Autor Tema: Šeron Stoun (glumica/ IQ154)  (Pročitano 2329 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže kosmopolita*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1050
  • Reputaciona snaga: 1525
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Šeron Stoun (glumica/ IQ154)
« Odgovor #7 poslato: 20. Mart 2018. 18:49:12 »
Pa ako je način razmišljanja III kuca kod nje u škorpiji vladar Mars egzaltiran u Jarcu i to tu bas oko stepena egzaltacije-hladan taktičan uz Škorpija i jako pronicljiv um, sa Jupiterom na SMČ na vrhu III polja...Mislim da je stvar jasna... A pri tom ako je po definiciji "inteligencija sposobnost snalaženja u nepoznatoj situaciji" Merkur u Ribe - sve jasno...
I ja sam pogledala odmah u tog Ma u jarcu vladar 3p.Ona kao riba kombinuje i intuiciju u celoj prici.
https://imgur.com/a/fh5wK7w

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže tau*

  • * Ovaj bre stalno tu *
  • *****
  • Poruke: 1723
  • Reputaciona snaga: 1125
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Šeron Stoun (glumica/ IQ154)
« Odgovor #6 poslato: 20. Mart 2018. 16:25:26 »
Pa ako je način razmišljanja III kuca kod nje u škorpiji vladar Mars egzaltiran u Jarcu i to tu bas oko stepena egzaltacije-hladan taktičan uz Škorpija i jako pronicljiv um, sa Jupiterom na SMČ na vrhu III polja...Mislim da je stvar jasna... A pri tom ako je po definiciji "inteligencija sposobnost snalaženja u nepoznatoj situaciji" Merkur u Ribe - sve jasno...

Van mreže sunflower*

  • TA Urednik
  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 635
  • Reputaciona snaga: 467
  • sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Šeron Stoun (glumica/ IQ154)
« Odgovor #5 poslato: 19. Mart 2018. 15:17:25 »
vladar 3. polja  Pluton u 12. u  DevicaPluton :90: Mesec = pragmatičnost
vladar 11. polja  Mesec u 3. polju u  Jupiter = široki vidici
 Merkur u 7. polju u  Ribe u svom izgonu i padu.

Ovo bi moglo dati sliku osobe koja je pametnija nego što se prikazuje.

Inače, ja sam na poslednjem testu ove godine imala score 154, a da pri tom u svom životu ne primećujem da sam neka suva inteligencija.
Moj  Merkur vladar 11. i 3. polja je na 29  Vodolija i pravi  :90: sa  Neptun vladarem 9. polja
Na vrhu 3. polja imam   :retro:Jupiter :0:  :retro:Uran
 Jupiter suvladar 9. polja, a  Uran 7. pa su sagovornici nekad zaista šokirani onim što imam za reći, međutim uvek svi misle kako sam opasno pametna  :histerija:
Što je dokaz da je istina često kao i lepota u očima posmatrača, a ima li ustvari veće lepote od istine?  :heh: ;;)

evge*

  • Gost
Odg: Šeron Stoun (glumica)
« Odgovor #4 poslato: 19. Mart 2018. 14:33:21 »
Gde se vidi njen IQ ovde u natalu?

u sirovim strastima i međ nogama

Van mreže ☆ Bibliotekar ☆*

  • Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ****
  • Poruke: 30596
  • Reputaciona snaga: 1244
  • ☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Šeron Stoun (glumica)
« Odgovor #3 poslato: 19. Mart 2018. 13:25:39 »
Gde se vidi njen IQ ovde u natalu?
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

***
Saturn
Kad dolazi da uzme ono što je njegovo, on to čini polako, teško i mučno.
Kao dželat koji prvo progoni krivca,
uništava sve na šta se krivac može osloniti,
uklanja njemu bitne i bliske,
jednog po jednog da bi sa samim krivcem tek na kraju završio.

Van mreže ☆ Bibliotekar ☆*

  • Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ****
  • Poruke: 30596
  • Reputaciona snaga: 1244
  • ☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Šeron Stoun (glumica)
« Odgovor #2 poslato: 19. Mart 2018. 13:17:42 »
Rodila se u gradiću Meadville u saveznoj državi Pennsylvaniji kao drugo od četvoro djece u porodici oca fabričkog radnika i majke domaćice. Sa sedamnaest godina osvojila je titulu Miss Pennsylvanije, što joj je s vremenom omogućilo da postane Fordov model u reklamama i magazinima.

Stara koka dobra juha, omiljena je uzrečica muškaraca, pogotovo onih mlađih. A ta se uzrečica na nikoga ne odnosi bolje kao na Sharon Stone, glumicu koja s 53 godine izgleda bolje nego 90% 30 godina mlađih djevojaka i žena! Žena koja mami uzdahe i u šestom desetljeću pojam je seksipila, i u riječniku stranih riječi objašnjenje pojma seksipil trebalo bi biti – Sharon Stone.

Ova glumica je ujedno kompletan paket – ne samo da izgleda vrhunski (i nije važno ako neki njezini dijelovi nisu prirodni), nego je i uspješna u svom poslu, a s IQ-om od čak 154 je jedna od najinteligentnijih glumica današnjice! Dakle, zgodna, pametna i uspješna. Tko kaže da ta tri pojma ne idu jedni s drugim?

Sharon Stone je ujedno jedna od najmoćnijih glumica današnjice, iako bi se o njezinim ulogama i sposobnosti glume dalo raspravljati, a sve to može zahvaliti ulozi Catherine Tramell u Sirovim strastima. Koliki je dojam ostavila tom ulogom možda najbolje govori da su Sirove strasti uvijek prva asocijacija na njezino ime, a legendarna scena s prekriženim nogama se i danas kopira, pa čak i u (lošim) hrvatskim reklamama.

Kao drugo od četvero djece, Sharon je rođena u skladnoj obitelji zaposlenice Avona i radnika u tvornici. Njezina majka, Dorothy, je htjela da njezino inteligentno dijete iskoristi svoj potencijal van granica Pennsylvanie pa je Sharon studirala umjetnost kako bi dalje razvijala svoju ljubav prema književnosti, ali i klasičnom filmu. U međuvremenu su je primjetili i modni agenti pa je bila čak i model u poznatoj agenciji Ford.

Nije trebalo puno da se pojavi i na filmu, ali njezine uloge u filmovima poput Stardust Memories, Deadly Blessing, Blago kralja Salomona i Policijska akademija 4: Građani u patroli. Njezina prva zapaženija uloga bila je uz Arnolda Schwarzeneggera u Totalnom opozivu, a na radar muškaraca širom svijeta dospjela je i poziranjem za Playboy.

Međutim, sve je to bilo zagrijavanje za ono što je usljedilo ulogom biseksualne autorice Catherine Tramell u Sirovim strastima. Taj film ne samo da je popularizirao commando izlaske bez donjeg rublja, nego je i od Stone napravio najpoželniju ženu na svijetu! Na MTV filmskim nagradama proglašena je najpoželnijom glumicom, ali i najboljom glumicom.

Međutim, iako ju je publika obožavala, kritika baš i nije, pogotovo nakon uloga u Sliveru, Raskrižju i Revolverašima. Da ipak zna glumiti, pokazala je ulogom Ginger u Casinu, za koju je nagrađena Zlatnim Globusom i nominacijom za Oskara.

Nakon uspona, ponovo je usljedio pad, ali ne zbog loše glume, već zbog upitnog izbora uloga – Diabolique, Posljednji ples, Sfera, Moćni par, Muza, Gloria i Simpatico su udaljili lijepu glumicu od publike. Za to je vrijeme ipak skupljala pluseve humanitarnim radom, podržavala je istraživanje raka dojke ali i prava homoseksualaca, kojima je posvetila i ulogu u filmu Kada bi zidovi mogli pričati 2, u kojem je glumila ljubavnicu Ellen DeGeneres.

Da još uvijek ima moć privlačenja muškaraca, unatoč godinama, pokazala je ponovno odigravši Catherine Tramell u nastavku Sirovih strasti, snimljenom 2006. godine. Iako je film potpuno propao na box officeu, Stone je dobila samo pohvale za svoj izgled, a sama glumica je izrazila želju da glumi i režira i treći nastavak. Njezina posljednja dva filma su Alpha Dog i Kada te nitko ne primjećuje. Posljednjih godina ne snima filmove već je potpuno posvećena humanitarnom radu i uživanju s mlađim ljubavnicima!
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

***
Saturn
Kad dolazi da uzme ono što je njegovo, on to čini polako, teško i mučno.
Kao dželat koji prvo progoni krivca,
uništava sve na šta se krivac može osloniti,
uklanja njemu bitne i bliske,
jednog po jednog da bi sa samim krivcem tek na kraju završio.

Van mreže ☆ Bibliotekar ☆*

  • Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ****
  • Poruke: 30596
  • Reputaciona snaga: 1244
  • ☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Šeron Stoun (glumica/ IQ154)
« Odgovor #1 poslato: 19. Mart 2018. 13:11:14 »
ŠARIN STON

IQ 154

sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

***
Saturn
Kad dolazi da uzme ono što je njegovo, on to čini polako, teško i mučno.
Kao dželat koji prvo progoni krivca,
uništava sve na šta se krivac može osloniti,
uklanja njemu bitne i bliske,
jednog po jednog da bi sa samim krivcem tek na kraju završio.