Autor Tema: Ženski kutak ~ ženske priče  (Pročitano 515 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Bess555*

• Prijatelj Foruma
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 618
  • Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Somewhere over the rainbow
Odg: Ženski kutak ~ ženske priče
« Odgovor #35 poslato: 16. Mart 2021. 19:03:47 »
Istina, i cini se da i danas muskarci ne kuze to. Misle zato da su zene grabezljivicce, a sve sto mi zelimo je trud i nacin kako se ponasat, da bude iskreno.
Natal
https://i.imgur.com/HfnKNKZ.png

Najveće postignuće
je da budete ono što jeste
u svijetu koji konstantno pokušava
od vas napraviti
ono što niste.

Ralph Waldo Emerson

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • Reputaciona snaga: 6428
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #34 poslato: 16. Mart 2021. 18:33:38 »
Bitan je gest a ne cijena poklona,

Na mreži Bess555*

• Prijatelj Foruma
  • Reputaciona snaga: 618
  • Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!
  • Somewhere over the rainbow
« Odgovor #33 poslato: 16. Mart 2021. 16:57:02 »
100% istina, zena zeli da se njen muskarac trudi oko nje sad i uvjek :)
Natal
https://i.imgur.com/HfnKNKZ.png

Najveće postignuće
je da budete ono što jeste
u svijetu koji konstantno pokušava
od vas napraviti
ono što niste.

Ralph Waldo Emerson

Na mreži Plava Orhideja*

• Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #32 poslato: 16. Mart 2021. 13:00:32 »
Ovaj Stefan kao da je zena...slazem se sa njim..

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36577
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #31 poslato: 16. Mart 2021. 08:00:21 »
Često muškarci misle da će stalnim ugađanjem ženama nešto postići, ili jeftinim hvaljenjem pred drugima
To ide dotle da se samo ponižavaju
A vidi se iz aviona da ih one ne poštuju
Zato što im ne veruju jer oni to rade više iz straha nego što stvarno to misle...
Gledam jednog mog druga šta sve radi za ženu, a ona sve najgore o njemu
I to pred svima
Šta li tek njemu govori u lice
Ženi ne treba da se ugađa, žena treba da se zadovolji
I nije poenta šta si joj dao, nego šta si u njoj probudio
Žena se ne kupuje, žena ili je ispunjena tobom
Ili nije
Ženi se ne laska, ili oseća da to stvarno misliš
Ili ne oseća
Ako muškarac hoće da bude muškarac ne treba da bude i žena
Naravno, može da bude, ali izgubiće je
Prestaće da ga gleda tim očima...
Nezadovoljstvo žene ne potiče od toga zato što joj muškarac nešto nije ispunio
Nego zato što je izgubila poštovanje prema njemu, put i smisao
Šta joj vrede sva bogatstva sveta, ako ne želi nigde sa njim
Ni u krevet, ni van kreveta, nigde
To kako ga gleda, zavisi od toga da li će želeti i dalje da ga gleda
Muškarac je često spreman da raskine sa sobom
Da ne bi raskinuo sa ženom
A tada gubi oba, prvo sebe, pa onda nju...
Priroda žene je drama, to je neminovno, ali što se više muškarac na to emotivno prima
Više je u tunelu
Muže da zaustavi požar ali ne i vatru...
Vatra se drugačije gasi, mada je pitanje da li uopšte i treba da se gasi...
Razmislite malo
Ko se više ubija zbog neuzvraćenje ljubavi ili ostavljanja?
Muškarci
Ili ko se apsolutno više ubija nakon bankrota ili materijalnog gubitka
Muškarci
Znate zašto
Zato što se daleko teže oporavljaju i misle da nešto zauvek može da se prisvoji, poseduje
Žena mnogo lakše ide dalje
I to je prirodno
Ne gleda na odnos samo kao večnost nego i kao etape
Zato joj kraj nije kraj nego i prilika za novi početak
Ko živi prošlost, ima samo prošlost
Žena je u odnosu onakva šta muškarac probudi u njoj
Muškarac ako izgubi svoj svet zbog žene, izgubio je i ženu
A šta će joj takav
Šta će sebi takav?
Ako ON nije ON
A da bi bio ON, mora da nađe sebe
I da ne da na sebe
U protivnom, koliko god da je jako njeno sažaljenje
Ono nije dovoljno da je zadrži
Koliko god da ga želi, ne želi slabića
Pored koga je prazna, a to najteže podnosi...
Žena voli borca, ceni zaštitnika, divi se ocu svoje dece, a najviše je radi harizma, ono nešto...
A kada ništa od toga nema, nema više ni nje sa njim
Možda su zajedno, na papiru, ali ne i ovako
Zato kada žena ode, ili čekaj da se vrati
Ili nađi drugu
A pre toga nađi sebe
A klečanje, moljakanje, ucene, osvete, ogovaranja...
To zaboravi, to ne pali
Tada ni najbolja žena neće imati razlog da ostane
I najbolja će vrlo brzo postati najgora...
Žena je ono što se u njoj probudi
I anđeo, i đavo, i mačka, i kučka, i svašta, i ništa
Šta god
Kakav film isprovociraš, takav film dobiješ i gledaš
I tu, najčešće, nema milosti
I, veruj mi, nije do nje
To je jače od nje
U protivnom
Išla bi protiv sebe
A to, pre ili kasnije, nijedna ne želi
Osim kada je u potpunosti prihvatila ulogu mučenice i žrtve
I nema snage da razmišlja o boljem
A kamoli da se za to bori...
Stefan Simić
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži Plava Orhideja*

« Odgovor #30 poslato: 10. Maj 2018. 11:59:27 »
Ja biram da budem Dama ;)

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 22
  • ☆ swiss ☆ is working their way up.☆ swiss ☆ is working their way up.☆ swiss ☆ is working their way up.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #29 poslato: 10. Maj 2018. 11:53:11 »
Ma nije samo qurva nego i Fuksa :lol:
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36577
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #28 poslato: 10. Maj 2018. 05:12:08 »
     Moćan tekst :ok: Na žalost, tužna istina...
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 22
  • ☆ swiss ☆ is working their way up.☆ swiss ☆ is working their way up.☆ swiss ☆ is working their way up.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #27 poslato: 09. Maj 2018. 22:56:46 »
ZASTO JE ZENA QURVA?

Jednom mi je jedan od mojih muževa rekao, sve su žene qurve, ti se ovih dana samo dobro kontrolišeš.

Čisto medicinski gledano, kad je žena qurva? Žena je qurva kad dobije prvu menstruaciju, dok je ne dobije, ona je samo buduća qurva? Nije istina, žena je qurva i kad viče, ne, ne, ne, dok joj tata uvaljuje velikoga pišonju u petogodišnju pipicu. Qurva je i u četrnaestoj kad iz kuće izađe u minici, tajicama, dekoltiranoj majici… Sama je kriva ako je netko dograbi u parku u pet popodne i siluje.

Žena je qurva kad kćeri od četrnaest godina ne kaže da su sve curice u minici, tajicama i dekoltiranoj majici qurve.

Žena je qurva kad uvečer sama uđe u bar, kad u dva popodne sama uđe u restoran, kad ujutro sama uđe u kafić. Da nije qurva, ne bi ulazila u muške prostore bez pratnje, njeno samo tijelo jasna je poruka, meni treba qurac.

Žena je qurva napaljuša kad odbije muškarca koji sjedne pokraj nje pa joj kaže, ja imam ono što tebi treba.

Žena je qurva kad ne da pičke ocu svoje najbolje prijateljice. Žena je qurva kad je za sise zgrabi djed njene najbolje prijateljice.

Žena je qurva kad ne želi raditi prekovremeno sa šefom u njegovoj kancelariji, ona na stolu, on među njenim nogama.

Žena je qurva kad ostavi muža zbog drugog muškarca. Žena je qurva kad ostavi muža zbog sebe same.

Žena je qurva kad odlazi frizeru jednom tjedno, kad joj je kosa sijeda, kad odbije kuhati svakodnevno, kad ne vozi djecu u vrtić, kad ne ostane na bolovanju zbog dječjih kozica, kad ne želi peglati sama nego za to unajmljuje qurvu.

Kad je bolesna, žena je bolesna qurva, kad je on bolestan, žena je qurva koja kuha prevruć čaj, preslabu kavu, odvratnu juhu, donosi mlako pivo, uvaljuje toplomjer, traži od njega da se okupa iako je bolestan.

Žena je qurva kad joj zbog raka odrežu sisu. Qurvetina je svaka žena bez sise koja traži lovu za silikonsku sisu.

Žena je qurva kad ne da rastavu bez frke, žena je :cenzura:a kad želi rastavu, žena je qurva kad dio svoje plaće potroši na torbicu, čizme i kaput iako već ima torbicu, čizme i kaput.

Žena je qurva kad ne nosi smeće, kad odbije brinuti se o njegovim roditeljima, kad pročita u njegovu mobitelu poruku koju mu je poslala qurva. Samo :cenzura:e prčkaju po tuđem mobitelu.

Žena je qurva kad poludi jer on diže kredite da bi se mogao kladiti, a ona to zadnja dozna.

Žena je qurva kad telefonom razgovara sa svojom majkom :cenzura:om.

Žena je qurva kad telefonom razgovara.

Žena je qurva kad se njemu ne diže.

Žena je qurva kad želi biti sama, a ima njega i s njim djecu.

Žena je qurva kad na njegovom pogrebu glasno plače, žena je qurva kad na njegovom pogrebu tiho plače, žena je qurva kad na njegovom pogrebu ne plače, on je umro zato što mu je žena qurva.

Žena je qurva ako joj je mala plaća, samo qurvetine dobro zarađuju. Sve su pjevačice qurve, i glumice, i TV voditeljice, i novinarke, i političarke, i spisateljice. Da nisu qurva ne bi se za njih znalo. Ako se žena bavi sportom, qurva je kad ne sruši svjetski rekord. Kad žena sruši svjetski rekord, qurva je željna slave i slikanja.

Žena je qurva kad je on ostavi zbog mlađe qurva žena je qurva kad ostavljena nađe nekog mlađeg, kad nađe nekog starijeg, kad nađe nekog svojih godina, kad nikoga ne nađe.

Žena je qurva ako je liječnica, a htjela bi biti šefica odjela. Žena je qurva kad je novinarka, a htjela bi biti urednica.

Žena je qurva kad rodi žensko dijete koje je tek rođena qurva.

Žena je qurva kad je mama, a više ne želi biti mama.

Žena je qurva kad nije mama i ne želi biti mama.

Žena je qurva kad je mama pa opet hoće biti mama.

Žena je qurva kad je mama a htjela bi otići u kino, kazalište, na kavu. Najveće :cenzura:e ne mogu roditi čak ni qurvu.

Žena je qurva ako na televiziji radije gleda film nego nogomet, žena je qurva kad govori dok Hrvatska na terenu gubi, žena je qurva kad se ne veseli, a mi smo dali gol, žena je qurva kad se smije, a mi nismo dali gol.

Žena je qurva kad mu ne kaže da mora popiti antibiotik, žena je qurva kad mu kaže da previše pije, da ona nije qurva, on ne bi pio.

Žena je qurva kad djeca u školi imaju jedinice i neopravdane satove, žena je :cenzura:a kad ne ode na roditeljski sastanak na koji ih je pozvala :cenzura:a.

Žena je qurva ako se za njega ne dotjeruje, žena koja se dotjeruje nafrakana je qurva.

Žene se slikaju gole jer su qurve, žene koje se ne slikaju gole ružne su qurve.

Žena je qurva ako pije pelinkovac s limunom i ledom, žena je qurva ako pije vino, pivo, viski, rakiju.
Žena koja nikad ne pije alkohol qurva je koja se preserava.

Sve one iza kase u marketima lijene su qurve, tete u vrtiću lijene su qurve, one u bankama lijene su  qurve, medicinske sestre lijeno vade krv iz žile, stara majka već mjesecima umire, nikako da umre, živimo u svijetu kojim vladaju lijene qurve.

Žena je qurva ako ne osjeti da je on umoran nakon posla, žena je qurva kad je umorna nakon posla, žena je qurva kad ne da pičke, prava je qurvetina kad je nudi.

Žena je qurva kad ju muškarac uhvati za guzicu, u autobusu, vlaku, na poslu, u tramvaju, na plesu. Samo qurve svijetom hodaju noseći guzicu.

Žena je qurva kad je stara. Svaka je žena stara qurva kad navrši tridesetu. Uvijek treba naglasiti, sve su žene qurve.

Autorica ovoga teksta qurva je nad qurvama, samo takvoj qurvi može pasti na pamet pisati o tome kad je žena qurva. U Hrvatskoj barem jedna qurva mjesečno plati životom zato što je qurva. Kad žena prestaje biti qurva?
Kad umre?
Kad žena umre ne prestaje biti qurva, tad postaje mrtva qurva.

VEDRANA RUDAN
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 63
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Free bird
« Odgovor #26 poslato: 17. Decembar 2017. 19:38:42 »
Moj otac obozava tu seriju. Vrhunska je.