Autor Tema: Ženski kutak ~ ženske priče  (Pročitano 514 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15705
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Ženski kutak ~ ženske priče
« Odgovor #5 poslato: 14. Decembar 2017. 10:09:24 »
kad ste kod krema, rece mi kozmeticarka da ne kupujemo skupe kreme
gde se na firmu i njen ugled daje pola para od cene a nista nije to kvalitetnije od drugih..
pa je njen predlog da kupimo obicnu kremu pantenol sa vitaminom E
koja kosta 300 din u tubi, a okruglo vece pakovanje je skuplje za 100 din
i ja tako uradih, i bas sam zadovoljna

https://zdravailepa.com/lepota/pantenol-krema-za-lice/

Van mreže tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1132
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
« Odgovor #4 poslato: 14. Decembar 2017. 09:58:09 »
Mene mrzi da kremu stavim, a kamo li nesto drugo.. Nakupujem ja nekih mazalica, neko vreme redovno koristim, a onda me smori pa opet nista...Istusiram se, umijem, operem zube i teraj

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36577
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #3 poslato: 14. Decembar 2017. 09:30:37 »
     Ja obično Nivea kremu za ruke (pa i lice) i labelo. Ako i izlazim iz kuće, pod ful šminkom sam, tako da mi generalno hladnoća & vetar ne mogu ništa :smeh:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 63
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Free bird
« Odgovor #2 poslato: 13. Decembar 2017. 22:07:42 »
Kako se negujete u ovim zimskim danima?

Meni su nocna krema za suvu kozu, krema za ruke, i labelo obavezni u ovo doba godine. :uci:

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 63
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Free bird
Ženski kutak ~ ženske priče
« Odgovor #1 poslato: 13. Decembar 2017. 15:12:50 »
Ovde mozemo da pricamo o svim zenskim temama: moda, lepota, nega, kozmetika, muskarci, musko-zenski odnosi i slicno.

:luda: :welcome: :luda: :hug: