Autor Tema: Tesko se zaljubljuju sledeci znaci...  (Pročitano 363 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ Is looked down upon.
  • Pol: Muškarac
Tesko se zaljubljuju sledeci znaci...
« Odgovor #1 poslato: 08. Mart 2018. 12:49:55 »
Prebrzo zaljubljivanje može biti vrlo problematično, a ovi horoskopski znakovi definitivno nemaju problem s tim. Zaljubljuju se toliko sporo i oprezno da ponekad postaju iritantni.

Rak

Najveći emotivci među horoskopskim znakovima ujedno se i najsporije zaljubljuju iz vrlo jednostavnog razloga - jednom kad se zaljube, zaljube se jače od bilo kog drugog. Rakovi ne prihvataju polovična rešenja kad je u pitanju ljubav, zato će radije biti sami, nego u vezi u kojoj nisu zaljubljeni preko ušiju.

Vodolija

Vodolije misle da je zaljubljivanje divna pojava - za druge. Sebe ipak više vole da vide u slobodnijoj varijanti, zato sebe čuvaju samo za velike ljubavi, a u međuvremenu uživaju u kombinacija.

Devica

Ovaj znak jako želi da se zaljubi, ali nešto uvek pođe po zlu. Device se teško opuste i počnu da veruju drugima, zato je za njih zaljubljivanje složen proces koji vrlo često propadne.

Jarac

Prosečni Jarac zna tačno šta želi u ljubavi i tačno kako treba da izgleda osoba u koju će se zaljubiti. Ne prihvataju ništa manje od idealnog, a jednom kad pronađu svoju idealnu osobu, vrlo brzo shvataju da i ona ima svoje mane. Zato se često odljubljuju i traže dalje.

sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-