Autor Tema: Uradi jednom godisnje nesto sto do sada nisi  (Pročitano 521 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15705
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Uradi jednom godisnje nesto sto do sada nisi
« Odgovor #30 poslato: 13. Januar 2018. 16:35:40 »
Goco, jel ti taj san sa zmijom predskazao nesto, mislim vezes li ga za neki dogadjaj koji se desio.
Ps.meni zmija uglavnom najavi nesto lose..nesrecu, los period . Ako me ujede bude jos teze.
da, tacno znam sta je bilo
secam se dogadjaja.
Ljubomorna zena, ma htela je da me pojede zivu..
ko zna sta je sve uradila meni iza ledja, da me ocrni
ali nista joj nije  uspelo, sem da nju muz ostavi, i razvede se od nje. Bolesnica jadna.
Tu ja nit luk jela nit luk mirisala..u celoj prici.

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 6428
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #29 poslato: 13. Januar 2018. 15:34:14 »
Goco, jel ti taj san sa zmijom predskazao nesto, mislim vezes li ga za neki dogadjaj koji se desio.
Ps.meni zmija uglavnom najavi nesto lose..nesrecu, los period . Ako me ujede bude jos teze.

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • Reputaciona snaga: 13416
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #28 poslato: 13. Januar 2018. 14:38:52 »
ljubav nas sve pokrece :)
ima li onih kucica lutalica sto trce za biciklom , mene bi to recimo plasilo
inace i ja vozim bajs po 25 km u cugu..doduse do 42 godine, sad dosta manje iz vise razloga
Nisam razmisljala toliko o tome,momak me cekao negde na pola puta il blize mostu,oduvek sam ja ludo ne razmisljala previse o takvim opasnostima <3

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #27 poslato: 13. Januar 2018. 14:06:02 »
pre 5 godina sam sanjala san
koji je bio kao java
sanjam kao spavam u svom krevetu, kao i sto inace spavam
i odjednom osetim kako se UZDIZE NESTO sa sistanjem zmije, koja je spremna na napad
TADA otvaram oci i VIDIM DEBELU VELIKU ZMIJURINU kako je razjapila celjusti da me ugrize, ali je tako velika da ladno moze moju celu glavu da otkine jednim ugrizom
VRISTIM na javi toliko da se cuje do pola ulice
iskacem na kolenima iz kreveta puzim na kolenima po parketu od straha sve vreme vristeci
Moja cerka me cuje u pola noci kako vristim u lupam kolenima dotrci sprat vise,udje kod mene
ja na podu sa jako krvavim kolenima i dalje vristim
ko da me kolju, ne smem da pridjem krevetu, jer je ta zmija
bila na 5 cm od zida , siroka oko pola metra i visoka oko 3 metra, u snu-tesko sam se vratila na javu i shvatila da je to san, i kolena i parket krvavi

to nikada necu da zaboramim!!!Sam horor od sna.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #26 poslato: 12. Januar 2018. 20:23:20 »
Nažalost, nisam, promuklo grlo me je sprecilo, ali zato cu sledeći put i pevati i igrati
tako je, pokazi im :)
 :peva: :svira: :svirka:

Van mreže Kora*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 742
  • Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!
« Odgovor #25 poslato: 12. Januar 2018. 20:20:55 »
Nažalost, nisam, promuklo grlo me je sprecilo, ali zato cu sledeći put i pevati i igrati

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #24 poslato: 12. Januar 2018. 20:13:39 »
Ja to konstantno cinim...takav sam tip...npr biciklom 12km da vidim decka u susedno selo pa masu stvari zbog ljubavi i strasti stalno cinim pa boze to i pokrece coveka zar ne? <3 da dodam to bickiklom da dodam na stvar bilo je 12 u ponoc kad sam krenula...
ljubav nas sve pokrece :)
ima li onih kucica lutalica sto trce za biciklom , mene bi to recimo plasilo
inace i ja vozim bajs po 25 km u cugu..doduse do 42 godine, sad dosta manje iz vise razloga

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #23 poslato: 12. Januar 2018. 20:11:55 »
U 2017 sam prvi put bila na (karaoke) zabavi koju organizuju neke kolege na visokoj poziciji....nikad do sad nisam bila pozvana na tu zabavu godisnju, i u 2017 odlucim idem kad me zovu ko sisa krem de la krem, i ja sam dio toga... :kisikisi:super sam se provela
Kora da li si i ti pevala :)

Van mreže Kora*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 742
  • Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!
« Odgovor #22 poslato: 12. Januar 2018. 19:28:37 »
U 2017 sam prvi put bila na (karaoke) zabavi koju organizuju neke kolege na visokoj poziciji....nikad do sad nisam bila pozvana na tu zabavu godisnju, i u 2017 odlucim idem kad me zovu ko sisa krem de la krem, i ja sam dio toga... :kisikisi:super sam se provela

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • Reputaciona snaga: 13416
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #21 poslato: 12. Januar 2018. 15:55:40 »
Ja to konstantno cinim...takav sam tip...npr biciklom 12km da vidim decka u susedno selo pa masu stvari zbog ljubavi i strasti stalno cinim pa boze to i pokrece coveka zar ne? <3 da dodam to bickiklom da dodam na stvar bilo je 12 u ponoc kad sam krenula...