Autor Tema: Savršen dan  (Pročitano 1134 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Mad Astrologer*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 203
  • Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Vivere est militare!
Odg: Savršen dan
« Odgovor #7 poslato: 05. Februar 2017. 15:49:26 »
 ^_^ :heartshape:
Labor omnia vincit.

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1025
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #6 poslato: 05. Februar 2017. 14:28:01 »
ja sam jos juce postala tetka po cetvrti put jedne preslatke devojcice.....ali ta sreca je danas jos veca i svaki dan ce biti :) <3

Evge*

• Gost
« Odgovor #5 poslato: 05. Februar 2017. 13:51:24 »
ma ja kad vidim  Rak da je tu osjecam se sasvim sigurnom  jer ce  Škorpija sve rijesit

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 6428
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #4 poslato: 05. Februar 2017. 13:45:05 »
Danas mi je godisnjica braka ;) , jeste da sam sama, ali muz me bar svako jutro budi tel. i jutros nije izostalo. 25g nije mala stvar. A kako je napolju suncano ja sam dobila volju da ocistim dvoriste, pometem, operem crijevom i onda kad sam sve to, operem i auto, naradila se, ali mi i godilo Sunce, ma bozija milina. Sad cu da pijem kafu na terasi, i da uzivam <3

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13416
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #3 poslato: 05. Februar 2017. 13:20:58 »
mene obradovao osmeh jedne zene,ja i cerkica smo isle biciklom,danas suncano,ona nesto peva,ja se smeskam,ona gleda i zauzvrat se osmehuje iako zna da taj osmeh nije upucen njoj,to je samo majcinski osmeh srece i zadovoljstva,cini me srecnom kad ljudi umeju jedni drugima da se raduju,odem da uzmem baterije,za slusni aparat,2 kom,nemam sitno,zena sa potpunim poverenjem  mi daje baterije,kaze donesite samo kad budete u prolazu od nedelje,stigle smo pred zatvaranje,osecaj je odlican,obican ves siriti sa detetom,gledati zrake sunca na detetovom licu,dok misli da cini nesto bitno,dodaje mi ves :)  <3

MAD ASTROLOGER,menjaj nik :) odlicna tema :)

• *Drugar iz komšiluka *
  • Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!
  • Vivere est militare!
« Odgovor #2 poslato: 05. Februar 2017. 12:32:04 »
Meni je ovaj dan ulepšala moja stara kerušica kad mi je utrčala u sobu, nakon što je bila napolju da piški i radovala se kao mala kad je bila i obavila svoje sa uspehom :D dotrčala je do mene i tražila da je mazim. Ja joj uzmem glavicu u šake i šapnem direktno na uvo jer slabo čuje, da je obožavam! Potpuno sam ispunjen kada sam sa njom. Mudrac moj stari. <3
Labor omnia vincit.

• *Drugar iz komšiluka *
  • Vivere est militare!
Savršen dan
« Odgovor #1 poslato: 05. Februar 2017. 12:26:13 »
Ideja ove teme je da u njoj pišete šta vam se LEPO dogodilo u toku svakog dana. Budući da imamo čak i temu Crna hronika, sa svim problemima i užasima koji se pišu, čitaju i citiraju u njoj, a čine ne baš lepu realnost, pomislih da bi bilo lepo da imamo kontratemu kao kontratežu. Ako vam se ideja sviđa, pišite šta je ono što vam je ulepšalo svakodnevicu i čini vaš dan savršenim.
Želim vam srećne, vedre i ispunjene dane<3

Labor omnia vincit.