Autor Tema: Ženski kutak ~ ženske priče  (Pročitano 512 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15705
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Ženski kutak ~ ženske priče
« Odgovor #25 poslato: 17. Decembar 2017. 19:21:51 »
Gledam senke nad Balkanom, sad ce u 20h da pocnu-nedeljom ima
Bjela je prevazisao sebe sa ovim poslom, a znam ga od detinjastva

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 63
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Free bird
« Odgovor #24 poslato: 17. Decembar 2017. 17:28:09 »
Koliko je meni dosadna serija ''Drzavni posao'' nzm sto ljudi to toliko hvale i gledaju.  :0 5:

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Free bird
« Odgovor #23 poslato: 16. Decembar 2017. 23:53:14 »
Lepo nunajte  :zev: :nitenite: :ovce:

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Free bird
« Odgovor #22 poslato: 16. Decembar 2017. 18:16:50 »
Ma ja na tv-u pratim samo nesto sto ce mi pomoci da opustim mozak. Vidim uskoro krece nova sezona ''Ubice moga oca''?

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15705
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #21 poslato: 16. Decembar 2017. 17:48:54 »
Na studiju B traje emisija
o kvantnoj medicini, homeopatiji, akupunkturi,
i td
do skoro je sve bila ezoterija
ALISA U 5 je emisija
super

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36576
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #20 poslato: 16. Decembar 2017. 17:15:52 »
     Nisam ni rekla da kupujem odeću i obuću online ;) Kupujem sve ostalo, ono osnovno, hranu, hemiju itd... Odeću i obuću (a jedno vreme i hranu) i ja i ćerka dobijamo na poklon, preko nekih humanitarnih udruženja i od ljudi dobre volje u poslednje 2 godine :) A nekada davno, kupovala sam odeću & obuću tamo gde bih našla ono što mi odgovara, gledajući da cene baš i nisu visoke :pamet: Pre ću potrošiti pare na knjigu ili neku tehniku nego na obuću & odeću :lol:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Free bird
« Odgovor #19 poslato: 16. Decembar 2017. 16:45:35 »
Online kupovina mi ne uliva poverenje. Kako znas da si bas potrefila velicinu koja ti odgovara ako nesto nisi probala? Ja volim Zaru i Mango, Mona ima dobre komade, ali je preskupa.

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #18 poslato: 16. Decembar 2017. 15:56:38 »
     Ja u poslednje vreme kupujem samo online :komp: Jurim akcije i popuste i nadjem ono što mi treba za prihvatljiv iznos :aha: A inače, dok sam mogla van kuće, obično odem u neki TC ili kod kineza :pijaca:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Free bird
« Odgovor #17 poslato: 16. Decembar 2017. 14:47:42 »
Dobro ste me podsetile da treba da okitim jelku.  :0 5: Jedva cekam novogodisnja snizenja. Gde obicno kupujete?

Van mreže Šmišonja*

• * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #16 poslato: 15. Decembar 2017. 13:15:59 »
     Ma kakva hrana :lol: a kamoli sex :D Ni jednog ni drugog se ne sećam više šta je :rolf: Samo da svetluca :smeh: ja sam ko svraka što se toga tiče, e vidim negde nešto što treperi, svetluca, eto mene tu sa mojom Venera na Regulusu i Sunce kod :as: u :pravda: samo da je šareno i veselo :histerija: Naravno, ništa bez muzike i dobrog ozvučenja :n6: :n7: :n6: :m3: Ovo je moj miljenik, deo porodice, kućna diskoteka, minilinija od 70kg (nije baš najbolji snimak, al se vidi dovoljno) :lol:

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~