Autor Tema: Intuicija? Ova tri znaka prednjace!  (Pročitano 450 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ Is looked down upon.
  • Pol: Muškarac
Odg: Intuicija? Ova tri znaka prednjace!
« Odgovor #5 poslato: 08. Mart 2018. 20:34:37 »
Iako nemam veze sa ovom ali na moju intuiciju se ne žalim :lol:
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #4 poslato: 08. Mart 2018. 19:58:20 »
Malena mi uvek imala osecaj,po njoj sam znala ako nesto nece valjati,asc strelac <3 moje sunce  :224s: :sunflower: moja mama saturn u ribama vl.sunca i uvek isto tesku intuiciju,mrzela sam neppgresivo jak predosecaj za lose,mada mislim da to svi imamo samo neko ignorise

Van mreže Kora*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 743
  • Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!
« Odgovor #3 poslato: 08. Mart 2018. 15:52:19 »
He,he ja sam riba/skorpija, najvise verujem sebi oduvek.

Ista situacija i kod mene, riba/skorpija- verujem svojoj intuiciji,

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1227
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #2 poslato: 08. Mart 2018. 14:21:44 »
He,he ja sam riba/skorpija, najvise verujem sebi oduvek.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ Is looked down upon.
  • Pol: Muškarac
Intuicija? Ova tri znaka prednjace!
« Odgovor #1 poslato: 08. Mart 2018. 12:36:10 »
Intuicija je unutrašnji glas koji može olakšati naš život i učiniti ga srećnijim. Međutim, neko ima razvijenu intuiciju, a neko se žali na potpuni nedostatak šestog čula.

Ako si skeptična prema onima koji veruju u svoju intuiciju, onda treba da znaš da takvi ljudi imaju ogromnu prednost. Intuicija je sposobnost mozga da obradi dolazne informacije i napravi brze i tačne zaključke na osnovu toga.

Ova 3 znaka zodijaka imaju prednost da im je intuicija bolja od ostalih.

Škorpija

Tvoja intuicija uvek radi u punoj snazi. Imaš izvrsnu sposobnost da vidiš ljude, pročitaš njihove misli i utvrdiš njihove istinske namere. Zahvaljujući svojoj intuiciji, u stanju si da vidiš ljude i u dobrom i u lošem svetlu. U stanju si da prepoznaš laž i prevaru. Stvarno te je teško prevarati, jer si kao detektiv i detektor za laži.

Strelac

Strelčevi mogu pravilno da procene svaku situaciju. To rade u tišini i spokojstvu. Tvoj moto je: "Jutro je mudrije od večeri." Nakon što se probudiš ujutru, možda ćeš utvrditi da je rešenje problema već jasno formirano u tvom umu. Koristi svoju intuiciju češće! Nemoj odustati od te velike prednosti. Videćeš kako će ti se život promeniti na bolje.

Ribe

Tvoja intuicija je jaka kao i tvoje intelektualne sposobnosti. Znaš kako da posmatraš situaciju i izvučeš ispravne zaključke. Sa drugima imaš posebnu duhovnu vezu, koja ti pomaže da proceniš ljude. Riba je uvek nepristrasna i prati svoje srce. Ribama se može potpuno i bezuslovno verovati, jer se u njihovom srcu skriva najveća sila. Oni imaju razvijeno šesto čulo i veruj njihovoj intuiciji.
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-