Autor Tema: Uradi jednom godisnje nesto sto do sada nisi  (Pročitano 522 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15705
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Uradi jednom godisnje nesto sto do sada nisi
« Odgovor #20 poslato: 12. Januar 2018. 15:14:03 »
jednom sam se kao devojka zaljubila, bila sa njim 3,5 godine u vezi
ali on svaler, i
jednom odlucim da ga pratim..:)
necete verovati-tad bilo i vise nikada!
Kad on ode u teretanu, cekam ga ja na klupi,
sve mislim posle ce sa nekom drugom, ali nije..ode kuci! :)

PS
Ovo nemojte raditi
ni ja se time ne posnosim ;)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #19 poslato: 12. Januar 2018. 15:08:54 »
na Kopaoniku sam jednom vozila motorne sanke
pre jedno 15 godina. Nisam ljubitelj hladnoce, a bilo je minus 25*
 :nizbrdo: :snesko1: :snesko2: :zima3: :ladno2: :ladno4:
:ladno3: :brr1: :brr3:
 :snego: :sneg: :sneg: :sneg: :sneg: :sneg: :sneg: :sneg: :sneg: :sneg: :sneg: :sneg: :sneg: :sneg: :sneg: :sneg:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #18 poslato: 12. Januar 2018. 14:57:12 »
verovali ili ne jednom sam uradila nesto sto se kosi sa mojim pravilima u zivotu

mama mi je bila u bolnici, na operaciji, debelo crevo je trebalo da bude na redu ..ali nju nikako da stave na raspored
a hitno je!
Kazu joj sestre da mora da da koverat dr. i u njemu 300 evr!!
Tek tad ce biti na rasporedu!
Ja tu poludim, jer prvo to je van mojih shvatanja, takva vrsta mita..
drugo, prosto sam smotana da to izvedem,
a nema ko drugi, tata i brat poluzivi, ne radi im mozak,
strah ih nadvaladao
TO JE BOLO prvi i poslednji put nadam se da sam morala da dam mito
inace mamu ne bi operisali!

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 6428
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #17 poslato: 12. Januar 2018. 14:27:21 »
i ja sam bila mrsavica, isto sam morala da ustanem i pritisnem kvacilo

hrabre,nema sta <3
Ja nekako zakljucujem da sam kao dijete ( djevojka) bila mnogo vise neustrasiva i hrabra, sad manje vise ( ili se to moze porediti sa odgovornoscu, pa s godinama covjek postaje ogovorniji i vise misli o posledicama).

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #16 poslato: 12. Januar 2018. 14:16:43 »
jednom sam bila na maskembalu, bio je koleginici rodjendan 1987. godine -otprilike :)
ona zakupi celu diskoteku Tasmajdan, i svi smo morali u maskama da dodjemo.

Imala sam kostim lovca na leptirove,..ona kaki boja bermuda i jakne (sa radne akcije sam iskoristila ..a bila sam jednom samo i tamo-u Zagrebu ORA SAVA 1984.godine),plus antilop cizme kaubojke, a u ruci ona mrezica sa drskom dugackom za leptirove :)

xaxxa

sad vidim ima firma koje se time bavi
http://www.partybox.rs/index.php?option=com_hikashop&ctrl=category&task=listing&cid=22&name=zenski-kostimi-za-prodaju&Itemid=789

bas trazim za drugaricumasku vestice, i taj vesticiji sesir(treba joj za prezentaciju njene knjige-Uputstvo za vestice,...
i setim se toga sa mojim ucescem na maskenbalu-bilo je extra

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #15 poslato: 12. Januar 2018. 14:10:55 »
i ja sam bila mrsavica, isto sam morala da ustanem i pritisnem kvacilo

hrabre,nema sta <3

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 6428
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
« Odgovor #14 poslato: 12. Januar 2018. 13:54:30 »
Haha, Goco, isto to sam ja radila, imala sam negdje 12-13g i nisam mogla da stisnem kvacilo, vec moram da ustanem i tako nekako uspijem... (bila sam bas bas mrsavica) tata kupio neki kukuruz na pijaci 200-300m od kuce, ali covjrk sa velikim kamionom nece da se pomijera i on kaze sestri da ona upali traktor (sam, bez prikolice..samo se pozadi stave dvije daske i tih par vreca stane), naravno ona je punoljetna i ima vozacku...medjutim ona ne smije, ona mu kaze da idu autom..  I ja uzmem traktor i moram da izadjem na glavni put, (sreca te je bio sporedni put da se vratim, nesto kao kruzni tok, inace ne znam kako bih se okrenula) Uglavnom dugo godina se prepricavalo kako sam ja vozila Traktor a ne vidim se od volana...Naravno kasnije sam vozila i sa prikolicom, kad god je trebalo, samo mi je tesko bilo u rikverc sa prikolicom ;)
Ps.sve sto je moglo musko...mogla sam i ja.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #13 poslato: 12. Januar 2018. 13:29:49 »
1978 godine sam prvi put sela i vozila traktor, imala sam 13 godina
Bila sam na raspustu kod babe i dene u slavoniji, nije imao ko da vozi traktor u duvan
i radi probe, prvo sam okrenula krug sa prikolicom prikacenom, i odvalila jednu dasku sa boka prikolice, zakacivsi
bunar! Kaze deda-uh super, vozis ko zmaj, sutra idemo u 4 h ujutro u njivu da beremo duvan.
I tako sam ja ceo raspust isla u 4 h u njivu, vozila traktor, i vracala se iz njive u 16-17 h
crkla!!

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #12 poslato: 12. Januar 2018. 08:29:03 »
Braaavoo Bozooo, osvetla nam obraz ;)
:) extremno ;)

:braavoo: :braavoo: :braavoo: :braavoo:

PS
kad sam pocela da citam tvoj post
pomislih Boza zeza, kakav zmaj, mora da je duvao lepak..;)

Van mreže bozicso*

• Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
  • Prijatelj Foruma
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2776
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
    • Upcoming Cars Review
« Odgovor #11 poslato: 12. Januar 2018. 06:13:49 »
U 2017 sam prvi put seo na zmaja i proveo u vazduhu 20ak minuta. Oduvek me to privlacilo ali eto nije bilo prilike. Na zalost necu pamtiti po lepom jer sam se "usro". Taj pogled dole mi nije strasan jer sam leteo avionom i helikopterom ali konstrukcija zmaja i udari vetra su me posteno oznojili....

Nemam pojma bi li smeo opet