Autor Tema: Ženski kutak ~ ženske priče  (Pročitano 513 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 63
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Pol: Žena
  • Free bird
Odg: Ženski kutak ~ ženske priče
« Odgovor #15 poslato: 15. Decembar 2017. 12:30:48 »
U svemu tome hrana je najbitnija. Nema provoda bez hrane i muzike..i seksa.

Bar meni. Venera u Biku.

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36576
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #14 poslato: 15. Decembar 2017. 12:27:52 »
     Kao i uvek :jelka1: NG se čeka kod koće, ja sam extreme old fashion što se toga tiče, oduvek :babac:

Mene hvata euforija već od 01-12 oduvek :bell1: to mi je oduvek bio najomiljeniji praznik, em se kiti jelka, em se ukrašava kuća, em sve miriše lepo, em sve svetluca na sve strane :bell2:

Ja sad čekam Sv. Varnavu pa da posadim žito, pa onda bude Sv. Nikola (to se pretvaram još uvek sa obućom u prozoru :lol: čuvam ćerkine malene cipelice kada je bila beba samo zbog toga :aha: veliko sam dete, šta mogu =) ) pa posle kitim jelku i ukrasim stan, a petarde ne volim ni ja, ali sam zato luda za vatrometom :fire1: :fire1: :fire1:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Free bird
« Odgovor #13 poslato: 15. Decembar 2017. 10:55:22 »
Ja imam fobiju od petardi.  :aaaaa:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15705
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #12 poslato: 15. Decembar 2017. 10:38:21 »
Meni toga nikad dosta, totalni sam frik za takve stvari.  :kaffa:

Gde cete za NG? Inace, uopste me ne hvata praznicna euforija i ide mi na zivce sva ta usiljena radost. :0 5:
ja,kao obicno nigde :)

u celom zivotu od 52 g. sam isla samo 3 puta na docek, i
ne nedostaje mi uopste.

Jednom sam iska kod drugarice u Zrenjanin, u njenoj kuci je slavila sa drustvom, ja zaspah na kaucu u sred buke muzike galame..pre ponoci :)
Drugi put sam isla sa mojim deckom Milosem,onaj sto je sad u Americi..bilo je to kad sam imala 21 godinu...
u Inex na docek sa zivom muzikom, plesali smo celu noc, on divno plese :)
Treci put sam isla sa bivsim deckom, onaj sto je sad u Manili,..bilo je to pre 10 godina, u kafanu neku na Vozdovcu, blizu Ambasadora, sa dva orkestra ,
igrali smo kolo cele noci..ono dugacko a sto se svira sve brze i brze,..
od nas 200 u kolu sa pocetka, posle 4,5 h ostali smo decko moj, jos jedan tip i ja!! Isla sam godinama na folklor pa i to mi pomoglo ;)
:) Drzi me budnom SAMO DOBAR PLES, I IGRA.

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Free bird
« Odgovor #11 poslato: 15. Decembar 2017. 09:48:51 »
Meni toga nikad dosta, totalni sam frik za takve stvari.  :kaffa:

Gde cete za NG? Inace, uopste me ne hvata praznicna euforija i ide mi na zivce sva ta usiljena radost. :0 5:

Van mreže tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1132
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
« Odgovor #10 poslato: 14. Decembar 2017. 21:41:12 »
Ali stvarno, meni toliko sminke, krema i ostalih zezalica zabajati i moram da bacim, u poslednje vreme samu sebe tako disciplinujem da bar ne kupujem kad ne koristim...Evo sad bas gledam... Imam pet parfema, svi su samo malo naceti-jedva po tri-cetiri milimetra od vrha i ostavljeni, dezodoransi cetiri  kom isto tako, imam pet pakovanja senki koje stoje ko zna od kad, stavila ih dva puta,puder se skorio, maskara isto, tri crna ajlajnera do pola, dve braon olovke za oci skoro nekoristene, crvenih karmina raznih nijansi sedam komada i to sam neke ispoklanjala... doduse stik dezodorans kao da jedem,jedva izdrzi mesec dana, ali ostalo...nista

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15705
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #9 poslato: 14. Decembar 2017. 11:56:04 »
e bas te case za vino velike imam
prosle godine napravih sebi -gore sveca(samo velika, crvena)  a dole sisarkai crvene kugle, sneg... -super je ispalo <3

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36576
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #8 poslato: 14. Decembar 2017. 11:54:52 »
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Free bird
« Odgovor #6 poslato: 14. Decembar 2017. 11:07:27 »
Ja koritim sada Zlaja nocnu kremu za suvu kozu i protiv bora. Moja preporuka.

Sada je na snizenju u dm-u i vrlo je povoljne cene.  :zvezda: