Autor Tema: Uradi jednom godisnje nesto sto do sada nisi  (Pročitano 519 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15705
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Uradi jednom godisnje nesto sto do sada nisi
« Odgovor #10 poslato: 11. Januar 2018. 20:46:16 »
devojke
pa gde vam je hrabrost, ...samo je rec o kafici u kaficu,...?
A neke ektremnije stvari,..nista?

Van mreže Kora*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 742
  • Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!
« Odgovor #9 poslato: 11. Januar 2018. 17:07:17 »
da, to kod nas nije uobicajno sam sedeti u kaficu, piti kafu, citati novine, knjigu. itd... Davno sam to uradila prvi put ucla u kafi,  popila pice, ali uzasan strah sam imala pre toga, a posle mi je to bilo normalno..i zato sad kad sama putujem u inostranstvo nista mi ne predstavlja problem samoj sesti u kafic

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 6428
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #8 poslato: 11. Januar 2018. 13:44:14 »
Ima jedna stvar koju nidam nikad uradila ali probacu mozd nekad... da sednem sama u kaficu... znam da je smesno i detinjasto ali to mi je uvek bilo glupo...:D
Meni se vec desilo, silom prilika, u periodu kad sam studirala i vracam se kuci i nisam uhvatila bus direktno i presjedam u gradu izmedju, posto je bilo -20°C i bus kasni i po sat vremena...ja na A.stanicu moj bus otisao i sledeci za 2-3h , tad u to vrijeme ne radi grijanje na stanici ...ja prinudjena idem u prvi kafic u blizini stanice. Narucim caj da se zagrijem i u jednom trenutku pogledam okolo ( posto je lokal bas zamracen)ni jedne djevojke u lokalu...samo ja i par tipova koji odokativno lice na bajkere. Meni ni malo prijatno, popijem onaj caj na brzinu i izadjem. Onda sam obisla 2-3butika koji su u blizini, a ostatak vremena "cupkala" sa noge na nogu na stanici.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #7 poslato: 11. Januar 2018. 11:36:53 »
jednom sam to uradila, pre mnogo godina
u Arandjelovcu ..posto sam bila sama u hotelu.
Otisla u kafic obliznji i popila kafu. Imala sam 19 godina.

Van mreže tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1132
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
« Odgovor #6 poslato: 11. Januar 2018. 11:35:04 »
Ima jedna stvar koju nidam nikad uradila ali probacu mozd nekad... da sednem sama u kaficu... znam da je smesno i detinjasto ali to mi je uvek bilo glupo...:D

Van mreže tau*

• * Komšija prijatelj *
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
« Odgovor #5 poslato: 11. Januar 2018. 10:42:01 »
mozete tu i nove poze u sexu , Kama sutra i sl ;)

:hahahaha: :hahahaha: :hahahaha:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #4 poslato: 11. Januar 2018. 10:30:30 »
Super ideja...Taj osecaj kad uradis nesto sto nikad ppre nisi ili sto si se plasio da uradis-neprocenjiv je
mozete tu i nove poze u sexu , Kama sutra i sl ;)
a moze i skakanje padobranom, extremni sportovi
:)
moze i neko ezoterijsko iskustvo, prizivanje duhova, ili astralni let

Bilo bi super kad bi ta iskustva bila lepa

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #3 poslato: 11. Januar 2018. 09:27:42 »
da pocnem

Nista epohalno, ali u 2017 godini sam recimo bila prvi put na vaterpolo utakmici.
:)
Zanimljivo iskustvo. Bodrili smo kolegu iz firme koji je licencirani vaterpolista i igra za tim Beograda.
Smetalo mi je samo sto je bilo jaakoo toplo na tribinama, a mi pod punom zimskom opremom, ;)
jer je bio novembar. Skidanje je pocelo sa jaknama, ..da bi na kraju svi ostali u belim potkosuljama i majcama kratkih rukava :)

Ove 2018. po prvi put u zivotu ocekujem da izadje moja knjiga...mozda do kraja januara.
Eto jos jednog prvog puta! :)

Van mreže tau*

• * Komšija prijatelj *
« Odgovor #2 poslato: 11. Januar 2018. 09:27:29 »
Super ideja...Taj osecaj kad uradis nesto sto nikad ppre nisi ili sto si se plasio da uradis-neprocenjiv je

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
Uradi jednom godisnje nesto sto do sada nisi
« Odgovor #1 poslato: 11. Januar 2018. 09:23:47 »
Otvaram zabavnu temu
u kojoj cemo da pisemo nasa iskustava i dogadjaje, o tome
da smo jednom godisnje uradili nesto- sto do sada nismo smeli, ili nismo imali priliku.
Post ce podsicati i biti ohrabrenje za nase strahove, ili uopsteno nova iskustava!