Autor Tema: Šeron Stoun (glumica/ IQ154)  (Pročitano 306 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži kosmopolita

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1199
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
Odg: Šeron Stoun (glumica/ IQ154)
« Odgovor #7 poslato: 20. Mart 2018. 18:49:12 »
Pa ako je način razmišljanja III kuca kod nje u škorpiji vladar Mars egzaltiran u Jarcu i to tu bas oko stepena egzaltacije-hladan taktičan uz Škorpija i jako pronicljiv um, sa Jupiterom na SMČ na vrhu III polja...Mislim da je stvar jasna... A pri tom ako je po definiciji "inteligencija sposobnost snalaženja u nepoznatoj situaciji" Merkur u Ribe - sve jasno...
I ja sam pogledala odmah u tog Ma u jarcu vladar 3p.Ona kao riba kombinuje i intuiciju u celoj prici.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=29ppyex&s=9#.WrFE_X_A_IU
O tri stvari ne žuri govoriti:

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže tau

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1047
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #6 poslato: 20. Mart 2018. 16:25:26 »
Pa ako je način razmišljanja III kuca kod nje u škorpiji vladar Mars egzaltiran u Jarcu i to tu bas oko stepena egzaltacije-hladan taktičan uz Škorpija i jako pronicljiv um, sa Jupiterom na SMČ na vrhu III polja...Mislim da je stvar jasna... A pri tom ako je po definiciji "inteligencija sposobnost snalaženja u nepoznatoj situaciji" Merkur u Ribe - sve jasno...

Na mreži sunflower

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 229
  • sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!
« Odgovor #5 poslato: 19. Mart 2018. 15:17:25 »
vladar 3. polja  Pluton u 12. u  DevicaPluton :90: Mesec = pragmatičnost
vladar 11. polja  Mesec u 3. polju u  Jupiter = široki vidici
 Merkur u 7. polju u  Ribe u svom izgonu i padu.

Ovo bi moglo dati sliku osobe koja je pametnija nego što se prikazuje.

Inače, ja sam na poslednjem testu ove godine imala score 154, a da pri tom u svom životu ne primećujem da sam neka suva inteligencija.
Moj  Merkur vladar 11. i 3. polja je na 29  Vodolija i pravi  :90: sa  Neptun vladarem 9. polja
Na vrhu 3. polja imam   :retro:Jupiter :0:  :retro:Uran
 Jupiter suvladar 9. polja, a  Uran 7. pa su sagovornici nekad zaista šokirani onim što imam za reći, međutim uvek svi misle kako sam opasno pametna  :histerija:
Što je dokaz da je istina često kao i lepota u očima posmatrača, a ima li ustvari veće lepote od istine?  :heh: ;;)

Van mreže evge

• * Tumač *
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1197
  • evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!evge is awe-inspiring!
Odg: Šeron Stoun (glumica)
« Odgovor #4 poslato: 19. Mart 2018. 14:33:21 »
Gde se vidi njen IQ ovde u natalu?

u sirovim strastima i međ nogama

Van mreže ☆ saturn ☆

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ saturn ☆ has no influence.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #3 poslato: 19. Mart 2018. 13:25:39 »
Gde se vidi njen IQ ovde u natalu?
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ☆ saturn ☆

• Bibliotekar
« Odgovor #2 poslato: 19. Mart 2018. 13:17:42 »
Rodila se u gradiću Meadville u saveznoj državi Pennsylvaniji kao drugo od četvoro djece u porodici oca fabričkog radnika i majke domaćice. Sa sedamnaest godina osvojila je titulu Miss Pennsylvanije, što joj je s vremenom omogućilo da postane Fordov model u reklamama i magazinima.

Stara koka dobra juha, omiljena je uzrečica muškaraca, pogotovo onih mlađih. A ta se uzrečica na nikoga ne odnosi bolje kao na Sharon Stone, glumicu koja s 53 godine izgleda bolje nego 90% 30 godina mlađih djevojaka i žena! Žena koja mami uzdahe i u šestom desetljeću pojam je seksipila, i u riječniku stranih riječi objašnjenje pojma seksipil trebalo bi biti – Sharon Stone.

Ova glumica je ujedno kompletan paket – ne samo da izgleda vrhunski (i nije važno ako neki njezini dijelovi nisu prirodni), nego je i uspješna u svom poslu, a s IQ-om od čak 154 je jedna od najinteligentnijih glumica današnjice! Dakle, zgodna, pametna i uspješna. Tko kaže da ta tri pojma ne idu jedni s drugim?

Sharon Stone je ujedno jedna od najmoćnijih glumica današnjice, iako bi se o njezinim ulogama i sposobnosti glume dalo raspravljati, a sve to može zahvaliti ulozi Catherine Tramell u Sirovim strastima. Koliki je dojam ostavila tom ulogom možda najbolje govori da su Sirove strasti uvijek prva asocijacija na njezino ime, a legendarna scena s prekriženim nogama se i danas kopira, pa čak i u (lošim) hrvatskim reklamama.

Kao drugo od četvero djece, Sharon je rođena u skladnoj obitelji zaposlenice Avona i radnika u tvornici. Njezina majka, Dorothy, je htjela da njezino inteligentno dijete iskoristi svoj potencijal van granica Pennsylvanie pa je Sharon studirala umjetnost kako bi dalje razvijala svoju ljubav prema književnosti, ali i klasičnom filmu. U međuvremenu su je primjetili i modni agenti pa je bila čak i model u poznatoj agenciji Ford.

Nije trebalo puno da se pojavi i na filmu, ali njezine uloge u filmovima poput Stardust Memories, Deadly Blessing, Blago kralja Salomona i Policijska akademija 4: Građani u patroli. Njezina prva zapaženija uloga bila je uz Arnolda Schwarzeneggera u Totalnom opozivu, a na radar muškaraca širom svijeta dospjela je i poziranjem za Playboy.

Međutim, sve je to bilo zagrijavanje za ono što je usljedilo ulogom biseksualne autorice Catherine Tramell u Sirovim strastima. Taj film ne samo da je popularizirao commando izlaske bez donjeg rublja, nego je i od Stone napravio najpoželniju ženu na svijetu! Na MTV filmskim nagradama proglašena je najpoželnijom glumicom, ali i najboljom glumicom.

Međutim, iako ju je publika obožavala, kritika baš i nije, pogotovo nakon uloga u Sliveru, Raskrižju i Revolverašima. Da ipak zna glumiti, pokazala je ulogom Ginger u Casinu, za koju je nagrađena Zlatnim Globusom i nominacijom za Oskara.

Nakon uspona, ponovo je usljedio pad, ali ne zbog loše glume, već zbog upitnog izbora uloga – Diabolique, Posljednji ples, Sfera, Moćni par, Muza, Gloria i Simpatico su udaljili lijepu glumicu od publike. Za to je vrijeme ipak skupljala pluseve humanitarnim radom, podržavala je istraživanje raka dojke ali i prava homoseksualaca, kojima je posvetila i ulogu u filmu Kada bi zidovi mogli pričati 2, u kojem je glumila ljubavnicu Ellen DeGeneres.

Da još uvijek ima moć privlačenja muškaraca, unatoč godinama, pokazala je ponovno odigravši Catherine Tramell u nastavku Sirovih strasti, snimljenom 2006. godine. Iako je film potpuno propao na box officeu, Stone je dobila samo pohvale za svoj izgled, a sama glumica je izrazila želju da glumi i režira i treći nastavak. Njezina posljednja dva filma su Alpha Dog i Kada te nitko ne primjećuje. Posljednjih godina ne snima filmove već je potpuno posvećena humanitarnom radu i uživanju s mlađim ljubavnicima!
sve ostalo sam ja!

Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ☆ saturn ☆

• Bibliotekar
Šeron Stoun (glumica/ IQ154)
« Odgovor #1 poslato: 19. Mart 2018. 13:11:14 »
ŠARIN STON

IQ 154

sve ostalo sam ja!

-vivi-