Autor Tema: Način tumačenja  (Pročitano 1178 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36400
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 0611704231 ♥ 0631450039
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Način tumačenja
« Odgovor #2 poslato: 17. Februar 2019. 15:23:39 »
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Nenuška*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 36400
  • Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!Nenuška is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 0611704231 ♥ 0631450039
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Način tumačenja
« Odgovor #1 poslato: 10. Februar 2018. 17:02:42 »
     Kipper Karte su dizajnirane da se koriste prvenstveno za svakodnevna otvaranja. Na njima pretežno preovladjuju ljudski likovi, svakodnevne životne situacije.

Ono što je vrlo važno prilikom tumačenja je ~ na koju stranu je lik na karti okrenut, jer će onda u skladu sa tim "pogledom" i da se tumače kombinacije.

Pa tako ako se karta nadje "iza ledja" napr karte 01 Mladi Muškarac (koji u originalnom špilu gleda ka levo) to će ukazati na sve ono što je on ili završio, ili želi da zaboravi, ili je napustio, batalio, ili jednostavno ne želi da ima nikakve veze sa tim šta ta karta "iza" simboliše.

Ako se nadje karta "ispred" karte 01 to označava ono čemu taj čovek teži, ono što mu dolazi u susret, ono čemu on želi da posveti svoju pažnju.

Ako se karta nadje "ispod" karte 01 to najčešće ukazuje na to da taj čovek nije svestan te karte (osobe & situacije) ili je apsolutno & totalno negira i ne želi ništa da ima sa tim.

I naravno, ako se karta nadje "iznad" karte 01 to ukazuje da je simbolika te karte "u glavi" tog čoveka, da on razmišlja o tome, da je vrlo svestan te osobe ili situacije koja je predstavljena tom kartom.
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~