Autor Tema: Savršen dan  (Pročitano 1131 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1025
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
Odg: Savršen dan
« Odgovor #37 poslato: 04. Mart 2017. 20:06:51 »
Bas sam te pominjala u zavodjenju. Imam neki asteroid Kazanova na 16 Lava...i napisah ne znam jel me ijedan lav zaveo ikada. Ah pa da - TI!
sa mnom si sigurna.....jer ja te mozda jesam zavela ali te sigurno necu izdati ;)  <3 <3 <3

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
« Odgovor #36 poslato: 04. Mart 2017. 20:03:38 »
<3 i mojoj najdrazoj VLADARKI je danas rodjendan.....pa joj evo i ovde cestitam.....i ljubim i volim punooo <3

Bas sam te pominjala u zavodjenju. Imam neki asteroid Kazanova na 16 Lava...i napisah ne znam jel me ijedan lav zaveo ikada. Ah pa da - TI!

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1025
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #35 poslato: 04. Mart 2017. 19:30:33 »
 <3 i mojoj najdrazoj VLADARKI je danas rodjendan.....pa joj evo i ovde cestitam.....i ljubim i volim punooo <3

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36576
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #34 poslato: 04. Mart 2017. 19:01:11 »
 <3 <3 <3 Srećan rodjendan mami <3 <3 <3
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Mad Astrologer*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 203
  • Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Vivere est militare!
« Odgovor #33 poslato: 04. Mart 2017. 18:17:28 »
danas je mojoj mami 45. rođendan i zato mi je ovaj dan savršen :)  <3
Labor omnia vincit.

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #32 poslato: 22. Februar 2017. 23:29:39 »
22.02. miran dan. Duda bila malo van kontrole, al smo to regulisale uz pomoć Pepe Praseta. Čula se sa gospodjom Silvanom i zakazala za sutra u 10h razgovor u Fondaciji. Teta Dara bila na kratko da pozajmi fixni tel. jer su joj isključili broj zbog duga od ne plaćenih računa. Mali pas uredno samnom gleda TV.
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Šmišonja*

• * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #31 poslato: 22. Februar 2017. 23:18:41 »
zaista divno,mamine muke video onaj gore  <3 dal je to univerzum il sta...ali sjajno :)

<3 <3 <3

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13416
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #30 poslato: 21. Februar 2017. 18:51:32 »
20/02 : miran dan, Duda bila ok, mladje kuče me nasmejalo reakcijom dok je gledala prolaznike sa terase (prvi put videla nekoga sem Dude, Smrde, Bojane ili mene) :smeh:

21/02 : lep dan, 3 isplate (narudžbina, socijala, TNP) Bojana dobila 2 ponude za posao ovde kod mene u kraju.

zaista divno,mamine muke video onaj gore  <3 dal je to univerzum il sta...ali sjajno :)

Van mreže Šmišonja*

• * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #29 poslato: 21. Februar 2017. 17:01:46 »
20/02 : miran dan, Duda bila ok, mladje kuče me nasmejalo reakcijom dok je gledala prolaznike sa terase (prvi put videla nekoga sem Dude, Smrde, Bojane ili mene) :smeh:

21/02 : lep dan, 3 isplate (narudžbina, socijala, TNP) Bojana dobila 2 ponude za posao ovde kod mene u kraju.

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Šmišonja*

• * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #28 poslato: 20. Februar 2017. 15:32:31 »
19/02 : mirna Nedelja. Generalno se ništa nije dogadjalo. Jedino lepo što je na mene iz nekog čudnog razloga ostavilo veliki utisak je :

Be #humble be #greatful #apriciate what you have #behappy😊 that you #wakeup everyday, because someone didn't, #bejoyful that you have #yourhealth because someone don't... #helpothers like He is helping you 😇 and #remember #youareimportant but you aren't #centeroftheworld 💛

Računam da je to zbog :tr: Jupiter :retro: koji se vratio na :nat: Merkur ...

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~