Autor Tema: Sujeverje, Sugestija ili šta, ali pomaže!!!  (Pročitano 373 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1026
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
Odg: Sujeverje, Sugestija ili šta, ali pomaže!!!
« Odgovor #9 poslato: 17. Maj 2018. 20:46:21 »
U najmanjoj pregradi novčanika čuvajte novčanicu od savijenu u trougao. Takođe, u novčaniku treba da postoji i srećna moneta – prvi zarađen novac ili onaj dobijen od dobrog čoveka.

Tu novčanicu ne valja potrošiti – ona je talisman finansijske sigurnosti. U suprotnom, pare mogu da se „naljute“ i da ne dolaze do vaše ruke.
imam tu savijenu u trougao.ali nisam znala za te takozvane talicne pare,primenicu i to bas :)

Van mreže Šmišonja Večiti Putnik*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35122
  • Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #8 poslato: 17. Maj 2018. 20:38:56 »
Da bi u kući bilo para, metlu treba da postavite drškom nadole.

:faint: pa to meni Duda nonstop radi, ama nonstop mi okreće metle po kući naopako :oboze:

Novca neće biti ako zviždite u sobi i mrvice sa stola čistite rukom.

Pa sa čime da čistim? Da neću onaj mini usisivač da koristim ko moja tetka :lol:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchAmar Nat Deck

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (50€) b) natal & godišnji (50€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (50€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (50€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže ☆ saturn ☆*

• Bibliotekar
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ saturn ☆ has no influence.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #7 poslato: 17. Maj 2018. 20:25:13 »
U najmanjoj pregradi novčanika čuvajte novčanicu od savijenu u trougao. Takođe, u novčaniku treba da postoji i srećna moneta – prvi zarađen novac ili onaj dobijen od dobrog čoveka.

Tu novčanicu ne valja potrošiti – ona je talisman finansijske sigurnosti. U suprotnom, pare mogu da se „naljute“ i da ne dolaze do vaše ruke.
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ☆ saturn ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #6 poslato: 17. Maj 2018. 20:24:30 »
Da bi u kući bilo para, metlu treba da postavite drškom nadole.
sve ostalo sam ja!

Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže ☆ saturn ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #5 poslato: 17. Maj 2018. 20:23:57 »
Džepove odeće koja visi u ormanu napunite sitnim papirnim novcem.
Pare ne vole iscepane džepove ili otpalu dugmad.
sve ostalo sam ja!

-vivi-

Van mreže ☆ saturn ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #4 poslato: 17. Maj 2018. 20:23:08 »
Ne valja pozajmljivati komšinici hleb ili so
jer novčana sigurnost može da napusti vaš dom i ode u komšijsku porodicu.
sve ostalo sam ja!

-vivi-

Van mreže ☆ saturn ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #3 poslato: 17. Maj 2018. 20:22:27 »
Novca neće biti ako zviždite u sobi i mrvice sa stola čistite rukom.
sve ostalo sam ja!

-vivi-

Van mreže ☆ saturn ☆*

• Bibliotekar
« Odgovor #2 poslato: 12. Maj 2018. 16:18:39 »
NAPUNITE ČAŠU VODOM, SIRĆETOM I MORSKOM SOLJU:

Svaka osoba na ovom svetu nosi svoju energiju, bila ona negativna ili pozitivna. Ta energija se prenosi na sve stvari sa kojim imamo kontakt, čak se ona može osetiti i na mestima gde boravimo.

Što više ljudi u jednom domu živi, to će više mešanja energija biti, a ta energija ne mora uvek biti pozitivna.

To se takođe odnosi i na ljude koji posećuju vaš dom, i njihove vibracije se mešaju sa vašim.

Ukoliko se iz neobjašnjivih razloga osećate loše u svom domu, moguće je da je došlo do nakupljanja negativne energije. Ova energija takođe može uticati na zdravlje, finansijsko stanje, kao i na raspoloženje.

Kako biste se oslobodili negativne energije uzmite staklenu čašu, u trećinu čaše sipajte vodu, zatim trećinu sirćeta i trećinu morske soli.

Čašu bi trebalo ostaviti u prostoriji za koju ste uvereni da se negativna energija oseća

Prostoriju zaključajte i niko ne bi trebalo da ulazi u nju narednih 24 sata, kako bi se sva negativna energija skupila u čaši.

Lako ćete prepoznati da li u sobi ima prisustva negatvne energije. Ukoliko je količina tečnosti u čaši ista, nema razloga za brigu.

Međutim, ukoliko tečnost u čaši više nije providna, ili postoji veća količina mehurića, to je znak da ipak nešto nije u redu.

Negativna energija je prikupljena u čaši, što znači da bi vi odmah trebalo da je se rešite. Ovaj postupak primenjujte dok god tečnost u vodi ne ostane onakva kakvom ste je ostavili.

sve ostalo sam ja!

-vivi-

Van mreže ☆ saturn ☆*

• Bibliotekar
Sujeverje, Sugestija ili šta, ali pomaže!!!
« Odgovor #1 poslato: 12. Maj 2018. 16:16:22 »
SUJEVERJE, SUGESTIJA ILI STA VEĆ, ALI POMAZE!

POSTOJE stvari na svetu koje čovek čoveku preporučuje kako bi mu se stanje koje ga prati se popravilo ili poboljšalo ili odrzalo, kako u lošem kad ga snadje tako i u dobrom!
Nisu nasi stari govorili sta treba ciniti kako bi oko sebe privukli dobre duhove ili šta već!
jer
nesto nas prati, neka nevidljiva sila, pa koliko joj verujete toliko ce se i ostvariti!
sve ostalo sam ja!

-vivi-