Autor Tema: Uradi jednom godisnje nesto sto do sada nisi  (Pročitano 520 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15705
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Uradi jednom godisnje nesto sto do sada nisi
« Odgovor #40 poslato: 21. Januar 2018. 21:52:53 »
izgleda da zaista ima toga...mnogoo
zato mi i tema pade na pamet :) <3

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13416
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #39 poslato: 21. Januar 2018. 18:21:49 »
juce spremim sve za slavu drugu iz Manile,
moja cerka uzela na sebe da spremi ocu slavu, medjutim napravi dva paleha baklave, i kad je trebalo slano-ona se razboli, povraca, temperatura u krevetu zaglavi
i sta cu
ja spremim bivsem muzu slavu, dva pleha proje, gibanicu, pitu sa mesom, punjene pecurke dva plaeha, kiflice..
i eto-da mi je neko reko pre 12 godina kad smo se razveli da cu mu ja spremati slavu ne bih verovala
i zadesi me da spremim predjelo za dve slave u 1 danu!!
Iz ovoga bi se reklo da ti neretko radis ono sto nikad ne bi  :160s:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #38 poslato: 21. Januar 2018. 12:58:18 »
juce spremim sve za slavu drugu iz Manile,
moja cerka uzela na sebe da spremi ocu slavu, medjutim napravi dva paleha baklave, i kad je trebalo slano-ona se razboli, povraca, temperatura u krevetu zaglavi
i sta cu
ja spremim bivsem muzu slavu, dva pleha proje, gibanicu, pitu sa mesom, punjene pecurke dva plaeha, kiflice..
i eto-da mi je neko reko pre 12 godina kad smo se razveli da cu mu ja spremati slavu ne bih verovala
i zadesi me da spremim predjelo za dve slave u 1 danu!!

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #37 poslato: 21. Januar 2018. 08:39:05 »
Da ne kaze Goca da samo ona pise ;)
Sanjam kako stojim na obali rijeke Drine ( sa jos nekim) u blizini mosta i gledam u vodu ( uvijek mi voda bistra predstavlja suze) odjednom vidim kako se voda pomijera tj.nesto je pomijera(, ja sam od obale 5-6m)  priblizava se vecom brzinom...ugledam zmiju, naocarku kako brzinom juri povrsinom vode i najednom skoci iz one vode i ujede me za desnu plecku, tacno sam osjetila onu hladnocu oko vrata i kako me dva puta lupila ( ujela) ja sam se probudila, san je bio toliko stvaran. Sutradan moj djever ( suprugov rodjeni brat) se utopio u toj istoj rijeci...i to bas tu oko mosta. U vise navrata san mi je predocio neki dogadjaj.
i meni san skoro direktno govori..
to zna nekad da bude i zastrasujuce

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #36 poslato: 21. Januar 2018. 08:37:39 »
     <3 lepota pseća <3
jeste lep, ali je i dobrodusan, ma trun agresije nema u njemu :)
a pametan je, zivi u kuci, i misli da je i on covek sa prima nece da se druzi , haos <3

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 6428
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #35 poslato: 19. Januar 2018. 17:02:51 »
Da ne kaze Goca da samo ona pise ;)
Sanjam kako stojim na obali rijeke Drine ( sa jos nekim) u blizini mosta i gledam u vodu ( uvijek mi voda bistra predstavlja suze) odjednom vidim kako se voda pomijera tj.nesto je pomijera(, ja sam od obale 5-6m)  priblizava se vecom brzinom...ugledam zmiju, naocarku kako brzinom juri povrsinom vode i najednom skoci iz one vode i ujede me za desnu plecku, tacno sam osjetila onu hladnocu oko vrata i kako me dva puta lupila ( ujela) ja sam se probudila, san je bio toliko stvaran. Sutradan moj djever ( suprugov rodjeni brat) se utopio u toj istoj rijeci...i to bas tu oko mosta. U vise navrata san mi je predocio neki dogadjaj.

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36576
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #34 poslato: 19. Januar 2018. 16:18:57 »
     <3 lepota pseća <3
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #33 poslato: 19. Januar 2018. 11:28:52 »

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #32 poslato: 19. Januar 2018. 08:41:25 »
ovo ce se na kraju pretvoriti u samo moju temu :)
moji postovi u 90% slucajeva ;)

Juce mi javi drugarica da ce doci u sredu 24.01. u Bg i kao i obicno idemo negde na rucak.
Razmislim ja gde smo vec bili, i kao... tu necemo..
i setim se restorana bella vista (lep pogled ) na uscu Save i Dunava, uz obalu kod beton hale..(to je inace ranije drzao moj drug Pop
isli smo zajedno u osnovnu skolu).
Posto mi se mobtel ispraznio, izadjem na net, vidim da su renovirali, pogledam meni, kad tamo...nema nista za vegetarijance.
Sa fiksnog zovnem, da proverim, javi se neki muski glas
pricamo mi lepo, ..kazem to je jedan od mojih omiljenih restorana, bas mi je milo sto opet radite, vidim nema nista za vegetarijance, pa da proverim..dosla bih sa drugaricom
..i td. On (mislim neki menadzer, kuvar , sef sale) kaze nikakav problem ima paste sa povrcem, pitam moze li pohovan kackavalj znam da to ona voli,..
traje razgovor, kaze mi -moze najavite se.
Na kraju ja kazem, jos samo jedno pitanje, jel isti vlasnik? Nekad je to drzao moj drug..
A on ce- ma Goco ja sam, sve mislim da me zezas- odmah sam ti glas poznao. :)
Prasnemo u smeh. Ja tebi nisam, iskreno mu kazem.
Pricali smo jos 90 minuta, nikako da prekinemo...srecni sto smo obnovili kontakt.
Tako da,...vidimo se u sredu. :)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #31 poslato: 16. Januar 2018. 09:07:58 »
desilo se samo jednom, ali to nikada necu zaboraviti

vozim auto, u njemu moj decko , pozadi njegov drug ..i pricamo.Idemo u Zemun u restoran SARAN.
Odjednom          (on me sve vreme drzi za ruku desnu, njegovom levom, i ja tako menjam brzine)...
osecaj da smo oboje van auta gore ka nebu, ja ne znam kako uopste vozim, mislim onako za sebe da samo ja to osecam,
a on me pita -mozes li da vozis, i on se odlepio i lebdimo zajedno,
ponele nas emocije (inace imamo u sinastriji konj moj jupitera i njegovog merkura..u blizancima).
Trajalo je to jedno minut dva ne vise
ja sa strahom za saobracaj, i sigurnost u voznji, jer ne znam kako sam ta dava minuta uopste vozila, sam bog nas sacuvao.
I on je to samo tad doziveo, i nikad vise!

Njegov drug zbunjen skroz, kaze nam...sta vi to pricate..