Autor Tema: Savršen dan  (Pročitano 645 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36225
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Savršen dan
« Odgovor #11 poslato: 06. Februar 2017. 00:58:52 »
05/02 : čestitala prijateljici Maruški rodjendan, javila mi se drugarica Jelena posle dosta dugo vremena, Duda bila skoro pa ok celu noć, dobila jednu narudžbinu <3
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~  Google Arhiva Slika ~

Van mreže Anubis Bastet*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!Anubis Bastet is awe-inspiring!
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #10 poslato: 05. Februar 2017. 22:12:18 »
ja sam jos juce postala tetka po cetvrti put jedne preslatke devojcice.....ali ta sreca je danas jos veca i svaki dan ce biti :) <3

<3 :superiska: <3
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Van mreže Anubis Bastet*

• * Glavni & Odgovorni *
  • ♥ 061 17 04 231 ♥
« Odgovor #9 poslato: 05. Februar 2017. 22:09:59 »
Danas mi je godisnjica braka ;) , jeste da sam sama, ali muz me bar svako jutro budi tel. i jutros nije izostalo. 25g nije mala stvar. A kako je napolju suncano ja sam dobila volju da ocistim dvoriste, pometem, operem crijevom i onda kad sam sve to, operem i auto, naradila se, ali mi i godilo Sunce, ma bozija milina. Sad cu da pijem kafu na terasi, i da uzivam <3

Srećna godišnjica! :skocko: :srecko: :srceto:

sladjana*

• Gost
« Odgovor #8 poslato: 05. Februar 2017. 18:16:01 »
Danas mi je godisnjica braka ;) , jeste da sam sama, ali muz me bar svako jutro budi tel. i jutros nije izostalo. 25g nije mala stvar. A kako je napolju suncano ja sam dobila volju da ocistim dvoriste, pometem, operem crijevom i onda kad sam sve to, operem i auto, naradila se, ali mi i godilo Sunce, ma bozija milina. Sad cu da pijem kafu na terasi, i da uzivam <3

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
 <3 <3 <3 <3 <3

ja sam jos juce postala tetka po cetvrti put jedne preslatke devojcice.....ali ta sreca je danas jos veca i svaki dan ce biti :) <3

<3 <3 <3 <3

ps i ja sam tetka 4 puta , ti najmladji su najsladji .....

Ja sam dan provela napolju kod drugarice na Fruskoj gori u selu ,  vijajuci jednog slatkog Macora koji nije hteo da se  slika niti da se mazi .....

Van mreže Mad Astrologer*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 203
  • Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Vivere est militare!
« Odgovor #7 poslato: 05. Februar 2017. 15:49:26 »
 ^_^ :heartshape:
Labor omnia vincit.

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1026
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #6 poslato: 05. Februar 2017. 14:28:01 »

Evge*

• Gost
« Odgovor #5 poslato: 05. Februar 2017. 13:51:24 »
ma ja kad vidim  Rak da je tu osjecam se sasvim sigurnom  jer ce  Škorpija sve rijesit

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5865
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #4 poslato: 05. Februar 2017. 13:45:05 »

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13413
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #3 poslato: 05. Februar 2017. 13:20:58 »
mene obradovao osmeh jedne zene,ja i cerkica smo isle biciklom,danas suncano,ona nesto peva,ja se smeskam,ona gleda i zauzvrat se osmehuje iako zna da taj osmeh nije upucen njoj,to je samo majcinski osmeh srece i zadovoljstva,cini me srecnom kad ljudi umeju jedni drugima da se raduju,odem da uzmem baterije,za slusni aparat,2 kom,nemam sitno,zena sa potpunim poverenjem  mi daje baterije,kaze donesite samo kad budete u prolazu od nedelje,stigle smo pred zatvaranje,osecaj je odlican,obican ves siriti sa detetom,gledati zrake sunca na detetovom licu,dok misli da cini nesto bitno,dodaje mi ves :)  <3

MAD ASTROLOGER,menjaj nik :) odlicna tema :)

Van mreže Mad Astrologer*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 203
  • Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Vivere est militare!
« Odgovor #2 poslato: 05. Februar 2017. 12:32:04 »
Meni je ovaj dan ulepšala moja stara kerušica kad mi je utrčala u sobu, nakon što je bila napolju da piški i radovala se kao mala kad je bila i obavila svoje sa uspehom :D dotrčala je do mene i tražila da je mazim. Ja joj uzmem glavicu u šake i šapnem direktno na uvo jer slabo čuje, da je obožavam! Potpuno sam ispunjen kada sam sa njom. Mudrac moj stari. <3
Labor omnia vincit.