 poslato: 04. Mart 2017. 18:17:28 »
danas je mojoj mami 45. rođendan i zato mi je ovaj dan savršen :)  <3
Labor omnia vincit.

Van mreže Anubis Bastet*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #32 poslato: 22. Februar 2017. 23:29:39 »
22.02. miran dan. Duda bila malo van kontrole, al smo to regulisale uz pomoć Pepe Praseta. Čula se sa gospodjom Silvanom i zakazala za sutra u 10h razgovor u Fondaciji. Teta Dara bila na kratko da pozajmi fixni tel. jer su joj isključili broj zbog duga od ne plaćenih računa. Mali pas uredno samnom gleda TV.