Autor Tema: Ova tri znaka vole da guraju nos svugde!  (Pročitano 469 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5774
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: Ova tri znaka vole da guraju nos svugde!
« Odgovor #6 poslato: 15. Mart 2018. 10:06:18 »
Moja starija cerka je Strelac i nema nista od toga.

Van mreže lajka*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 733
  • lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!lajka is awe-inspiring!
« Odgovor #5 poslato: 15. Mart 2018. 09:05:18 »
Za Ovna je tacno ali za Strelca i Bika jok! Bik je bas olicenje diskrecije. Sve zavisi i od drugih faktora u horoskopu

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ Is looked down upon.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #4 poslato: 11. Mart 2018. 21:46:30 »
Zenski strelac je bas alapaca dok muski jok. Zenski strelac zbog svoje slobode ponasanja ne preza ni od cega pa zato se i ne stidi da tracari i zabada nos di joj nije mesto, a boga mi i da skrese u lice ako treba  :lol:
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5774
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #3 poslato: 10. Mart 2018. 19:44:20 »
Iz mog iskustva mogla bih reci za Bik , pa i za Ovan ..dok za Strelac ne bih rekla.
Mozda su tudja iskustva drugacija.

sladjana*

• Gost
« Odgovor #2 poslato: 10. Mart 2018. 09:54:30 »
Za Bik jeste tako . Vole sve da znaju .

Strelac nije takav. Imam ih par u svojoj okolini što u znaku što u podznaku i oni su kontra. Više su nezainteresovani za tuđe .....

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ Is looked down upon.
  • Pol: Muškarac
Ova tri znaka vole da guraju nos svugde!
« Odgovor #1 poslato: 08. Mart 2018. 12:42:20 »
Znte one osobe koje guraju nos svuda i vole da su u baš svakoj čorbi mirođija?

To su uglavnom pripadnici ovih znakova zodijaka!

OVAN

Ovan uvek traži način da impresionira ili govori o novostima - a to često dovodi do činjenice da je svestan svih najnovijih vesti i tračeva. Dosada je uzrok njegove radoznalosti i prvi je znak Zodijaka koji raspolaže najnovijim informacijama.

BIK

Bik ne mora da čuje tračeve da bi nešto saznao. Bik sve otkriva kroz govor vašeg tela. Nije bitno da li ste primili poruku, pismo ili videli neočekivane vesti na računaru, tabletu, telefonu - Bik će sigurno znati za to. Pazite da li je Bik u vašoj blizini, ako ne želite da zna sve vaše

STRELAC

Strelac može proći kroz nemoguće kako bi ostvario svoj cilj. To znači da će verovatno koristiti sva potrebna sredstva - veze, izvore, da bi saznao tajnu osobe koja ga zanima.

sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-